Düşman Başına 36. Bölüm Özeti – 15 Temmuz Cuma

Düşman Başına 36

Kaushalya ve Riya KAVGA ETTİ!

Düşman Başına 36.bölüm özeti devam ediyor. Düşman Başına 36.bölümde Kaushalya ve Riya arasında ipler geriliyor. Shivam ise annesi ve Riya arasında seçim yapmak zorunda hissediyor. Düşman Başına 36.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Shanti ikili oynamaya devam eder. Kaushalya Shanti ve Riya’nın gizli konuşmalarında oruç tutmadığını öğrenir. Shanti ise merdivenlere yağ döker. Shivam merdivenlerden ayarken onu Shanti tutacaktır. Shanti bu oyunundan Önce Kaushalya’yı bir güzel doldurur. Oruç tutmayan bir kadının hikayesini ve kocasının başına gelenleri anlatmıştır. Bunun akabinde Kaushalya panikleyip Shivam’a evden çıkmamasını tembihlemiştir. Tüm bunların üzerine Shivam’ın merdivenden kayması Kaushalya’yı sinirendirir. Kaushalya Riya’ya bağırır. Oruç tutmayı beceremediğini Shivam’ı onun yüzünden düştüğünü söyler.

Riya ağlamaya başlar. Shivam gelir ve Riya’nın bir suçu olmadığını anlatmaya çalışır. Kaushalya bunun üzerine yıllardır Raghav’a boyun eğdiğini ama oğlunun karısının yanında olmasına çok içerler. Kaushalya kendini odasına kapatır. Bu kargaşayı dinleyen Raghav aşağı iner ve Riya’nın bir tarafta ağladığını ve Kaushalya’nın kendini kilitlediğini görür. Shanti’ye ne olduğunu sorar ve sonra ona Riya’nın orucunu bozduğunu ve Shivam’ın düşmek üzere olduğunu anlatır.

Kaushalya’ya kapıyı açtıran Raghav olur. Riya’yı neden ağlattığını ve neden böyle bir sorun çıkardığını sorar. Shivam’ın Riya’nın tarafını tuttuğunu ve herkesin önünde geri cevap verdiğini söyler. Kaushalya ağlıyor ve bunca yıldır bir kez bile tarafını tutmadığını ve hatası olmasa bile özür dilediğini anlatır.

Düşman Başına 36. Bölüm Özeti – 15 Temmuz Cuma Fragman ve Özeti

Shanti Kaushalya’nın haklı olduğunu ve Riya’yı yenmesini ister. Sarla da Riya’nın yanına gitmiş haklı olduğunu ve sakin kalmasını ister. Rani, Shivam’ın karısının tarafını tuttuğu için Riya’ya mutlu olmasını söyler. Nimmi ve Preeti de Riya’ya destek olup rahatlamaya çalışırlar. Kaushalya’nın birleştirici gücünden bahsederler.

Shivam Riya’nın yanına gelir. Riya bir hatasını olmadığını söyler. Shivam sessiz olmasını isterken Riya asıl Kaushalya’ın olay çıkardığını ama kendisinden susmayı istemesinin çok saçma olduğunu açıklar. Raghav onları duyar.

Kaushalya ve Riya’nın arasını düzeltmek için pooja yapmaya karar verirler: Bu aslında Sarla ve Shanti’nin ateşi körükleme çalışmasıdır. Shanti’nin ısrarıyla Kaushalya Riya’nın sarisini almıştı. Bindu’ya verilen sariler arasında Riya kendi sarisini görür. Herkes yeniden Kaushalya’ya yüklenir. Shanti Kaushalya’nın Riya’dan özür dilemesini ister. Kaushalya ellerini birleştirip özür dileyince Nimmi’nin asabı bozulur. Sariyi ateşe atıp annesini özründen mutlu olup olmadığını sorar.

Rani ise fırsattan istifade eve gidip Sarla’nın kilidini açıp mücevherleri alır. Shanti ise yemekleri Riya’nın yapmasını ister. Kızlara ve Kaushalya’ya da yardım etmemelerini ister. Riya ise uyuyakalır.

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın