Benimle Kal 11.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Pazartesi

benimle kal 11

Virender, Purvi’nin Peşinde! Tatlı Atışmalar…

Benimle Kal 11. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 11. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 11. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 11.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 11.bölümde neler olacak? Benimle Kal 11. bölüm özetinde Vaibhav ve Priyu evlenecektir. Virender’in ise yeniden Purvi’den özür dilemesi gereklidir. Ama Purvi’nin ise affetmeye hiç gönlü yoktur. Benimle Kal 11. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 11

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde mahkeme kurulmuş; Vaibhav ve Purvi kozlarını paylaşacaktı. Vaibhav kendisine yöneltilen suçlamalara karşı çıkmış, Priyu’nun kendisiyle evlenmek için böyle iftiralara başvurduğunu açıklar. Bunun üzerine Purvi, Vaibhav’ın arkadaşlarının şahitliğini istemişti.

Purvi, Radhika’nın şahitliğini isterken hizmetçiler evde onun ölüsünü bulur. Anjali de Purvi’nin telefonun bozulmuş olmasından faydalanarak üste çıkmaya çalışır. Ne de olsa kendisini ifşa edemeyecektir. Bunun üzerine çocuklar Purvi’nin haksız yere suçlanmaması için telefonu tamir etmeye çalışırlar.

Virender cezayı kesmeye hazırlanırken, Radhika’nın gelen cesedi ortalığı buz keser. Vaibhav ve arkadaşları başta olmak üzere büyük bir şok yaşar. Cenazenin Vaibhav’ın odasından çıktığı söylenir. Arkadaşları Vaibhav’a bunu nasıl yapabildiğini sorarken Purvi’de sıkıştırmaya başlar. Saklanan gerçekler bir bir açığa çıkar. Vaibhav köşeye sıkışır.

Radhika’nın gözünü açmasıyla her şeyi itiraf ettirir. Radhika bunu Purvi ile birlikte planladıklarını anlatır. Çocuklarda telefonu tamir ettirmiş görüntüleri Virender izlemiş olur.

Vaibhav kaçmaya yeltenirken Virender onu dövmeye başlar. Priyu, Vaibhav’ın cezasını kendisiyle evlenmek olarak açıklar. Purvi ve diğer kadınlar şaşkındır. Purvi buna engel olmaya çalışsa da Priyu yine dikbaşlı davranarak kendi yolundan gider. Jyoti ağlarken Anjali düğünü engellemeyi konuşur.

Bu arada Virender yeniden Purvi’den özür dileme yollarını arar. Virender’in Purvi’den özür dilemek için yaptığı hareketler yüzleri gülümsetecektir.

Çocuklar babalarına taktik vermeye devam eder. Purvi ise Virender’i kolay kolay affetmeyecektir. Virender şimdi Purvi’nin peşinde af dilemek için dolaşıyordur.

Haldi töreninde Anjali klasik haldinin içerisine yanıcı baharatlar ekleyerek Priyu’yu yakmaya çalışır. Purvi onu çözdüğü için kaseleri değştirir ve Vaibhav’ın etkilenmesini sağlar. Bu arada Priyu da Vaibhav’a hayatını dar edeceğini söyleyerek onu darlıyordur.

Virender kendisini affetmeyen Purvi’ye sataşmaya yer arar. Yüzüne haldi uygular. Purvi de Virender’in yüzünü haldiyle doldurur. İkili toz haldileri de başlarından aşağı aktarır. İzleyenler ikilinin kavgasını görüp gülümser. Virender, Purvi’yi omzuna alıp götürür.

Mehendi töreninde Purvi’de eline kına yaktırır. Virender yanına oturur. Purvi, Virender’den kendisine yemek yedirmesini ister. Herkesin önünde onu azarlamış şimdi herkesin içinde Molkki gelinini beslemesini ister. Virender bunu kabul eder. Bu arada Anjali, Purvi’nin kınasının tutmaması için içine bir şeyler karıştırır. Sakşi ile ilgili lafını da sokup Purvi’yi ağlatırken çocuklar bu duruma kayıtsız kalamaz. Babalarından Purvi’nin eline yeniden kına yakmasını isterler. Purvi uyurken Virender onun eline kına yakar.

Bu arada Bhuri denen hizmetçi de bir şeyler karıştırıyor gibidir. Purvi onu geceleri evden birkaç kez çıkarken görmüş aklı takılmıştır. Aynı şekilde Bhuri’yi elinde ilaç paketiyle yakalar. Purvi bu ilaçları araştırdığında günlerce kez uyutulan ilaçlar olduğunu anlar.

Purvi sabah uyandığında ellerindeki kınayı fark eder ve şaşırır. Virender’in yaptığını anlayıp gülümser. Tören için evdeki çiftlerin dans kareografisi çalışması vardır. Virender ve Purvi’den de dans etmesi beklenir. İkilinin dansı oldukça etkileyicidir.

Benimle Kal 11. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 22 Mayıs Pazartesi

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 196 Trailer – November 28 Tuesday
  Hello, Kan Çiçekleri enthusiasts! Baran and Dilan are tightly bound to each other amid the challenges. Baran leaves no stone unturned in investigating Dilan’s real family, and Sabiha begins to sense something. These scenes promise excitement in Kan Çiçekleri Episode 196. What will happen in the upcoming episode? Share your thoughts in the comments!
 • Kan Çiçekleri 196. Bölüm Fragmanı İzle – 28 Kasım Salı
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 196.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?
  Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?Vazgeçemem Finalinde Kim Ölecek? Vazgeçemem Final bölümünde neler olacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi son bölümü mutlu sonla mı bitecek? Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle!
 • Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Heyecan Veren Fragmanı Yayınlandı!
  Beyazperdeye damga vuracak olan “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filmi, yaşam dolu bir hikaye ve mücadele dolu bir özgeçmişi ekrana taşıyor. CNS Production ve HM Production işbirliğiyle hazırlanan film, 8 Aralık’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerde Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç, Tuvana Türkay ve Hande Soral ile birlikte unutulmaz bir performansa imza atıyor. Murat Göğebakan filminin konusu ne? İşte detaylar…
 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir