Düşman Başına 29. Bölüm Özeti – 8 Temmuz Cuma

Düşman Başına 29

Shanti, Riya’yı Tek Bırakmaya Çalışıyor!

Düşman Başına 29.bölüm özetinde Shanti böl ve yönet tekniği uyguluyor. Evdeki herkesi birbirine karşı doldurmayı düşünüyor. Sarla’yla birlikte yeni planlarına koyuluyorlar. Düşman Başına 29.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına dizisinde Shanti Sarla’yı pojaya gelmesi konusunda ikna etmişti. Raghav ve Kaushalya ise Shanti’nin dönmeyişine endişelenir. Çünkü pooja başlamak üzeredir. Neyse ki Shanti kolunda Sarla’yla çıkagelir. Sarla hastan numarası yapar. Kaushalya ona yiyecek bir şeyler getirir. Amit annesini sıkıştırır ve bugün para koparmasını ister.

Amit’ten para isteyen adamlar vardır. Amit telefon konuşmasından sonra hemen çıkar. Rani onu durdurur. Neler olduğunu sorar. Amit Rani’yi azarlamaya başlar. Kaushalya araya girer.

Riya, Shanti’nin isteği üzerine sari giymesi gereklidir. Bunu nasıl yapacağını bilemez. Shivam odaya girer. Riya neden kapıyı çalmadığını sorar. Shivam burasının kendi odası olduğunu söyler. İkili şakalaşmaya başlar. Riya’nın sari giymek için yardıma ihtiyacı vardır. Shivam kardeşlerine söyler. Preeti gelir ve oda anlayamaz. Nmmi ise alışverişe gitmiştir. Amit’i para isteyen serserilerle görür. Amit Nimmi’yi fark edince o adamlar arkadaşıymış gibi davranır. Nimmi’den kimseye bir şey söylememesini ister.

Düşman Başına 29. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Rani, Shanti ve Sarla’nın konuşmalarını duyar. Shanti Sivam ve Riya’nın birlikte olunca Kaushalya’nın kıskanacağını böylece Riya ve Kaushalya’nın arasının açılacağını düşünür. Rani bu fikirle Kaushalya’ya sevgi göstererek Sarla’yı kıskandıracağını düşünür.

Preeti ve Nimmi kendi arasında konuşur. Nimmi Raghav’a Amit ve serseriler hakkında bilgi vermeyi düşünür. Shanti gelir ve onları azarlar. Sarla ve Amit para konusunda tartışır. Serserilere para vermek için endişeleniyor ve Sarla’dan onun için 5 lakh almasını istiyor. Sarla tartışıyor ve Riya ve Rani’nin arazisinin kendi hakkı olduğunu söylüyor. Amit ondan %50’sini kendisine vermesini ister.

Raghav sesleri duyup gelir. Shanti Nimmi ve Preeti’yi sıkıştırmış ne konuştuklarını soruyordur. Riya gerilirken Shivam onun elini tutar. Bu evde bu tarz olayların normal olduğunu söyler. Nimmi, bazı adamların Amit’in yakasını tuttuğunu, ne olduğunu bilmediğini ve buraya geldiğini söylüyor. Amit ise Nimmi’yi suçlar. Arkadaşları olduğunu ve düğüne davet etmediği için darıldıklarını söyler. Shanti Nimmi’ye karşı zafer elde etmiş gibi hisseder. Riya’yı görünce Nimmi’ye tatlı davranır. Sarla ise Shanti’den para ister. Shanti veremeyeceğini söyleyerek Sarla’nın isteğini reddeder.

Sarla Renu’nun odasına gidip çantasını kurcalamaya başlar. Renu ise Sarla’dan son darbesini yedikten sonra akıllanmış olacak ki Sarla’yı kameraya kaydeder. Ona karşı koz olarak kullanır. Renu görüntüleri Raghav’a göstermekle tehdit eder. Sarla ağlanıp sızlanmaya başlar. Bu sefer hep kaybetmeye başladığıı düşünür.

Sarla ve Shanti böl ve yönet tekniğiyle evde huzursuzluk çıkarmaya çalışırlar. Shanti Rani’den Riya’yla konuşmamasını bu evi tek gelini olarak Rani’yi gördüklerini söyler. Amit’in Riya’yı görünce üzüldüğünü bu yüzden Riya ile arasına mesafe koymasını ister. Shanti, Sarla’ya Rani’nin yanında Riya’yı övmesini ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın…

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

4 Comments on “Düşman Başına 29. Bölüm Özeti – 8 Temmuz Cuma”

Bir yanıt yazın