İntikam Ateşi 47.Bölüm Özeti – 9 Temmuz Cumartesi

İntikam Ateşi 47

Shivanya Yamini’nin Peşinde!

İntikam Ateşi 47.bölümde neler olacak? Sesha Rithik’i düşünmeye devam ediyor. Shivanya Yamini’yi boş bırakmaması gerektiğini anlıyor. İntikam Ateşi 47.bölüm özeti devam ediyor.

Sangram Sesha’ya dua eder. Onun shivji’nin muhafızı ve nagmani’nin koruyucusu olduğunu söylüyor. Birinin bağırdığını duyar ve kontrol etmek için dışarı çıkar. Shivanya nagin formunda gelir. Katil kıyafeti içindeki Yamini, Sangram’ın hizmetçisinin kafasına vurur ve vücudunu sürükler. Sangram Singh kılıcıyla dışarı çıkar ve hizmetçisini yerde baygın halde görür.  Yamini gizlenir.

Yamini arabasına doğru koşar ve anahtarları bulamaz. Tekrar haveli’ye girmeye çalışır.Shivanya, Sangram Singh’i mandir shiv’e götürür ve Gurudev yarasını sarar. Sangram ayağa kalkar ve Shivanya’ya annesinin tıpatıp aynısı olduğunu söyler. Annesini tanıyıp tanımadığını sorar.

Shesha, Yamini’nin neden ondan Rithik ile evlenmesini ve Shivanya’yı kurtarmasını istediğini anlar. Sangram, nagmani’nin çok güçlü olduğunu ve ona sahip olanın ölümsüz olacağını söylüyor. Yograj evet der ve Yamini ölümsüz olur ve nagmani prasanna yagna yaparsa servet ve güç elde edebilir. Shivanya yapacağını söylüyor.

Shivanya aile albümüne bakar. Rithik girer ve neye baktığını sorar. Aile albümü diyor ama hiçbir albümde yok. Tüm albümü kontrol ediyor ve kendini bulamıyor ve bunda neyin önemli olduğunu söylüyor, fotoğrafları yanmış olmalı. Hizmetçi, Yamini’nin onları aşağıdan aradığını bildirir. Aşağı inerler. Yamini oyunculuk yapmaya başlar ve ailesini nagin’den korumak istediğini söyler, bu yüzden Shivanya’nın özel pooja ve yagna yapmasını ister. Shivanya kim olduğunu bilmesi gerektiğini düşünüyor. Rithik, Shivanya’da ısrar eder ve kabul eder ve nagmani’nin nerede olduğunu ve Yamini’nin onun hakkında ne bildiğini öğreneceğini düşünür.

İntikam Ateşi 47.Bölüm Özeti – 9 Temmuz Cumartesi Fragman ve Özeti

Sesha, Rithik’le evlendiğini ve onunla aşk yaşadığını hatırlıyor ve neden Rithik’i bu kadar çok anımsadığını düşünüyor. Shivanya’nın evine gider ve Shivanya ona Yamini’nin yagna planını anlatır. Kimliğine hiç sahip olmadığını ve her zaman başkaları için yaşadığını söylüyor. Shivanya duygularını görmezden gelir ve nagmani’nin nerede olduğunu ve Yamini’nin onun hakkında ne bildiğini öğrenmesi gerektiğini söyler.

Sangram, guruji ile shiv pooja yapıyor. Arılar ona saldırır. Sesha kuyruğuyla vücudunu kaplar ve ağzından ateş püskürterek arıları yakar. Sagram, Yuvraj/Rithik’e Mahishmati klanının yakında saldıracağını bildirmesi gerektiğini söylüyor. Sesha onu durdurur ve gidip Rithik’e haber vereceğini söyler.

Shivanya, Ankush’u görür ve bu Yamini’nin kuklasının ona şimdi yardım edeceğini düşünür. Ankush’un şeklini alır ve Yamini’ye nagmani’nin nerede olduğunu sorar. Yamini her zaman açgözlü bahçıvan olacağını söyler ve kalaşını tapınakta gösterir ve nagmaninin içinde olduğunu söyler ve eğer böyle davranırsa Nagin’in onu tanıdıklarını ve ailesini öldürdüklerini anlayacaklarını söyler. Yamini ayrıldıktan sonra, Shivanya orijinal halini alır ve Yamini’yi artık boş bırakmayacağını söyler.

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın