Emanet 355.Bölüm Fragmanı –8 Nisan Cuma

Emanet 355

Seher ve Yaman’ın AŞK DANSI!

Emanet 355.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 355.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 355.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Seher’in hafıza kaybı endişesi yerini romantik bir aşk hikayesine bıraktı. Seher hastalığını unutarak Yaman’ın çekim gücüne kendini kaptırdı. Yaman’a bakışı, ona olan ilgisi elbette dikkatlerden kaçmıyor. Peki ikili arasında gelecek bölüm neler olacak? Bizleri neler bekliyor?

Romantik yakınlaşma! Seher’in Yaman’a karşı olan hisleri elbette dikkatlerden kaçmaz. Yaman bu durumun farkında olduğu için olayı biraz romantikleştirir. Seher’i utandıracak yakınlaşmalarda bulunan oldukça güzel sahneler yaşatır. Seher her ne kadar bu durumdan utanmış gibi görünse de Yaman’ın yakınlaşması onu çok mutlu eden bir durum.

İkili arasında yaşanan bu yeni etkileşim giderek artacak. Seher özellikle beyaz kıyafetiyle Yaman’ı büyülerken Yaman’da şık takımıyla onu etkileyecek. İkili tıpkı düğünlerinde olduğu gibi romantik bir dansla herkesi büyüleyecek. Yaman ve Seher aşkı adeta tazelenmiş gibi olacak.

Seher’i bekleyen tehlike! İşler her ne kadar güzel gidiyor gibi görünse de Emanet’in sıkı takipçileri bu durumun arkasında gelecek kötü günlerin olduğunu iyi bilir. Nitekim olanlar olacak! Seher kötü anıları hatırlayarak bu güzel giden günü kötüye çevirecek.

Diğer tarafta ise işler düzelmeye başladı. Volkan belası Ali tarafından etkisiz hale getirildi. Volkan’ın artık yolu hapis gibi görünüyor. Duygu ve Ali için ise mutlu günler çok yakın. Ancak Volkan’dan kurtulmak bu kadar kolay değil. Volkan kaçmayı başarabilir ve işlerin uzamasına sebep olabilir. Bu yüzden Ali ve Duygu çok dikkat etmeli! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın