Baş Tacım 241.Bölüm Özeti – 1 Nisan Cuma

Baş Tacım 241

Oyun İçinde OYUN!

Baş Tacım 241.bölümde Manav Arçu’nun geri dönüşü adına parti veriyor. Parti de Onir’in gerçeğini tüm aile öğreniyor. Arçu Purvi’yi yalnız bırakmak istemiyor. Baş Tacım 241.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Archana partiye Onir’i de davet etmek istemişti. Bu yüzden Onir’in evine gider. Archana, Shalini’yi Onir’in evinde görünce şaşırır. Onir ve Shalini ne diyeceklerini ve Shalini’yi Archana’ya nasıl tanıtacaklarını bilemezler. Onlar bir şey söyleyemeden Purvi, Pari ile birlikte gelir. Shalini’yi Archana ile arkadaşı olarak tanıştırır.

Archana, Pari’yi Purvi’den alıp onu öper. Daha sonra Onir’i, eve gelişini kutlamak için Manav’ın verdiği partiye davet eder. Purvi, annesinin ona hala kızgın olduğunu hissedebildiği için sessizce izler. Purvi, Archana’ya bu kutlama için gelmeyi çok istediklerini söyler.

Archana daha sonra Onir’e teşekkür eder ve ona çok büyük bir iyilik yaptığını söyler. Arcahana burada Purvi ile hamileyken evlendiğini ima eder.


Archana ayrıca Shalini’yi Purvi’nin arkadaşı olduğu için davet eder. Bundan sonra Pari’yi tekrar öper ve onu Onir’e verir sonra ayrılır. Purvi ile herhangi bir göz temasından kaçınır.

Archana ayrıldıktan sonra Purvi, Onir ve Shalini’yi rahatsız ettikleri için özür diler. Onir böyle konuşmamasını söyler. Shalini bir şey söylemeye çalışır ama Onir ona Purvi ile konuşurken karışmamasını söyler.

Purvi, Onir’e Archana’nın geleceğini öğrendiğini ve bu yüzden bu eve gelmesi gerektiğini söyler. Onir onunla konuşmak ister ama Purvi onunla konuşmayı reddeder. Ona annesinin iyiliği için gerçeklerinin başkalarından saklanmasını istediğini söyler. Onir ve Shalini’nin bunu bir sır olarak saklamasını bekler.

Baş Tacım 241.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Parti başlar. Archana, Soham’ı herkese tanıtır. Onlara onun oğlu olduğunu ve Mumbai’de yaşamaya yeni geldiğini anlatır. Manav, Soham ve Archana’yı uzaktan izler. Soham gerçekten çok iyi davranıyor ve misafirlerle kibarca konuşur.

Çok hoş bir çift Soham ile konuşur. Gauri bunu uzaktan izler ve Soham’ın çok güzel siyah bir takım elbise giymiş olduğunu görünce şaşırır. Soham ayrıca Gauri’nin bugün oldukça farklı göründüğünü hisseder ama yine de onun tavrına gıcık olur. Soham Gauri’yi burnu havada bulur.

Onir, Purvi ve Pari ile birlikte içeri girer. Manav, Onir’i selamlar ama o da Purvi ile konuşmaz. Onir, Archana’ya bu partiyi kaçırmayacağını, çünkü tekrar iyi olduğu için çok mutlu olduğunu söyler. Arjun tüm bunları uzaktan izler. 

Soham, Purvi’nin Onir ile dans ederken Arjun’un ona üzgün üzgün baktığını görünce biraz şaşırır. Daha sonra Soham, Teju ve Sunny’yi birlikte görür. Kız kardeşine biraz fazla yaklaştığı için Sunny’ye kızar. Teju açıklamaya çalışır ve Sunny de dener ama Soham çok sinirlenir ve Teju’yu Sunny’den uzaklaştırır.

Arjun Purvi’ye gider. Purvi onunla konuşmaya isteksizdir. Arjun ona neden yalan söylediğini Onir ile Shalini arasında neler olduğunu bilmek ister. Ondan gerçeği söylemesini ister. Purvi ne diyeceğini bilemez. Soham bunu uzaktan izler. Arjun’u kız kardeşinin yanında görünce sinirlenir, Bu yüzden Purvi’yi arar ve ona gelip yanında durmasını söyler.

Shalini de partiye gelir ve Archana tarafından karşılanır. Shalini, Archana ile konuşurken gülümser. Shalini uzaklaşır. Archana yerdeki anahtarları fark eder ve Shalini’nin peşinden gidip ona geri vermek ister ama aniden şoke olur. Onir’in Shalini’yi kolundan tutup onu bir köşeye çektiğini görür. Archana onların peşinden gider.

Onir, Shalini’ye partiye geldiği için kızıyor. Shalini, partiye Archana tarafından davet edildiğini ve yakında herkesin artık karı koca olduklarını söyleyeceğini belirtir.

Archana şoke olur. Kulaklarına inanamaz.

Baş Tacım 241.Bölüm Özeti – 1 Nisan Cuma Günü Neler Olacak?

Shalini, Onir’e artık dayanamayacağını ve onun karısı olduğunu ve kimliğini insanlardan daha fazla gizleyemeyeceğini söyler. Archu sessizce dinler. Shalini, Archu’nun olduğu yere döner. Onir de o tarafa bakar. Archu’nun tüm bunları duymasına şaşırırlar. 

Archu, Onir’in söylediği her şey doğru mu der? Onir aşağı bakar ve uzaklaşır. Archu onu kollarından yakalar ve tekrar sorgular. Shalini araya girer ve konuşmaya çalışır. Archu, onunla değil damadıyla konuştuğunu söyleyerek onu susturur.

Sesler yükselince Manav dönüyor, Savita, Soham, şimdi bütün herkes dinlemeye başlıyor. Shalini, Archu’ya Purvi’nin de Onir ile ilişkisini bildiğini söylüyor. Shalini Purvi’nin de hesap vermesini bekler. Archu, Purvi’ye doğru bakar. Purvi kendi kendine, saklamaya çalıştığı şeyin ortaya çıktığını düşünür

Archu ağlıyor. Herkes gergin görünüyor. Archu, Onir’den bunu asla beklemediğini ve onun sadece iyi biriymiş gibi davrandığını söylüyor! Archu bağırır ve Onir’e gerçeği söylemesini söyler. Onir, EVET SHALINI VE BEN ZATEN EVLİYİM diye bağırır.

Archu’dan Onir’e tokat geliyor.  Soham koşupve Onir’i yakasından tutar ve ona kardeşine ihanet ettiği için kızmaya başlar. Manav ve Archu, Soham’ı yakalar. 

Archu, Onir’e partiden ayrılması için bağırır! Archu ve Manav dertleşmeye başlar.Archu, Purvi için çok üzgün olduğunu ve başına çok şey geldiğini ve tüm acısını ve kederini içinde sakladığını söyler. Purvi çocukken onunla her şeyi paylaştığını söylüyor. Önemsiz olsa bile ona en küçük şeyleri bile söylerdi. Archu, tüm bunların artık bittiğini ve Purvi’nin ona tüm bunlardan bir kez bile bahsetmediğini söyler. Archu, Purvi’nin ondan çok uzaklaştığını anlatır. Manav, Purvi’nin seni çok sevdiğini ve bu yüzden tüm sorunlarına rağmen partiye senin iyiliğin için geldiğini ve hayatında kimsenin onun yerini alamayacağını söyler. 

Arçu bugün iki kızının da mutsuz olduğunu görüyor. İkisi de evliliklerinde ilerleyemiyor.  Ovi, Arjun ile Purvi, Onir’le ilerleyemez. Bugün ikisinin de yalnız olduğunu söylüyor. Tam o sırada Soham yanından geçer ve konuşmalarını dinlemek için durur. Manav, Archu’ya Purvi’yi de eve getirebileceğini söyler. Soham buna gülümser. Archu buna inanamaz. Manav, Purvi’nin Ovi’ye yaptığının yanlış olduğunu bildiğini söylüyor ama Onir’in gerçeğinden sonra Purvi’nin kendisi şok halinde. Ailesine ihtiyacı olduğunu söyler. Soham bunu duyduğuna çok sevinir.

Purvi – Onir meselesine tepki gösterenlerden biri de Arjun’dur. Arjun Onir’in evine gider. İçeri girer girmez Onir’in yakasına yapışır. Kinshuk ve Shalini araya girmeye çalışır. Arjun güvenlerini yıktığı için Onir’e tepkisini gösterir.

Herkes Purvi’yi ararken kimse bulamaz. Soham Gauri’nin evine gelir. Gauri Purvi’nin burada olmadığını partide Purvi’nin Pari’yi kendisine verdiğini ve katılması gereken önemli bir işi olduğunu ardından gittiğini ifade eder. Gauri üzülür. Soham’a her şey yolunda mı diye sorar. Soham, Gauri’ye Purvi eve gelirse ona haber vermesini söyler. 

Evdekiler telaşlanırken Soham Gauri’nin evinde olduğunu ama işi için çıktığını haber verir. Manav Soham’a ters ters bakar.

Arjun’un evine de kurye gelmiştir. Oviden boşanma belgelerini imzalamış Arjun’un da imza atması için yollamıştır. Arjun ne yapacağını bilemez

Arjun şiddetli yağmurda arabasındadır. Yanında boşanma kağıtları vardır. Ovi’nin onları nasıl imzalayabildiğini merak eder. Purvi’yi yağmurda otururken görüyor. Arjun Purvi’nin yanına gider. Arjun ve Purvi konuştuktan sonra Purvi arabaya biner. Boşanma belgelerini görür. Purvi asıl desteğe Arjun’un ihtiyacı olduğunu düşünür.

Soham, Purvi’yi eve getirir. Gauri ile yaşadığını söyler. Şu anda ailesine ihtiyacı olduğu için onu buraya getirdim der. Manav Purvi’ye çok endişelendiklerini dile getirir. Sonra kendini sakinleştirir elini başının üstüne koyar ve gidip dinlenmesini ister. Archu içeri girerken Purvi’ye bakmaktan kaçınır.

Purvi, odasında Archu’nun sinirlendiğini ve ona tokat attığını hatırlayarak bunalım takılır. Archu gelir ve Purvi’ye gitmek ister, ancak Ovi’yi hatırlayınca durur. Sonunda dayanamaz yanına gider ve sanki yıllar sonra görüşmemiş gibi sarılırlar. Soluchana da oraya gelir. Purvi, sana söylemek istedim ama çok büyük bir hata yaptığım için yapamadım. Benden nefret etmeye başladığını sanıyordum der.  Soluchana da evimden çıkardım, kalbimden değil der. Purvi, ikinizi de ne kadar özlediğimi anlatamam diyor. Üçü de sarılır ve Purvi özür diler. 

Bundan sonra Onir, Shalini ve Kinshuk’un gerçeği tamamen değişir. Oyun içinde oyun olduğunu öğreniriz. Tüm bunların Onir’in oyunu olduğunu oyunun tamamen Arjun ve Purvi’nin yakınlaşması için yapılmış olduğunu anlıyoruz. Aslında Shalini ve Onir’in arasında hiçbir şey yok. Koca yürek Onir, Pari’nin anne ve babasıyla büyümesini istiyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Öylesine Derin 22.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 22. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 22. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 22.bölüm özetinde Meryem, Mirab dönmeden bu evden gitmem diyor. Meryem inadında başarılı olabilecek midir? Öylesine Derin 22.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 21.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 21. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 21. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 21.bölüm özetinde Azra galip geldi. Her şey Mirab’ın üstüne yıkıldı. Murtasım ve Mirab’ın yolları ayrıldı. Öylesine Derin 21.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 16.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Her Halimle Sev 16. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 16. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 16.bölüm özetinde Divali bayramının gelişiyle herkes ayrı heyecanlıdır. Nityam herkesi anlıyorken Savi’yi bir türlü anlamak istemiyordur. Her Halimle Sev 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 20.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 20. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 20. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 20.bölüm özetinde Meryem ve Mirab her yolu denedikten sonra artık kaçmanın son çare olduğunu anlarlar. Meryem kaçtıktan sonra Mirab acı gerçekle yüzleşecektir. Üstelik bu düşmanla kaçmasına yardım etmiş Azra kayıt altına almıştır. Öylesine Derin 20.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir