Aşk Yakar 101.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Pazar

Aşk Yakar 101

Bomba Patladı!

Aşk Yakar 101.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 101.bölüm özetinde Abba ve Arman’ın boombayı patlatmak istedikleri düğün gelir çatar. Mehek ve Shaurya endişeli bekleyişi sürdürür. Günün sonunda bomba patlar! Aşk Yakar 101.bölüm özeti devam ediyor.

Mehek Düğüne Bombayla Girer! Arman, Shaurya’ya yaptığı hatanın başını belaya sokabileceğini söylüyor. Ailesini öldürmekle tehdit eder .Mehek kolyeyi takıyor. Abba ondan kuyrukta beklemesini ister. Müfettiş onu durdurur ve güvenlik kapısından geç, der. Mehek ayağı burkulmuş gibi davranır. Shaurya gelir ve Mehek’e burada ne yapıyorsun der.

Shaurya gelir ve Mehek’e burada ne yapıyorsun der. “Gidip çalışmalıyız. İşimiz var”. Bakan gelip neden durdurdunuz diyor. Shaurya, içerideki yiyecekler mahvolurken sırada olduğunu söylüyor. Bırak girsinler diyor. Mehek ve shaurya içeri giriyor. Mehek çelengi çıkarır ve adamlara verir. Mehek, Shaurya’ya ne yapacağını sorar.

Mahek Düğüne Gidiyor! Shaurya Mahek’e henüz hazır olmadığını söylüyor. Onunla konuştum ama onları dinlemezse.. Mahek her şeyin yoluna gireceğini söylüyor. Başka türlü olamam. Ailemize zarar vermelerine izin veremeyiz. Güçlü olmak zorundayız. Shaurya ona sarılır ve her şeyin yoluna gireceğini söyler.

Mahek düğün için hazırlanır. Gözyaşları içindedir. Ailesiyle geçirdiği anları hatırlar. Shaurya gözyaşlarını siliyor ve ağlama diyor. Ona sarılır. Ona küpe taktırır.


Arman, Abba’ya büyük bir iş yapıyorsun diyor. Adın altın kelimelerle yazılacak. 
Çelenkte bomba vardır. Shaurya ve Mehek herkes için dua eder. Shaurya, Tanrı bizimle, merak etme diyor. Nehal güçlü kal diyor.

Aşk Yakar 101.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Pazar


Meera, Mehek’i arar ve bua ji ile ilgilendiğiniz için teşekkür eder. Mehek, onunla konuşmanın gerçekten güzel olduğunu söylüyor.  Meera teşekkür ediyor. O kadar büyük bir sorumluluğunuz var ki. İyi şanslar. Mehek teşekkür ediyor. Karuna gitmeden önce bir şeyler ye diyor. Mehek hayır gitmemiz gerekir der. Zamanımız tükeniyor. Nehal, Vicky’nin orada kahvaltı ayarladığını söyledi. Shaurya ve Mehek ayrılır.

Shaurya Arman Oldu! Düğün başlıyor.Düğünde sahte yüzük meselesi ortaya çıkar. Abba adamlarına dikkatli olun diyor.  Arman gelir ve Shaurya’nın koştuğunu söyler. Shaurya’nın Mehek’in ailesini kurtarmaya gitmiş olabileceğini düşünür. Armaan Shaurya’nın peşine takılır. Arman bu görevi bugün tamamlamaları gerektiğini söyler.

Arabada oturur ve maskesini çıkarır. Shaurya Arman’ın maskesini takıyor. Eve doğru sürüyor. Arman arabanın bagajındadır. Açın diye bağırır.

 Bakanın kızı gelin olarak mekana gelir. Mehek aramaya çalışıyor ve şebekesi olmadığını söylüyor. Kadın oraya gelir ve bana çelenk ver diyor, bekliyorlar. Mehek tutabileceğini söylüyor. Kadın çok iş yaptın, biz de çalışalım der. Mehek gerginleşir.

Bomba Patlar! Armaan düğün yerine gelir ve adamlarına talimat verir. Shaurya oraya gelir ve onu durdurmak için bağırır. Onlardan çelenk alışverişi yapmamalarını ister. Güvenlik görevlileri onu yakalar, Shaurya çelenkte bomba olduğunu söyler, hepsi şaşkına döner. Mehek damat ve gelinden çelenkleri atmalarını ister. Armaan bombaya yaklaşmaya çalışır ama Nehal ona şarap fırlatır. Armaan, Abba’ya patlaması için bağırır. Abba bombanın düğmesine basmak üzeredir ama Shaurya ona koşar ve onu yakalar, güvenlik Shaurya’yı uzaklaştırmaya çalışır. Mahek, Armaan’ı dövmeye başlar. Kalkmasına izin vermiyor ve onu dövmeye devam ediyor. Abba bomba düğmesine basmaya çalışır ama Shaurya elini uzak tutmaya çalışır. Mahek damada ve geline koşar, çelenk alır ve Armaan’a atar. Abba çelenk üzerindeki düğmeye basar ve patlar. Mahek yaralı Shaurya’ya koşar, Mahek seni doktora götüreceğim der. Shaurya, hayır, Abba’yı bulmamız gerektiğini söylüyor. Abba’yı otoparkın yakınında görürler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın