Emanet 355.Bölüm Fragmanı –8 Nisan Cuma

Emanet 355

Seher ve Yaman’ın AŞK DANSI!

Emanet 355.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 355.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 355.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Seher’in hafıza kaybı endişesi yerini romantik bir aşk hikayesine bıraktı. Seher hastalığını unutarak Yaman’ın çekim gücüne kendini kaptırdı. Yaman’a bakışı, ona olan ilgisi elbette dikkatlerden kaçmıyor. Peki ikili arasında gelecek bölüm neler olacak? Bizleri neler bekliyor?

Romantik yakınlaşma! Seher’in Yaman’a karşı olan hisleri elbette dikkatlerden kaçmaz. Yaman bu durumun farkında olduğu için olayı biraz romantikleştirir. Seher’i utandıracak yakınlaşmalarda bulunan oldukça güzel sahneler yaşatır. Seher her ne kadar bu durumdan utanmış gibi görünse de Yaman’ın yakınlaşması onu çok mutlu eden bir durum.

İkili arasında yaşanan bu yeni etkileşim giderek artacak. Seher özellikle beyaz kıyafetiyle Yaman’ı büyülerken Yaman’da şık takımıyla onu etkileyecek. İkili tıpkı düğünlerinde olduğu gibi romantik bir dansla herkesi büyüleyecek. Yaman ve Seher aşkı adeta tazelenmiş gibi olacak.

Seher’i bekleyen tehlike! İşler her ne kadar güzel gidiyor gibi görünse de Emanet’in sıkı takipçileri bu durumun arkasında gelecek kötü günlerin olduğunu iyi bilir. Nitekim olanlar olacak! Seher kötü anıları hatırlayarak bu güzel giden günü kötüye çevirecek.

Diğer tarafta ise işler düzelmeye başladı. Volkan belası Ali tarafından etkisiz hale getirildi. Volkan’ın artık yolu hapis gibi görünüyor. Duygu ve Ali için ise mutlu günler çok yakın. Ancak Volkan’dan kurtulmak bu kadar kolay değil. Volkan kaçmayı başarabilir ve işlerin uzamasına sebep olabilir. Bu yüzden Ali ve Duygu çok dikkat etmeli! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir