İntikam Ateşi 36.Bölüm Özeti – 28 Haziran Salı

İntikam Ateşi 36

Shivanya Rithik’in Gerçek Babasını Buluyor!

İntikam Ateşi 36.bölümde Yamini Rithik’in prens olduğunu ve nagmani getirmesini ister. Shivanya ve Sesha onlara engel olmaya çalışır. Çaresizce olanları izlemek zorunda kalırlar. İntikam Ateşi 36.bölüm özeti devam ediyor.

Bölüm, Ankush’un Sangram Singh’i zorla arabasına bindirmesiyle başlar. Sesha, Nagin’in şeklinin insana dönüştüğünü görür ve Ankush’un arabasına bindirdiği kişinin kim olduğunu düşünür.

Shivanya, Sesha’nın kendi mang tika’sının Panchner’ın raja’sı tarafından annesine verildiğini ve Rithik’in boynundaki işaretin onun da raj vansh ile akraba olduğu ve nagmani ile bağlantısı olduğu anlamına geldiğini anımsar. Rithik gelir ve ne düşündüğünü sorar ve şakalar yapar. Boynuna ne zaman dövme yaptırdığını sorar. Tekrar şaka yapmaya başlar ve konuyu değiştirir. İşaretin nagmani ile ilgili olduğunu ve ona sahip olanın bol bol zenginlik ve huzura kavuşacağını söylüyor. Servetinin kendisi olduğunu ve onun için birçok nagmani feda edebileceğini söylüyor. Shivanya, Rithik’in masum olduğunu ve nagmani hakkında hiçbir şey bilmediğini düşünüyor.

Yamini, Ankush’a Rithik’in Panchner’ın Prensi olduğunu ve sadece onun nagmani getirebileceğini söyler. Rithik girer ve dramasına başlar. Rithik’e Panchner’ın kraliyet ailesinden ve nagmani’nin koruyucularından olduklarını söyler, ancak nagin nagmani’yi çalmak ister. Rithik, nagmani’yi nagin’den koruyacağını ve ona getireceğini söyler. Shivanya, kapının yanında duyar ve öfkeyle Rithik’in yalan söylediğini düşünür, nagmani’yi bilir, ancak daha sonra ailesinin cinayetine karışmayabileceğini düşünür. Rithik odaya gelir ve Shivanya’ya nagin’in nagmaninin arkasında olduğunu söyler ve anne ve babaya onlar için nagmani getirme sözü verir.

İntikam Ateşi 36.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sesha, bugün Rithik’in gerçek yüzünü gördüyse Shivanya’ya nagmani’yi korumasını, gerekirse Rithik’i öldürmenin tek yolu olduğunu söyler. Shivanya, Rithik’i öldürmemesi için yalvarır ve ona hafif bir zehir vereceğini ve 18 saat boyunca bilinçsiz hale getireceğini, o zaman nagmani almayacağını söyler. Sesha kabul eder. Shivanya, Raheja’nın evine geri döner, Rithik’i kanepede görür ve hafif bir zehirle onu ısırmaya çalışır ama yere düşer. Rithik döner ve onu yerde görür. Shivanya, Rithik’e neden dokunamadığını düşünür. Rithik, guruma’nın yüzüğünü gösterir ve babasının ona verdiğini ve şimdi nagin ona dokunursa yanacağını söyler.

Rithik, Ankush ile birlikte nagmani’nin bulunduğu mağaraya doğru yola çıkar. Shivanya ve Sesha kasırga yoluyla arabasını durdurmaya çalışır, ancak arabayı durdurmaz. Sesha daha sonra kayalar fırlatır ve Rithik arabayı zamanında durdurur ve ormanda yürür. 

Sesha, Yamini olur ve Shivanya onu nagin formunda tutar. Yamini, Rithik’e onu kurtarması için yalvarır ve ona doğru koşar. Ankush onu durdurur ve bunun Yamini değil nagin olduğunu söyler. Çünkü yamini guruma’nın yüzüğünü madalyon olarak kullanır ve ondan yüzüğünü göstermesini ister. İkisi de naginlere döner ve oradan kaçarlar. Rithik şok olur. Rithik daha sonra mağaraya girer ve nagmani’yi görür.

Shivanya ve Sesha çaresizce bir köşede saklanmış izliyorlardır. 5 yüzlü yılan gelir ve nagmani’yi korumaya çalışır. Sesha mutlu bir şekilde shivji’nin nagmani’yi korumaya geldiğini söyler. Rithik, nagmani seçmek için eğiliyor. Yılan, Rithik’in boyun dövmesini görür ve onu ısırmaz. Rithik, nagmaniyi seçer ve ona dikkatle bakar. Shivanya şok edici bir şekilde izler ve bunun nasıl bir mucize olduğunu düşünür. Havan ateşinde bunu izleyen Gurudev, nag devta’nın Rithik’te ne gördüğünü, nagmani almasına izin verdiğini düşünüyor.

Rithik eve ulaşır ve Yamini nagmani’yi gösterir. Yamini mutlu olur ve uzun yaşaması için dua eder. Rithik ona nagmani verir ve o mutlu bir şekilde ona sarılır ve Rithik’in babası gibi öleceğini düşünür.

Shivanya ile Sesha, gurudev ile ormanda yürür ve ona şimdi ne yapacağını sorar, Ankush yabancılara nagmani satacak. Gurudev, nagmani’yi yalnızca tanrının kurtarabileceğini söylüyor. Ağaçtan eline kan damlaları düşer ve ağaçta bir adam görür. Shivanya bu kıyafetleri bir yerde gördüğünü söylüyor. Onu indirirler ve Shivanya onu haveli’de gördüğünü söyler ve üzerine su serper. Gurudev onun yüzünü görür ve tıpkı Rithik’e benzediğini ve boynunda dövme izi olduğunu söyler. Shivanya, Rithik’in gerçek babası olduğunu söylüyor.

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın