Baş Tacım 273.Bölüm Özeti – 17 Mayıs Salı

Baş Tacım 273

Archana ve Ankita Karşı Karşıya!

Baş Tacım 273.bölümde neler olacak? Archana ve Ankita karşılaşıyor. Archana Ankita’ya karşı sıcaklık hissediyor. Purvi’nin bunca yıl boşu boşuna ayrılık yaşaması Deskmukh ailesini Kanada’dan 20 yıl sonra Mumbai’ye dönmesini sağlar. Baş Tacım 273.bölüm özeti devam ediyor.

Arjun ve Purvi yüzleşmesi yaşanmaya devam eder. Purvi 20 yıl boyunca Arjun’dan kaçmış olmasına rağmen gerçekleri açıklamadığı için Arjun’a ateş püskürür. Purvi Arjun’un egosuna yenildiği söyler. Arjun ise bu sözlere tepki gösterir. Hiçbir şekilde Purvi’ye ulaşamamış Pari ise Arjun’un yüzüne telefonları kapamıştır. Arjun bunca yıl kızı olaak Tina’yı gördüğünü ve ona sahip çıktığını anlatır. Purvi ağlarken Arjun’un da gözleri yaşarır.

Soham ise gazeteye çıkan kızının nişan fotoğraflarını gösterip insanlardan borç para almaya başlar. Ankita ise Naren ile evlenemeyeceğini Rashali’ye bildirir. Hem babası onları kullanıyor hem de Naren’in aklı yerinde değildir. Ankita yüzüğünü çıkarıp Rashali’ye verir.

Purvi Arcahana’yı arar. Ona olanları anlatır. Archana da Purvi’nin kendi kaderini yaşamasını istemez. Boşu boşuna bir ayrılık yaşanıyordur. Archana bu durumu Manav’la paylaşır. Purvi ve Arjun’u yeniden bir araya getirmeleri gerektiğini söyler. Pari konuşulanlara kulak misafiri olur. Archana ve tüm aile Mumbai’ye bilet alır.

Baş Tacım 273.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ankita eve döndüğünde ise Prashat’ın bi okula kabul olduğunu Mansi’nin ise işlerinin çok iyi gittiğini öğrenir. Bunların arkasında tabi Rashali vardır. Ayrıca yemekler ise çeşit çeşittir. Ankita kardeşleri için Rashali’yi tekrar arar ve evliliğin en kısa sürede tamamlanmasını ister.

Arjun yeniden Purvi’yi görmek için onun otel odasına gelir. Purvi ise onunla konuşmak istemediğini söyler. Purvi 20 yıl önceki tavrını sürdürmeye devam eder. İmzaları attıktan sonra Kanada’ya döneceğini Arjun’u unutacağını ve hayatına devam edeceğini söyler. Arjun’un kalbi kırılır.

Deskmukh ailesi yeniden eski evlerine kavuşur. Komşularıyla hasret giderirler. Ankita ise Naren ile tapınağa gidecektir. Archana ve Soluchana oradadır. Soluchana Ankita’yı görünce şaşırır. Aynı şekilde Arcahan da Ankita’ya seslenir. Ankita şaşırır. Ofiste kağıtlardaki fotoğraflardan Archana’nın fotoğrafını tanımıştır. Archana ve Soluchana Ankita’nın evine onları ziyarete gider. Evdekiler Archana’yı görünce şaşırır. Ablalarının benzeri bu kadında kimdir. Naren Arjun’la akraba sayıldıklarını bu yüzden Deskmukları da düğüne davet eder. Archana ise Ankita’nın tarafında olup düğün için onlara yardımcı olacaklarını söyler. Ankita rahatsız olur. Tanımadığı insanlar neden bu kadar iyilik yapıyordur. Mansi ise onların iyi insanlar olduğunu söyler.

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın