Baş Tacım 47.Bölüm Özeti – 8 Ağustos Pazar

Varsha ve Satish Sonunda Evlendi! Düğündeki Sürpriz KONUK

Baş Tacım 47.bölüm özetinde Varsha ve Satish’in düğün töreni gerçekleşecek. Bu düğüne Satish’in ablası gelecek ve bilin bakalım kocası kim çıkacak? Varsha’nın evden gidişinin ardından Savita ve Soluchana’nın birbirine sarılıp ağlaması gözlerimizi dolduracak. Baş Tacım dizisi 47.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım 47.bölümde Arçu, Manav’ı kenara çekip teşekkür eder. Bu 5 gün içinde ailesine ne kadar yardımcı olduğunu görmüştür. Ayrıca Vandu’nun çeyizi için bile para istemezken o Varsha için Girish’ten para almıştır. Arçu bunu neden yaptığını sorar. Manav bu ailede çok sevgi bulduğunu bu aileye biraz olsun yardımı bulunduysa çok sevindiğini söyler. Arçu kötü kader bizi ayırıyor der.

Baş Tacım 47.Bölüm

Damador da düğünde yapılması gereken işlerle ilgilenir. Malohar da bu yardımdan çok etkilenir. Gider ayak tüm aile birbirine sevgi gösterisinde bulunuyor adeta.

Manav ve Arçu hazırlıklara devam eder. Shavrani’nin gözü de üstlerindedir. Savita araya girip Arçu’nun Manav’ı almak gibi derdi olmadığını söylüyor. O yüzden Savita yeni gelininden rahatlamasını ister.

Ajit, Damodar’ın yanına gider. Aklınca adamla dalga geçmeye çalışacaktır. Hala ayık mısın diye sorar ve kendisiyle içmeyi teklif eder. Eğer Ajit Lokhande ile içerse insanların gözünde değerinin statüsünün artacağını söyler. O sırada Damador’un yanına insanlar gelip ondan imza ister. Oyunculuğunu çok iyi bulduğunu açıklarlar. Damador imza verirken Ajit’e bakıp kim olduğunu sorarlar. Kimse Ajit’in kim olduğunu bilmez üstelik hiçte umursamazlar. Ajit söylenerek uzaklaşırken Damodar bir yudum bile içmeden bu insanlar beni sarhoş etti der.

Baş Tacım 47.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Ajit kızgın bir ifadeyle annesine doğru yürürken Rasika ise neler olduğunu sorar. Ajit anlatmaya başlarken gözü bir yere takılır. Aswin Sagar gelmiştir. Ajit ve annesi kimin çağırdığını düşünürler. İkisi de bu işe karışmamıştır. Aswin’in yanındaki kadın Bhavna’ya sarılır. Kim olduğunu merak edip yanlarına giderler. Bhavna, Urmila’nın Satish’in ablası olduğunu söyler. Yanındakinin de kocası Aswin Sagar… Ajit ve Rasika’nın bu hoşuna gider. Ortalığı karıştırmak yerine olayları akışına bırakmak gerektiğini düşünürler.

O sırada tören yapılır. Satish ve Varsha arasında çarşaf gerilmiştir. Urmila kızı görmeye çalışır. Çarşaf indiğinde Ashwin, Varsha’yı görür ve şok olur. Urmila, Bhavna’ya Varsha’nın çok güzel bir kız olduğunu söyler. Urmila aynı soruyu Ashwin’e de sorar. O da Varsha’nın çok güzel olduğunu söyler.

Baş Tacım 47.Bölüm

Arçu ve Manav törende yerlerini alır. Birlikte ritüelleri yerine getirir. Bu arada Manav Ashwin’i görür ve hemen tanır. Archana’ya durumu anlatır. Arçu bunun Rasika’nın oyunu olduğunu söyler ama önce evlilik ritüelinin bitmesi gereklidir. Varsha da Ashwin’i görünce gerilir. Şimdi düğün vakti nerden çıkmış gelmiştir. Soluchana kızındaki bu gerginliği fark eder ve yanlarına gider. Ashwin, Soluchana’ya Varsha’nın annesi olduğunu söyler. Sadece tahmin ettim der.

Düğün sonrası Ashwin, Satish’in yanına gidip tebrik eder. Aynı şekilde Aswin elini Varsha’ya da uzatır ama Varsha elini sıkar. Ardından fotoğraf çekimi yapılacaktır. Ashwin anlaşılan Varsha’yı rahatsız etmeye çalışacak. Fotoğrafta Varsha’nın yanında durmaya gider ama Manav ondan önce davranır.

Baş Tacım 8 Ağustos Pazar Özeti

Düğün bittikten sonra Varsha için ayrılma vakti. Tüm Karankaj ailesinin gözleri yaşlı. Varshu tek tek herkesle vedalaşır. Şimdi bir de Ashwin meselesi çıkmıştır. Archu, Varsha’ya nasıl hissettiğini biliyorum der. Yeni hayatın ve yeni sınavın der. Varsha Mançu’yla da vedalaşır. İkisi birbirinden bu zamana kadar yaptıkları için özür diler.

Varsha ayrıldıktan sonra Soluchana’yı ise teselli eden isim Savita oluyor. Aynı şeyleri kendisinin de yaşadığını ağlamanın hafiflettiğini söyler. En azından Varsha’nın mutlu bir aileye gittiğini bir de Vandu’nun nasıl bir yere gittiğini anlamasını ister. İkisi ağlayarak birbirine sarılır. Manav ve Arçu da onları haline gülümser.

Can Yoldaşım 9. Bölüm Özeti – 8 Ağustos Pazar

Okumak için Hemen Tıkla!

Karankaj ailesi salya sümük ağlarken Varsha’nın eve girme töreni yapılır. Varsha ve Satish kutsamaları alır. En son Ashwin’in de kutsamasını alınmasını isterler. Varsha mecbur Ashwin’in ayaklarına doğru eğilir ama Ashwin onu tutar ve buna gerek olmadığını söyler.

Varsha’dan sonra şimdi Manav’ın Karankaj ailesinden çıkış töreni vardır. Musluklar bir kez daha açılır. Malohar bir kız kaybetmiş olabilirim ama bir oğul kazandım der. Savita arabaya bindiğinde Shavrani’nin kendisiyle gelmesini ister. Shravani bozulur. Arçu ise Savita ile gideceğini Shravani’nin Manav’la gitmesini söyler. Manav ve Arçu birbirine bakar.

Satish, Varsha’dan bir adım gelene kadar bekleyeceğini söyleyip kanepe de yatar. Gece Varsha’nın telefonu çalar. Varsha telefonu açtığında Ashwin “Merhaba tatlım aileye hoş geldin” der. Varsha hemen telefonu yüzüne kapatır.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir