Can Yoldaşım 17. Bölüm Özeti – 16 Ağustos Pazartesi

Can Yoldaşım 17

Sandhya İZ PEŞİNDE! YANGINI KİM ÇIKARDI?

Can Yoldaşım 17.bölüm özetinde Bhabo ile Sandhya’nın arası düzelmişti. Bhbao, Sandhya’dan yemek yapmasını istemiş Sandhya ise tarif defterini kaybetmişti. Soraj durumu anlayarak Sandhya’ya çaktırmadan yemek yapmayı öğretmişti. Can Yoldaşım 17.bölüm özeti devam ediyor.

Bhabo durumu fark edecek mi? Sandhya ve Soraj tüm gece beraber sokaktaki çocuklar için yemek pişirir. Ertesi gün Bhabo ilaçlarını ister. Bhabasa ilaç almak için gittiğinde Soraj ve Snadhya’nın odalarında olmadığını fark eder.

İkilinin olmadığını Bhabo’ya belli etmemek için büyük çaba harcar. Bu çaba neticesinde Bhabo’ya ikilinin olmadığını çaktırmaz. Bir nevi Sandhya ve Soraj’ın yokluğunu hissettirmez. Bhabo’nun kıskançlık huyunu hepimiz çok iyi öğrendik ne de olsa!

Can Yoldaşım 17. bölümde Sandhya ve Soraj yemek yapma işine devam ederler. Soraj küçük tüyolarla Sandhya’ya bu konuda epey şey öğretmiştir. İkili beraber yemek yaparken Chotu’da onları gizlice izliyordur. Soraj Sandhya ile olduğu için çok mutluyken Sandhya, Soraj ile yakınlaştıkları anlarda epey heyecanlanır.

Can Yoldaşım 17.Bölüm

İkili bu güzel yemekleri daha sonra götürerek fakir çocuklara dağıtır. Soraj ayrıca çay içerken dahi Sandhya’ya bir şeyler öğretmeye devam eder. Geçen yaptığı çaya çok yaprak koyduğu için acı olduğunu anlatır.

Can Yoldaşım 17. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandhya Soraj’a hayranlıkla bakıyor! Sabah olduğunda Soraj ve Sandhya erkenden eve gelirler. Sandhya Bhabo’ya çay yaprak götürür. Bhabo çayı içtiğinde epey beğenir. Sandhya Bhabo’nun övgüleri karşısında çok mutlu olur. Bhabo Sandhya’ya yemeklerde de böyle başarılı olmasını öğütler. Ardından bugün yapacağı iki yemeği söyler. Sandhya yemekleri duyunca şaşırır. Çünkü bu iki yemek Soraj’ın ona öğrettiği tariflerdir. Sandhya arkasını dönüp Soraj’a bakarken Soraj’ı öksürük krizi tutar. Sandhya Soraj’a sevgi ve minnetle bakar.

Baş Tacım 53.Bölüm Özeti – 13 Ağustos Cuma

Bhabo ardından Sandhya’yı mutfağa yollar. Bugün yapacağı yemeklerle aileyi temsil edecektir. Sandhya memnuniyetle mutfağa gider. Sandhya yemeğe hızla başlar. Her aşamada Soraj ile yaptığı anlar gelir. Sandhya tüm püf noktaları başarıyla halleder. Ancak kahramanımız Soraj Sandhya’yı yine de kontrol eder. Onun yapılan yemeğe şeker atmadığını fark eden Soraj ustaca bir şekilde Sandhya’ya yine yardımcı olur. Böylelike SurYa ikilisi bu işin üstesinden başarıyla gelir.

Mena ve Vikram’ın oyunları! Herşey iyi gitmiş, misafirler yemekleri çok sevmiştir. Bu güzel gidişatı sabote eden Menakşi olur. Karı koca yine planlar yaparak Sandhya’yı zor duruma sokarlar. Kadınlara hediye edilecek sarileri almaya giden Sandhya onları yanmış halde bulur.

Can Yoldaşım 16 Ağustos Pazartesi Neler Olacak?

Menakşi durumu epey abartarak yaygara kopartır. Sandhya daha kötü olayların olmadığını söyleyerek Bhabo’yu avutur. Ardından yangının çıkış nedenini araştırmaya başlar. Bu durum Mena ve Vikram’ı panikletir. İkili hemen yangın için sebepler öne sürer. Sandhya tüm sebepleri tek tek çürütür.

Bu arada Mena ve Vikram oyunlarına devam ederler. Yüklü miktarda kayıplarının olduklarını söyleyerek Bhbao’dan para koparırlar. Mena ve Vikram oldukça mutlu olurlar. İkilinin bu durumunu gören Sandhya’da yardım etmek ister. Ancak Bhabo ve Suraj bunu reddeder. Ancak Suraj Sadnhya’nın bu iyi yürekli teklifinden çok mutlu olmuştur.

Can Yoldaşım 17.Bölüm

Sandhya iz peşinde! Mena ve Vikram yaptıkları planın mutluluğunu yaşarken Sandhya farklı deliller bulur. Bu delilleri temizlik esnasında fark eder. Öncelikle alevlerin çıkış sebebini sigorta veya kaçak bir hattan olduğunu zannedilmişti. Ancak Sandhya kaçak hiçbir hat bulamaz. İncelemelerine devam eden Sandhya sigorta hattının da sorunsuz olduğunu fark eder.

Sandhya’nın şüpheleri giderek artmaya başlar. Ortamdaki gaz yağı kokusu da dikkat çekicidir. Ayrıca kibrit ve kağıt parçaları bu şüpheleri daha da artırır. Kaza olarak kabul edilen bu olay bir kundaklama olayı olabilir mi? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir