Baş Tacım 56.Bölüm Özeti – 17 Ağustos Salı

Baş Tacım 56

Urmila, Ashwin’e TOKAT ATTI! Bhavna Varsha’dan ÖZÜR DİLEDİ

Baş Tacım 56.bölüm özetinde Ashwin’in foyası ortaya çıkacak. Shavrani düğününün hemen olmasını isteyecek. Üstelik düğümü bağlamasını da Arçu’dan isteyecek! Baş Tacım 56.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Ashwin, Reshmi’nin aramalarından sonra onunla buluşur. Reshmi tüm gerçekleri açıklayacağın söyler. Ashwin çenesini kapalı tutarsa teklifin iki katı vereceğini söyler. Resmi Varsha ile arasının bozulduğunu olaydan sonra para vermediğini söyler. Ashwin tek seferde vereceğini söyler.

Damodar kan kusmaya devam ediyor. Manav onu bu halde görür. Ona içip içmediğini sorar. Babası başka çaresi olmadığını ayıkken sürekli düşündüğünü başarısız bir baba olduğunu söyler. Manav ve Arçu boşanmıştır. Sacin ölmüştür. Vandu ahmak bir adamla evlenmiştir.

Ashwin eve döndüğünde Urmi Reshmi meselesini ne yaptığını sorar. Ashwin tehdit edildiğini Reshmi’nin terfi etme istediğini eğer etmezse Varsha ile ilgili dedikodular yayacağını söyler. Urmi Ashwin’e tokat atar. Ashwin şaşırır neler olduğunu sorar. Urmi iğrenç bir insan olduğunu bunu bana nasıl yaparsın diye çıkışır.

Baş Tacım 56.Bölüm

Satish, Reshmi’ye konuşmalarını ses kaydına almasını istemiştir. Satish bu konuşmaları Urmi’ye dinletmiştir. Satish, Varsha ve Ashwin ilişkisine dair her şeyi açıklamıştır. Ashwin olanlara çok sinirlenmiştir.

Urmi başı önde Satish’in evine gelip ondan af diler. Varsha’nın haklı olduğunu Ashwin’i bunca zaman tanıyamamış olduğunu söyler. Bu arada Bhavna eve dönüyordur. Bakalım gerçekler ona da söylendiğinde tepkisi ne olacak?

Baş Tacım 56.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Arçu ve Soluchana’da gerçeklerin açığa çıkmasından memnun. Bhavna eve döndüğünde oğlu ve kocası onu oturtup konuşacaklarını söyler. Bhavna heyecanlanır ve neler olduğunu sorar. Satish gerçeklerin açığa çıktığını söyleyerek tüm hikayeyi baştan sona anlatır. Bhavna,Urmila’yı görmek istediğini söyler. Satish Urmi’nin yalnız kalması gerektiğini ama bir başkasıyla konuşması gerektiğini vurgular. Satish Varsha’yı işaret ediyordur.

Can Yoldaşım 17. Bölüm Özeti – 16 Ağustos Pazartesi

Bhavna utana sıkıla Varsha’nın yanına gidip özür diler. Haksızlık ettiğini Ashwin’e güvendiğini güvenini boşa çıkardığını söyler. Varsha gülümser. Bhavna’nın rızasını alır. Zor günler yaşadığını normale dönmesinin zor olacağını söyleyip ayrılır. Bhavna Urmi’nin yanına gider. Urmila ağlayarak Bhavna’ya sarılır.

Ashwin yüzsüzü Satish’in evine gelir. Urmi ile konuşmak istediğini belirtir. Ashwin, Urmila’nın kıymetini anladığını onu sevdiğini söyler. Bhavna ise Ashwin’in konuşmalarına sinirlenir. Onun yüzünden gelinini ve Karankaj ailesine kaba davranmıştır. Bhavna, Ashwin’e tokat atmak ister ama buna değmeyeceğini düşünüp onu kovar. Varsha ise mutludur.

Manav trende Arçu’ya rastlar. Arçu ağlıyordur. Manav ona neler olduğunu sorar. Arçu onu aramak istediğini ama başında bin tane dert olduğu için arayamadığını söyler. Arçu Mançu ve Vinod’un ayrı eve çıkmalarıyla evin ekonomik durumunu düşünür. Manav ayranı yok içmeye yardım etsem kabul eder misiniz der. Manav ayrıca Arçu’ya kendini düşünüp eğitimini tamamlaması gerektiğini söyler.

Baş Tacım 17 Ağustos Salı Neler Olacak?

Depresyona giren Savita şifayı mücevherleriyle konuşmakta buluyor. Arçu yüzünden onları ihmal ettiğini Arçu’nun kalbini çaldığını ama şimdi kalbinde sadece onlara yer açtığını söyleyerek mücevherlerini öper.

Shavrani, Damodar’la konuşur. Bu zamana kadar Arçu ve Manav hakkındaki söylemlerin duymamazlıktan geldim ama bugün düğünü engelleme isteğini anlamadım der. Damador onu her zaman bu evin gelini olarak gördüğünü ama yalnızca Sacin’in karısı olarak belirtir. Arçu ve Manav’ın birbirinden ayrı yaşayamayacağını bildiğini söyler. Shavrani ise bu düğünü kimsenin durduramayacağını söyler.

Varsha ve Bhavna arasındaki gerginlik devam ediyor gibi görünüyor. Bhavna Varsha’nın asık suratının gereksiz olduğunu söyler. Çünkü özür dilemiştir. Bir aile olduklarını bu yüzden böyle küskün şekilde devam edemeyeceğini söyler. Varsha da sahte saygı gösteremem kalbimde ne varsa yüzümde de o var diyor. Beni suçlama tarzın çok yanlıştı der. Bhavna empati yapmasını istese de Varsha o şekilde tepki vermeyeceğini yineler. Bhavna bunun sadece Varshanın egosu olduğunu söyler. Satish ve babası Bhavna’nın bu söylemine çok şaşırır.

Baş Tacım 56.Bölüm

Gece Arçu yine Manav’ı arar. Bu sefer telefonu Shavrani görür suratına kapatır. Ertesi sabah Manav tapınağa dua etmeye gider. Aynı şekilde Arçu’da gitmiştir. Manav ve Arçu karşılaşmıştır. Manav, Arçu’nun merdivenlerden inmesine yardım eder. Aşağıda Shavrani belirir. Konuşmadan nasıl olurda burada buluşabilirler diyor. Shavrani tam şu anda evlenmek istediğini düğümü de Arçu’nun bağlamasını istediğini söyler. Shavrani daha sonra sancılanmaya başlar. Apar topar eve götürürler. Savita, Arçu’nun eve girmesini engeller. Bu düğünün olması için ikiliden uzak durmasını ister.

Urmila ise Varsha ile iletişim kurmaya çalışır. Urmila, Varsha’dan tekrar özür diler. Tüm olanların kendi yüzünden olduğunu söyler.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir