Benimle Kal 13.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Çarşamba

Purvi, Virender’i Kurtaracak!

Benimle Kal 13. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 13. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 13. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 13.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 13.bölümde neler olacak? Benimle Kal 13. bölüm özetinde Purvi göz açıklığı sayesinde Virender’e iyilik etmiş olacak! Vaibhav hain emellerine ulaşamayacak… Benimle Kal 13. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 13

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi, Virender’e soğuk içecek vermiş sesinin kısılmasına neden olmuştu. Virender de önemli bi ihaleye katılması gerekliydi. Bu yüzden kısılan sesine ses olması için yanında Purvi’yi de götürür.

Purvi sezgileri açık bir insan olduğundan bir arazi için yüksek fiyatların dönmesine şaşırır. Virender’in ısrarıyla teklifleri verir ama sesi titrer. Ayrıca gözüne tanıdık bir adam ilişir. Bu adamın Vaihav’la görüştüğünü ve arazi üzerine kandırmaca işler planladıklarını hatırlıyor. Purvi, Virender’in verdiği rakamları vermez ve arsa başkasına satılır. Virender, Purvi’yi yanında getirdiği için büyük bir hata yaptığını düşünür.

Virender eve oldukça mutsuz döner. Purvi ile bu konu yüzünden atışırlar. Purvi hizmetçilerle Bruhi hakkında konuşur. Yine ortalıkta görünmediğini söyler. Purvi babasının hastalığıyla ilgilendiğini söylediğinde hizmetçi Bruhi’nin babasının yıllar önce öldüğün dile getirir. Purvi ise oldukça şaşırır. Bu kadının ne işler çevirdiğini çözmesi gereklidir. Ama önünde Vaibhav sorunu vardır!

Televizyonda Virender’in almak istediği arsayı satın alan kişilerin tutuklandığı devlet arazisini satın almanın suç olduğuyla ilgili haberler döner. Virender, Purvi sayesinde kurtulmuştur. Virender’in annesi hayatlarına Purvi geldiği için şükreder. Bugün o olmasa Virender hapse girebilecekti.

Juhi ve Manas’ın okuldaki yarışma için skeç hazırlamaları gereklidir. Bu konuda Purvi ve Purvi’nin zorlamasıyla Virender yardım eder. Ertesi gün çocuklar muhakkak Purvi ve Virender’in gelmesi için ısrar eder.

Virender’in peşinde ise Vaibhav’ın tuttuğu adamlar vardır ve ona saldırmaya başlar. Sopayla Virender’i etkisiz hale getirip bayıltırlar. Purvi de çocukların gösterisine geç kalacakları için endişelidir.

Manas bu yüzden bu konu hakkında kendisiyle dalga geçen bir çocukla kavga eder. Purvi de gösteriye gelecekken hint dizilerinin vazgeçilmez araba bozulma sahnelerinden birini yaşar. Purvi tesadüf Virender’i hastaneye götürmeye çalışan bir adama denk gelir. Onun arabasına atlayarak hastaneye giderler.

Juhi ve Manas sahneye çıkmış ama hareket etmiyor gözleri kapıda bekliyordur. Virende ve Purvi içeri girer ve çocuklar hemen gösteriye başlar. Juhi ve Manas bu gösteryle birinci seçilirler. Sahneye Purvi ve Virender’in çıkmasıyla aile boyu ödülü havaya kaldırırlar. Burada Manas’ın kavga ettiği çocuğun annesi Purvi’nin molkki oluşuyla dalga geçmeye başlar. Virender kadına had bildirirken Purvi ise duygulanarak onu izler.

Benimle Kal 13. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 24 Mayıs Çarşamba

Priyu’da Vaibhav’ın telefon konuşmasını duyar. Priyu hemen duyduklarını Purvi’ye anlatır. Purvi bu konuda aydınlanmış olur. Vaibhav’ın abisinden intikam almaya çalıştığı bir gerçek vardır.

Vaibhav’da Priyu’dan intikam almaya çalışır. Priyu korkarak banyoya saklanır. İkisi birbirine oyun yaparken bu oyunun galibi Priyu gelir. Priyu eşyalarını da alarak otelden kaçar. Vaibhav’a ne kıyafet ne de cüzdan bırakır. Dolapta sadece kadın giysileri bırakır ve onları giymesini ister.

Purvi gerçekleri Virender’le paylaşır. Bu kez elinde kanıt olduğu için hızlı davranır. Vaibhav tarafından kendisine zarar verildiğini öğrenmesi Virender için şok edici olmuştur.

Purvi, Bhuri ile yüzleşir. Bhuri ise pişkin bir karakter olduğu için Purvi’ye zararlı çıkacağını söyler. Bhuri böyle davrandıkça Purvi’nin daha çok dikkatini çekmeyi başarır. Bhuri daha sonra Anjali’nin yanına giderek dikkat çekmeye başladığını Purvi’nin fazla sorgulamaya başladığını anlatır. Anjali ise bir müddet gece çıkmalarını bırakmasını ister.

Priyu eve ağlayarak gelir ve Virender’den yardım ister. Vaibhav’ın kendisine kötü davramdığını anlatır. Vaibhav arkasından girince Virender sinirlenir ve kendisini öldürmeye çalıştığını bildiğini söyler. Bu anneleri için kötü bir sürpriz olur. O daVaibhav’a tokat atar. Virender, Priyu’ya Vaibhav’ı eşeğe bindirerek köy meydanında dolandırmasını ve sopayla dövmesini ister. Vaibhav’ı hücreye kapatacağını ve anahtarın yalnızca Priyu’da olacağını söyler.

Purvi üniversiteyle ilgili haberler görür. Kaldığı yerden devam etmek ister. Evdekiler ailesine odaklanıp çocuklarla ilgilenmesi gerektiğini savunurken Virender, Purvi’nin bir an önce kaydını yaptırmasını ister.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın