Baş Tacım 313.Bölüm – 12 Temmuz Salı

Baş Tacım 313

Pari ve Naren Evlendi! Archana Şehri TERK ETTİ!

Baş Tacım 313.bölüm özetinde Pari ve Naren evlendi. Tüm aile Ankita’nın hamile olduğunu öğrendi. Archana’yla konuşan Ankita Pari ve Naren evliliğine engel olmamasını ister. Baş Tacım 313.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım 313.bölüm özetinde Soham’ın istediği şok etkisi yaratmıştı. Pari anneannesinin kendi yüzünden seçim yapmasına üzülmüştü. Bu yüzden Naren’den vazgeçme noktasına gelmişti.

Ankita babasının yanına gelir. Onun neden durmadan içtiğini anladığını söyler. Babasıyla arasındaki duvarlardan kurtulmuş gibidir. Ankita Naren’i sevmediğini ve Pari ile ikisini rahat bırakmasını ister. Hayatın güzel olabilirdi. İnatla bir şey elde etmeye çalışırsak, o zaman hiçbir şey alamayız diyor. Sevgiyle elde edebiliriz. Ona durumunun yanlış olduğunu söyler. 

Ankita babasını da alıp Naren’in evine gider. Naren, onu neden buraya getirdiğini sorar. Naren deli mi diye sorar. Soham sinirlenir ve asıl delinin kendisi olduğunu kızının iyileştirdiğini söyler. Naren ona Ankita’nın imzaladığı sözleşmeyi gösterir. Ona onlarınkinin bir sözleşme düğünü olduğunu söylerSoham, seni sevdiğini biliyorum der. Benim gibi açgözlü olmadığını biliyorum. Para için sözleşmeli evlilik yapamazsınız. Benden bir şey saklıyorsun der. Ankita Soham’a can alıcı soruyu sorar. Gauri’nin onu sevip sevmediğiyle ilgilidir.

Ankita, seni Sachin’i sevdiği gibi sevmediğini biliyorum der. Ben senin kızınım ama senin gibi değilim diyor. Senin gibi 20 yılımı kaybetmeyeceğim. Bu hatayı yapmayacağım. Gerçek şu ki, Naren’i sevdiğini ve mutlu olduğunu söylüyor. Ahana’nın öldüğünü düşündü ama Ahana’yı Naren’in aklından çıkaramadı. Sadece Ahana’yı sevdiğini söylüyor. Ben Pari olamam. İki sevgilinin birleşmesi gerektiğini söylüyor. Beni sevdiğini biliyorum ve onların acıya katlanmasını istemiyorum. Anlamaya çalışmasını ister. Soham kabul etmez.

Baş Tacım 313.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ankita ve kardeşleri tası tarağı toplar ve evlerine dönmeye karar verir. Babalarının yanında olmayı isterler. Archana’nın da seçim yapmak zorunda kalmasını istemezler. Archana ağlıyor. Manav’la konuşup evlerinin yarısını Soham’a vermeyi düşünürler. Neena onları duyar ve şok olur.

Sachin’in Pari’nin evliliği için tatlılar ve meyveler sipariş etmesiyle başlar. Neena gelir ve ona sadece bir kaybeden olacağını söyler. Ona Ankita’nın Archana ve Manav’a duygusal olarak şantaj yaptığını, böylece tüm mülkü aldığını söyler. 

Pari’nin mehendi töreni başlıyor. Rushaali, Ankita’dan Pari’nin eline tasarım yapmasını ve üzerine Naren’in adını yazmasını ister. Pari bundan hoşlanmaz. Ankita tereddütle eline Naren’in adını yazmaya gider. Mansi, Ankita için üzülür. Pari, Naren’in telefonunu alır. Ankita aramayı alır ve Pari’ye verir. Naren onunla buluşmasını ister. Pari, şimdi gelemem diyor. Naren gece görüşürüz der.

Archana evine döner ve Ankita’yı düşünür. Ovi gelir ve neden gergin olduğunuzu sorar. Archana gergin olduğumu söylüyor. Hepimizin bildiği gibi Ankita, Naren ile para için evlendi. Pari’nin mehendisi sırasında üzgündü. Ankita’nın bir şey sakladığını hissettim diyor. Ovi, Ankita’nın günlerdir iyi olmadığını söylüyor. Ankita’nın Pari ve Shekhar’ın nişanı sırasında iyi olmadığını söyler. İyi bir doktora gösterelim dedi. Archana, Ankita ile konuşacağım der. Ovi, ondan herhangi bir gerginlik almamasını ister.

Naren Pari’nin yanına gelir. Pari, Ankita dışında herkesin çok eğlendiğini ve mutlu olduğunu söylüyor. Neena onları duyar. Mansi’ye acıyorum der. Ankita’nın Shashank’ın çocuğunu taşıdığını biliyor. Ankita’ya nasıl tahammül ettiğini bilmiyorum. Neena şoke olur.

Ankita, Naren’in fotoğrafına bakar ve düğünlerini hatırlayarak ağlar. Bugün seni hakkıyla hatırlayacağımı, yarından itibaren başka biri olacağını düşünüyor. Senin adına sevindim. Aşkımla gidiyorum. Çocuğumuzu çok seveceğim diyor. Seni çok seviyorum ve seni özledim diyor. Rushaali’nin kendisine verdiği çeke bakar ve onu yırtar.

Archana, Ankita’yı karşılamaya gelir. Sana prasad getirdim diyor. Hepinizin mutlu olmasını istiyoruz. Sizleri mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sorunlarını onunla paylaşmasını ister. Ankita, Prasad’ı yiyeceğim der. Archana yırtık çeke bakar.

Ankita, Mansi’ye Naren’in evine gidip ona bazı dosyalar vereceğini söyler. Mansi sorar, onu reddedemez misin? Ankita hayır diyor. Onu seviyorum. Mansi, durumunu göremiyorum diyor. Shashank gelir ve huzureviyle konuştuğumu söyler. 2 gün sonra gitmelisin. Mansi, seninle geleceğim diyor. Ankita hayır diyor. Çocuğunuza bakmak zorundasınız. Bebeği doğurduktan sonra yanına gelmesini ister. Mansi sorar, ne demek istiyorsun? Benim teslimatım için bile geri dönmeyeceksin. Ankita, Mansi’ye sarılır ve ağlar.

Archana, Ankita’yı hastaneye yatırır ve doktora nasıl olduğunu sorar. Doktor iyi olduğunu söyler ve bebeğe zarar verebileceği için fazla diyet yapmamasını ister. Archana ne bebeği diye sorar. Doktor Ankita’nın 4 aylık hamile olduğunu söylüyor. 

Baş Tacım 313.Bölüm – 12 Temmuz Salı Günü Fragman ve Özeti

Shekhar, Archana’nın evine gelir ve Pari’ye onu Naren’in arkadaşı olarak kabul edeceğini söyler. Manav gelir ve haklı olduğunu söyler. Archana’nın ne yazık ki eve geldiğini görür ve ona ne olduğunu sorar. Archana, Ankita’nın hastanede olduğunu ama şu an iyi olduğunu söylüyor. Shekhar, Ankita’nın çok iyi bir kız olduğunu ve başkalarına yardım etmek için her yere gidebileceğini söylüyor. Onlara Naren’de yaptığı yangın deneyi hakkında bilgi verir ve onu övmeye başlar, ancak Pari onun sözünü keser ve Naren’e yardım etmesini ister.

Archana, Ankita’nın bizden bir şey sakladığını düşünüyor, hamile olduğu gerçeğini bile sakladı, Naren’in çocuğuna hamileyse, Pari’nin Naren ile evlenmesine izin vermez.

Naren ve ailesi evlilik yerine ulaşır. Archana, Naren’i ritüellere göre ayaklarını yıkayarak selamlar ve ona aarti uygular. Archana, Naren ve Pari’nin evlendiğini görür ve onunla olan evliliğini hatırlar.Archana’nın Ankita’yı aramasıyla başlar ve Pari’nin evliliği olursa ona yardım edemeyeceğini düşünür. Soham oraya gelir ve öfkeyle ortalığı kırarak evliliği durdurmasını ister. Manav ondan durmasını ister ve bu evliliğin Ankita’nın izniyle gerçekleştiğini söyler. Archana ondan durmasını ister. Soham, siz zenginlerin her zaman fakirlerin mutluluğunu çalmaya çalıştığını söyler ve Manav’a Ankita’nın kızı olduğu için bunu yapıp yapmadığını sorar.Neena araya girer ve yanlış düşündüğünü söyler.

Naren, Manav’dan korumaları çağırmasını ister. Soham ondan dokunup görmesini ister. Neena, çocuklarının onun yüzünden acı çektiğini ve Ankita’nın Shashank’ın çocuğuna hamile olduğunu söylüyor. Bunu duyunca herkes şok olur. Soham kızı hakkında nasıl böyle konuşmaya cüret ettiğini sorarsa onu öldürecektir. Sachin, ailesine zarar vermeye çalışırsa onu öldüreceğini söylüyor. Ankita oraya gelir ve Soham’a neden buraya geldiğini sorar. Soham, Ankita’ya hamile olup olmadığını sorar. Neena ne diyeceğini söylüyor, Shashank’ın çocuğunu taşıyor. Manav, Neena’dan susmasını ister. Sachin, Soham dikkatini hak etmediği için sakinleşmesini ister. Manav, mesele aydınlatılana kadar Naren ve Pari’nin evliliğine izin vermeyeceğini söylüyor.

Ankita, çocuğun Shashank’ın değil bir başkasının, Naren’in bile olmadığını söylüyor. Birini çok sevdi ve hatta onu çok sevdi, ama gitti. Bu çocuğun Naren’in olmadığını söyleyerek oradan uzaklaşır. Archana onu durdurur ve gerçeği söylemesini ister, neden Naren’in çocuğuna hamile olduğunu saklamaya çalışıyor. Ankita evet Naren’in çocuğuna hamile olduğunu söylüyor ama Naren onu sevmiyor ve Pari’yi seviyor. Ödün vermek ve hayatını mahvetmek istemiyor ve Pari ile birlikte olmak istiyor. Çocuğunu yalnız büyütmek istediğini ve Naren’in sadece Naren olduğunu ve Naren Karmarkar olmadığını, çok masum olduğunu ve sadece Ahana’yı tanıdığını söylüyor.

Naren, Pari’ye Ankita’ya ihanet eden adamdan rahatsız olduğunu söyler. Pari bugün yeni hayatımızın başlangıcı olduğunu ve bunu unutmamamız gerektiğini söylüyor. Alnına sindhoor uygular.Pari ve Naren, Manav ve Archana’nın kutsamalarını alır.

Savita, Archana’ya neden üzgün olduğunu sorar. Sulochana, bugün ne olduysa herkes tarafından görüldüğünü söylüyor. Ankita’nın kusurlu olmadığını söyleyebilirim. Savita, Ankita senin yansıman olduğunu söylüyor. Arkana ağlamaya devam eder. Sulochana der ki, Bugün bir akrabanızı feda ettiğinizi biliyorum.

Kinnari, Pari’yi memnuniyetle karşılar ve onu Naren ile evlendiği ve ayrıca uğursuz Ankita bölümünü kapattığı için tebrik eder. Rushaali, Pari’den her şeyi unutmasını ve yeni bir hayata mutlu bir şekilde başlamasını ister. Pari gülümser. Rushaali, hoş geldiniz diyor. Pari kalaşı tekmeliyor ve içeri giriyor. Naren, Pari’yi hayatına kabul eder. Gözlerini kapatmasını ister ve onu kollarına alır. Herkes gülümsüyor.

Ankita, Soham’ın sözlerini düşünür ve üzülür. Otobüs hareket ederken otobüs şoförü herkesin gelmesini ister. Ankita yine Naren’i hayal eder. Onu otobüse kadar götürür. Gittiğini görünce yine hayal kırıklığına uğrar. O ağlıyor.

Archana onlara gider ve torunumun yanlış bir şey yapmadığını söyler. Naren’in çocuğunu taşıyor, başka birinin değil. Soham bunu duyunca ayağa kalkar ve ona o zaman Pari ile Naren’i neden evlendirdiğini sorar. Kızım nerede diye soruyor. Herkes şok olur. Archana, “Onu durdurmaya çalıştım ama durmadı” diyor. Naren’le zorla yaşamak istemiyordu. Soham gidiyor. Prashant onu takip eder. Archana bilincini kaybeder. Manav onu içeri alır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın