Aşk Yakar 43.Bölüm Özeti – 29 Mart Salı

Aşk Yakar 43

Shaurya’dan Acımasız Hamleler!

Aşk Yakar 43.bölüm özetinde Shaurya ve Mehek rakip olmuşlardı. Yarışmanın ilk etabında tüm yarışmacıların elinden aletler toplanır. İlk çağlardaki şartlara uygun yemek yapmaları istenir. Shaurya ve Mehek nasıl bir yol izleyecek? Aşk Yakar 43.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar dizisinde Mehek ilk etap için gübrelerden ateş yakma fikrini ortaya atar. Mohit ve Nehal’den gübre getirmelerini ister. Nehal buna karşı çıkarken oy çokluğuyla ikili gübre aramaya gider. Mohit ve Nehal giderken Mehek’in takımı boşta kalmış gibi görünür. Shaurya onlarla dalga geçmeye başlar. Eğer Mehek fikrini değiştirirse diye kendi takımına gelebileceğini söyler.

Mohit üzeri gübre olmuş biçimde içeriye girer. Herkes onlara gülmeye başlar. Mehek gübreden eski bir soba kurarken bahçeden ot toplamaya gider. Mehek’in bu başarısı Shaurya’yı adeta daha da hırslandırır. Bu turun galibi Mehek ve ekibi olmuştur. İkinci tur için herkesin evine gizli malzemeler gönderileceği söylenir.

Gece yarısı olunca Mehek’in ailesi Mehek’i arar ve doğum gününü kutlarlar. Bugün Mehek’in doğum günüdür. Shaurya’da Mehek için pasta üflettirir. Ardından kızın suratını pastaya bular.

Mehek ve ekibine malzemeler gelir. Pazara gidip gerekli malzemeleri alırlar. Mohit ve Mehek geç kaldıklarını bir an önce yarışmaya gitmeleri gerektiğini söyler. Arkadan bir kadın gelip arabayla çarpar. Ardından Mohit’i suçlamaya onun kendisine çarptıını söyler. Polis gelip Mohit’i dövmeye başlar. Akılsız kız daha sonra yanlışlık olabileceğini söyleyip gider. Yarıma alanına gidildiğinde kocaman pasta Mehek’i karşılar. Shaurya tarafından Mehek’in doğum günü kutlanır. Karona da oraya gelmiştir. Jeevan ve ailesi Karona’nın yaşadıklarından dolayı özür dilerler. Shaurya ve Mehek’in bugün için dans etmeleri istenir. Mehek bu anlarda utanmaya başlar.

Aşk Yakar 43.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shaurya Mehek’in doğum gününü kutladıktan sonra gerekli sebzeleri alamamış olan Shaurya’ya paylaşmayı teklif eder. Shaurya kabul etmez. Mehek’e bir sürprizi olduğunu söyler. Mehek ailesinin yanına geçince sebzelerin olmadığını görür. Shaurya eline mikrofonu alır ve karısının kendi ekibini kurduğunu bu yüzden kendilerinde boşalmış olan koltuğa yeni yetenekli bir arkadaşını davet ettiğini söyler. Niki içeriye girer. Bu Mohit ve Mehek’e çarpan kadındır. Onları oyalarken sebzelerini çalmıştır. Shaurya Niki’ye sarılır ve Mehek’i kıskandırmaya çalışır. Mehek kıskaçlıktan dişlerini sıkar.

Ekiptekiler Shaurya’yı şikayet etmeyi düşünse de Mehek bunu kanıtlayamayacakları için bir şey demez. Shaurya kendi artıklarını getirip onları kullanabileceklerini söyler. Mehek kabul eder ve bu malzemelerle yine de bir şeyler ortaya çıkarır.

Sonuçlar açıklandığında bu turun galibi Shaurya’dır. Niki ve Shaurya birbirine sarılır. Sheetal ise evli bir adama Niki’nin sarılmasını eleştirir. Mehek çok sinirlenir. Kanta bunun Shaurya’nın yeni oyunu olduğunu söyler. Mehek ve ekibi ceza alır. Shaurya ve ekibine romantik bir yemek hazırlayacaktır. Shaurya Mehek’e doğru gelince Mehek safı üstüne alınır. Shaurya Niki ile romantik bir akşam yemeğine çıkacağını söyler. Mehek daha çok delirir.

Karona evde Shaurya’ya neden böyle davrandığını sorar. Shaurya’da bu yarışmayı Mehek olmadan kazanamayacağını bu yüzden Mehek’in dikkatini dağıtarak akıl oyunlarına başvurduğunu söyler. Bu konuşmaları duyan Mehek oyunu kurallarına göre oynamaya karar verir.

Resmen Mehek kocası ve onun eski sevgilisine romantik bir organizasyon yapar. Bu saçma senaryo nereye varmak üzere??? Shaurya ve Niki içeriye girince ortamın çok güzel oluşuna şaşırırp kalırlar. Shaurya Mehek’in neden kıskanmadığını düşünmeye başlar. Mehek ikisi için anısı olan yemekler yapmaya başlar. Shaurya, Mehek’in kıskanmayan tavrını görünce dozu daha da arttırır ve Niki ile dans etmeye başlar. Niki bile Shaurya’ya neden böyle davrandığını sorar. Aralarının bozulabileceğini söyler.

Aşk Yakar 43.Bölüm Özeti – 29 Mart Salı Günü Neler Olacak?

Shaurya, Mehek ile görünmez bir iple bağlı olduklarını söyler. Gecenin sonunda sunucu Shaurya’dan Mehek’e puan vermesini ister. Mehek’in yarışmada kalması ve elenmesi Shaurya’nın ellerindedir. Shaurya düşük puan vererek Mehek’i elenmesini sağlar. Ardından Niki de bu takımın bir parçası olduğunu söyleyerek puanı yükseltir. Böylece Mehek ve ekibi yarışmaya devam eder.

Ertesi gün yarışmanın sunucusu en uyumsuz takımların birleşerek yarışacağını söyler. Shaurya ve Mehek’in ekibi birleşir. Ekip kavga dövüş son anda menüyü çıkarmayı başarır. Böylece Mehek ve Shaurya finalist olur.

Final etabına geçildiğinde Shaurya bu yarışmayı kazanmak için yine her şeyi ortaya koyar. Gizli saklı birilerini tutup onlara bu yarışmayı kazanmak için para öder. Bakalım kazanan kim olacak?

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir