Can Yoldaşım 9. Bölüm Fragman ve Özeti – 8 Ağustos Pazar

Sandhya EVLİLİKTEN VAZGEÇİYOR!

Can Yoldaşım 9.bölüm özetinde Sandhya, Soraj hakkında yeni gerçeklerle karşılaşmıştı. Ayrıca abisinin kendisi hakkında verdiği bilgileri duyunca şaşkına dönmüştü. Can Yoldaşım hint dizisi 9.bölüm özeti devam ediyor.

Sandhya’yı şaşırtan gerçekler! Can Yoldaşım hint dizisi son bölümde yaşadıklarının şaşkınlığını henüz atlatamamış olan Sandhya, bu seferde Bhabo tarafından jalebi yapımına yardımla görevlendirilir. Sandhya bu konuda oldukça acemiyken Soraj ona yardım ederek hamurun nasıl döküldüğünü gösterir.

Tüm bunlardan sonra dananın kuyruğu kopar. Sandhya bu evliliği reddeder. Soraj’ın bir tatlıcı olduğunu bilmediğini açıkça dile getirir. Kendisi oldukça eğitimlidir Soraj ise hiçbir şey bilmeyen biridir. Sandhya Bhabo ve Soraj’ı yalan söylemekle suçlar.Soraj gözyaşları içinde kendini savunur. Eğitimsiz olduğunu ancak işini layıkıyla yaptığını söyler. Ayrıca yalan söyleyen kişi o değil abisi Ankur’dur. Gerçekleri ondan kimse saklamamıştır.

Tüm bu yüzleşme Bhabo’nun ses çıkararak Snadhya’yı uyandırmasıyla sona erer. Sandhya tüm bu gerçeklerle rüyasında yüzleşiyordur.

Sandhya yaşadıklarının şokunu atlatmayı başaramazken tüm bunlardan habersiz olan Soraj ise oldukça mutludur. Sandhya ile yürürken oldukça neşeli davranır. Sandhya ise hayallerini paylaşacağı adamın bu denli eğitimsiz oluşuyla adeta yıkılmıştır.

Can Yodaşım 9.Bölüm – Sandhya’yı şaşırtan gerçekler!

Sandhya kendini inek gibi görüyor! Sandhya böyle hüzünlüyken merdivenlere oturarak düşünmeye başlar. Babasının ona iyi bir eş bulmak isterken şimdi düştüğü durum içler acısıdır. Sandhya bunları düşünürken karşısında bir inek görür.

İneğin boynundaki çanlara bakar. Aynı kendi boynundakiler gibidir. İneğin alnındaki çanda tıpkı onun alnındaki mangalsutra gibidir. İneğin yanına giden Sandhya onun ipini çözer ve gitmesini ister. Tıpkı o inek gibi burada esaret altında kaldığını düşünen Sandhya gözyaşlarını tutamayarak ağlamaya başlar.

Can Yoldaşım 8 Ağustos Pazar

Diğer yandan Menakşi ve Vikram’ın ise başı beladadır. İkili Bhabo yokken sinemaya gitmiştir. Ayrıca evdeki diğer ikili de kendi eğlencelerine dalarak evden çıkmıştır. Bu yüzden eve hırsız girmiş ve bir çok eşyayı çalmıştır. Neyseki takıları görmemiştir. Vikram ve Menakşi Bhabo’nun bu durumu fark etmesinden çok korkarlar.

Bhabo eve geldiğinde evi oldukça temiz görünce şaşırır. Menakşi diken üstünde Bhabo’nun bir dediğini iki etmez. Bhabo saati göremeyince şaşırır ancak çok üstelemez. Menakşi ve diğerleri evin soyulduğunu Bhabo’dan saklarlar. Aksi halde Bhabo’nun gazabından korkarlar.

 Sandhya odasına gittiğinde o da garipliklerin farkına varır. Eşyalarının olduğu dolabın anahtarı kırıktır. Ve içinde bulunan tüm sariler sağa sola dağılmıştır. Sandhya’nın yaşadığı durumun benzerleri evde farklı farklı şekillerde yaşanır. Sonunda Bhabo durumu anlar. Menakşi’ye kızmaya başlar.

Can Yoldaşım 9.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Bhabo evi ona emanet edip gitmiştir. O ise eve sahip çıkmak yerine dışarı çıkmış ve gezmiştir. Menakşi kendini savunmaya çalışsa da pek bir şey yapamaz. Bu arada Vikram’dan Menaki’ye kızar ve ona tokat atar. Tüm bunları başlarına Menakşi’nin açtığını söyler. Evde durmak yerine onu zorla sinemaya götürmüştür.

Sandhya Vikram’ın Menakşi’ye tokat attığını başta görmez. Anak daha sonrasında Vikram’ın Menakşi’ye ıkıştığını görünce onu durdurmak ister. Bu esnada Chatiru onu durdurarak karışmamasını söyler. Ancak Sandhya şiddete sessiz kalacak biri asla değildir.

Can Yoldaşım hint dizisinde gelecek bölüm neler olacak? Can Yoldaşım hint dizisi 10.bölümde Sandhya bu duruma sessiz kalabilecek mi? Sandhya araya girip olayları daha da mı büyütecek yoksa sessiz mi kalacak? Bhabo ise Menakşi’ye nasıl bir ceza verecek? Tüm soruların cevabı gelecek bölümde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir