Baş Tacım 303.Bölüm – 28 Haziran Salı

Baş Tacım 303

Ankita Hamile! Naren Ahana’sına KAVUŞTU!

Baş Tacım 303.bölüm özetinde Pari ve Sheakhar’ın nişan töreni başlar. Pari Naren’i görünce yıkılır. Ankita ise hamile olduğunu öğrenir. Bu sevincini yaşarken Naren Pari’yi görüp Ahana diyerek yanına gider. İkisi de travma geçirip bayılır. Shekar ve Ankita’nın bu olayla yüzleşmesi nasıl olacak?

Baş Tacım dizisinde Pari Ankita ve Naren’i görmüş gözyaşları içinde onların birbirine sarılışını izlemişti. Pari tam da nişan gününde Naren’le karşılaşması onun için büyük bir yıkım olur. Ankita ve Naren birbirilerine sarılıp vedalaşırlar. Ankita içeriye geçer.

Soham ise Manav’dan saklanarak arabayı tamir eder. Soham’dan arabayı sahibine teslim etmesi istenir. Soham karşı çıkar. Ama Pari’nin nişanını hatırlayıp vazgeçer.

Manav ve Shekhar’ın ailesi heyecanla Pari’yi bekler. Manav, Shekhar’ın ailesinden Pari adına özür diler. Ankita gelir ve Archana’ya ne olduğunu sorar. Archana, Pia’nın Pari’yi yanına aldığını söyler ve kontrol etmesini ister. Ankita onlara bakacağını söyler.

Pari ağlar ve aşkının artık eksik olduğunu ve artık arkadaşının aşkı olduğunu söyler. Pia’ya adı hakkında neden yalan söylediğini sorar. Adının Naren Karmakar olduğunu anlar.

 Pia’ya sarılır ve hayatının artık annesinin hayatı gibi olduğunu söyler. Ankita oraya gelir. Pari ona sarılır ve ona nasıl söyleyeceğini bilmediğini söyler. Ankita ne anlatmak istediğini sorar ve ona neden ağladığını sorar. Pia’ya ne olduğunu sorar. Pia, Pari’den Aman/Naren hakkında Ankita’ya bilgi vermesini ister. Pari, Pia’nın Aman’ı gördüğünü düşündüğünü ama onun başka biri olduğunu söylüyor. Pia’ya bir şey söylememesini işaret ediyor.

Baş Tacım 303.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ankita, Pari’ye Shekhar ile evlenmek isteyip istemediğini sorar. Pari evlenmek istediğini söylüyor. Ovi gelir ve neden mekana gelmediklerini sorar. Ankita, Pari ve Pia’nın duygusal olarak ağladığını, bu yüzden onu teselli ettiğini ve onları mekana getireceğini söyler.

Pia, Pari’yi nişan yerine getirir. Pari gider ve Shekhar’ın yanına oturur. Shekhar, Pari’ye hoşuna gitmezse nişanı durdurabileceğini söyler.Pari, hayatını onunla geçirmek istediğini söylüyor. Nişan başlar. Soham oraya bir sardar kılığında gelir. Çocuklarını görüyor ve onların gerçek aileleriyle birlikte olduğunu düşünüyor ama bundan haberi yok. Pari’nin kız kardeşi Purvi’nin kızı olduğunu düşünür ve onunla çocukluğunda oynamıştır. Daha sonra ailesinin önüne bu şekilde çıkamayacağını düşünür.

Shekhar ve Pari’nin nişan yüzükleri takılır. Nişandan sonra Archana duygulanır. Manav ondan ağlamamasını ister. O gülümser. Manav gülümseyerek güzel göründüğünü söyler.

Ankita, Pari’nin kendisi için gerçekten mutlu olduğunu ve Shekhar’ın Pari’yi Naren’in onu sevdiği gibi sevmesini umduğunu söyler. Pari’ye neden ağladığını sorar. Ankita ondan geçmişini unutmasını ve Shekhar ile mutlu bir hayat sürmesini diler.

 Naren, Ankita’yı arar. Ankita ona Attu’yu sorar. Naren, gözlem altında olduğunu ve birkaç gün burada olacağını söylüyor. Shekhar-Pari’nin düğününe katılabileceğimi sanmıyorum, diyor. Ankita seni özlediğini söyler.  Ankita kusma hissi duyar ve aramayı keser. Diğer tarafta , Pari yağmura bakarak Aman’ın kendisini aldattığını düşünür. Ondan nefret ettiğini ve asla affetmeyeceğini söyler.

Soham yolda takip ediliyormuş hissine kapılır. Soham korkar ve bir eve girer. Soham çok korkar. Kapıyı Balan açar. Balan oğlum diyerek ona sarılır. Soham şok olur. Balan, önümde duran oğlum hayatta olduğu için mutluyum diyor. Balan’dan gitmesini ister ve onunla herhangi bir ilişki kurmayı reddeder. Balan, seni ben büyüttüm diyor.

Baş Tacım 303.Bölüm – 28 Haziran Salı Günü Neler Olacak?

Balan, adresini Manav’a vermesi için onu tehdit eder. Soham, bana şantaj yapıyorsun diyor. Balan, “Yiyecek, içecek ve barınağa ihtiyacım var” diyor. Soham kabul eder ve onu hiçbir şey yapmaması konusunda uyarır. Balan ona söz verir.

Pari ve Shekhar sahneye çıkıp Love you sona şarkısında dans ederler… Ankita’nın midesi bulanır ve banyoya koşar. Ovi, Ankita’ya iyi olup olmadığını sorar. Ankita bugün yol kenarında yemek yediğini, bu yüzden mide enfeksiyonu olduğunu ve şimdi eve gideceğini söylüyor. Doktora gider. Doktor raporunu kontrol eder ve hamile olduğunu bildirir. Ankita mutlu olur ve doktora teşekkür eder. Doktor, sağlığına dikkat etmesini ister ve Naren’i getirmesini ister.

Shekhar heyecanla Pari’yi bekler. Manav ondan çok hevesli olmamasını ister, Pari birazdan gelir. Pari, ritüellere göre evlilik yerine girer. Shekhar onu görünce mutlu olur. Ankita, Naren’i bekler. Naren, Rushali ile birlikte bir arabada seyahat etmektedir. Shekhar’ın evliliği konusunda çok heyecanlı olduğunu ve Ahana/Ankita’nın orada ona bir sürprizi olduğunu söyler.

Shekhar ve Pari’nin çelenk töreni başlıyor. Tüm aile üyeleri ve misafir onları alkışlar. Pandit evlilik törenine başlayacağını söylüyor. Shekhar ondan Naren gelene kadar biraz beklemesini ister. Shekhar’ın annesi, ritüellerin gerçekleşmesini bekleyemeyeceklerini söylüyor. Panditji, Naren gelene kadar diğer ritüelleri bitirelim diyor. Naren, Rushali ile evlilik yerine ulaşır. 

Ankita nikah salonundan çıkar ve Naren’e sarılır. Naren’e hamileliği hakkında bilgi verir. Naren ona mutlu bir şekilde sarılır ve baba olacağını ve anne olacağını söyler. Bebekleri için oyuncak vb. alması gerektiğinden eve gelmesini ister. Doğmamış bebeği için gelecek planlarını anlatmaya başlar. Shekhar’dan bir telefon alır ve Shekhar’a kendisi için iyi bir haberi olduğunu ve nikah salonuna gelip haber vereceğini bildirir.

Shekhar ve Pari’nin evlilik ritüelleri başlar.

Naren, Pari’nin Shekhar ile evlendiğini görür ve Pari/Ahana ile geçirdiği zamanla ilgili bir geri dönüş alır. Ona Ahana diyor. Shekhar onun Pari Ahana’yı aradığını duyunca şok olur. Naren, Ahana/Pari’nin yanına gider. Pari’nin sarisi ateşe düşer ve Naren onu kurtarmaya çalışır. Naren ve Pari Hem bilinçsiz düşer. Archana’nın ailesi ve Ankita onları uyandırmaya çalışır.

Manav ve ailesinin Pari ve Naren’i hastaneye getirmesiyle başlar. Doktor başka bir doktora iki vaka olduğunu söyler, biri Naren’in zihinsel şoku, diğeri Pari’nin travması. Başka bir doktor, Naren’in psikiyatristinden referans alması gerektiğini söylüyor. Doktorlar, Pari ve Naren’in tedavisine başlar. Doktor Rushali ve Ankita’ya Naren’in tehlikede olduğunu ve Ahana’yı sorduğunu söyler. Ankita onun Ahana olduğunu söylüyor. Doktor ondan Naren’in odasına girmesini ister. Rushali de onu takip eder. Ankita Naren’e sarılır ve ağlar. Doktor Rushali’nin Naren’e sakinleştirici verdiğini söylüyor ama kalkmaya çalışıyor. Rushali, ne zaman ateşe yaklaşsa bu tür nöbetler geçirdiğini söylüyor. Doktor onlardan dışarı çıkıp beklemelerini ister. Shekhar gelir ve Ankita ve Rushali’ye Naren’i sorar. Ankita, Naren’in yangın korkusu nedeniyle travma geçirdiğini söylüyor.

Mansi, shekhar’ı üzgün görür ve ona ne olduğunu sorar. Ankita’nın Naren hakkında bir şey söyleyip söylemediğini sorar. Mansi, Naren’in her kalktığında Ahana’nın adını aldığını söylüyor. Ona neden bu kadar endişeli olduğunu sorar. Shekhar, Naren’in anormal davrandığını ve bu saldırının farklı olduğunu söyler, Pari’ye bakar ve ona Ahana adını verir ama Naren için Ahana Ankita’dır. Pari’nin bile Naren’e baktığını ve birbirlerini tanıdıklarını ve aralarında bir bağlantı varmış gibi göründüğünü söylüyor. Bu olursa evliliklerinin bozulacağını söylüyor. Mansi’ye, eğer Pari Ahana ise, Ahana’yı aradığında Pari’nin neden Naren’e baktığını sorar. Mansi, Ahana’nın Ankita olduğunu söyler ve ondan düşüncesini Ankita’ya söylememesini ister. Shekhar, umudun Mansi’nin doğruyu söylediğini düşünür, ancak Naren ve Pari’nin birbirlerine böyle baktıklarını unutamaz.

Ankita, Naren’in hamilelik haberlerini duyduğu için heyecanlandığını hatırlıyor ve onu baygın halde görünce ağlamaya başlıyor. Ona ihtiyacı olduğu gibi kalkmasını ister. Hemşire Ankita’ya ilaç fişi verir ve getirmesini ister. Naren’in sakinleştirici etkisi altında olduğu için bu kadar erken uyanmayacağını söylüyor. Ankita ilaç getirmek için dışarı çıkar. Shekhar onu görür ve Naren’in nasıl olduğunu sorar. Ankita hala bilincinin kapalı olduğunu söylüyor. Naren’in davranışı için ondan özür diliyor. Shekhar, Naren’in bir an önce iyileşmesini istediğini söylüyor. Ankita, Naren ve Pari iyileştikten sonra Shekhar’ın Pari ile evliliğini yakında ayarlayacağını söylüyor.

Naren, Ahana/Pari hakkında rüyalar görür. Uyanır ve Ahana/Pari’yi aramak için odasından çıkar.

Naren, kendisinin ve Ahana’nın arabasının alev almasıyla ilgili geçmişe döner. Ahana/Pari’nin yanına gider ve ağlamaya başlar. Ahana’yı uyandırmaya çalışır.

Naren’in Ahana diye bağırdığını duyarlar ve Pari’nin odasına doğru koşarlar ve onun Ahana/Pari’yi uyandırmaya çalıştığını görürler. Naren, Shekhar’a Ahana’ya ne olduğunu sorar, ancak Ankita’yı teşhis etmez. O zaman bilincini kaybeder. Ankita onu tutar ve sonra Pari’nin Ahana olduğunu düşünür.

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın