Bahar Yeli Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

bahar yeli

Bahar Yeli Oyuncuları Şimdilerde Neler Yapıyor?

Bahar Yeli dizisi Kanal 7 ekranlarında yayınlanan dizilerden bir tanesi. Bahar Yeli dizisi 2012 – 2013 yıllarında yayınlanmış bir dizi… Oldukça eski. Bahar Yeli oyuncuları dizinin final yapmasının ardından hangi projelerde yer aldı? Hayatlarında neler değişti? Görünüşleri nasıl?

Bahar Yeli Arti – Kratika Sengar

3 Temmuz 1986 doğumlu. Dizi bittikten sonra aktör Pankaj Dheer’in oğlu Nikitin Dheer ile 3 Eylül 2014’te görücü usulüyle evlendi. 2022 yılında bir kızı oldu. Doğumda kilo aldığı için bir hayli değişime uğruyor. Bahar Yeli dizisinden sonra birçok dizide rol aldı.

Bahar Yeli Yaş – Gurmeet Choudhary

22 Şubat 1984 doğumlu. Şuan 38 yaşında balık burcu. Debina Bonnerjee ile evli. Onunda iki kızı oldu. 2014 yılında Fear Factor yarışmasına katılarak ikinci oldu.

Bahar Yeli Maya Pallavi Rao / Ananya Khare

Dizide Maya karakterini iki oyuncu canlandırmıştır. Pallavi Rao Diya Aur Baati Hum , Punar Vivaah , Meri Aashiqui Tum Se Hi gibi bildiğimiz dizilerde yer almıştır. Ananya Khare ise Düşman Başına dizisinde Sarla olarak tanıyoruz. Khare, kocası David ile tanıştıktan sonra 2005 yılında ara verdi ve ABD’ye geçti. Çift, 10 yıl sonra üssü tekrar Mumbai’ye taşımaya karar vermeden önce bir okulda İngilizce öğretmeni olarak çalışıyordu.

Beyazperdedeki başarısından önce neredeyse yirmi yıl boyunca televizyonda ilk kez 1987 yapımı Nirmala gibi dizilerle damgasını vurdu. Chandni Bar’daki rolüyle Hindistan Ulusal Ödülü’ne en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülüne layık görüldü  Devdas’taki rolüyle aday gösterildi . Sahnede, televizyonda ve beyazperdede oynadığı roller nedeniyle ödüllere layık görüldü. 

Son zamanlarda Khare, televizyona geri dönmesi ve çoğunlukla popüler pembe dizilerde olumsuz roller üstlenmesiyle popülerlik kazandı.

Bahar Yeli Gayatri Zahida Parveen

Zahida Parveen, Bahar Yeli dizisindeki Gayatri rolüyle biliniyor. Dizlerindeki sorunları nedeniyle rolüne son vermek zorunda kaldı ve diziden ayrıldı. Bu diziden iki yıl sonra yeniden tv ekranlarına döndü. Kocasını kaybeden oyuncunun Anahita adında bir kızı var.

Bahar Yeli Prashant Vineet Raina / Sarwar Ahuja

Dizide Prashant karakterini iki kişi canlandırmıştır. İlk olarak Vineet Raina genelde olumsuz rollerle karşımıza çıkıyor. Ahuja Haydarabad’lıdır . Televizyonda, Jyoti gibi programlarda Sachin ve Pankaj rollerini oynadı . Mumbai’de geçen bir suç draması dizisi olan Hum Ne Li Hai Shapath dizisinde Müfettiş Shaurya’yı canlandırıyor. Televizyon oyuncusu Aditi Sharma ile evli.

Bahar Yeli Shobha Geeta Tyagi

Biz Bahar Yeli dizisinden sonraki yıllarda yayınlanan Seninle Yeniden dizisinde Raghav Rao’nun annesi olarak tanıyoruz.

Bahar Yeli Satyendra Amit Singh Thakur

24 Mayıs 1971’de Hindistan’da doğan ünlü bir Hint oyuncudur. Arti’ye şefkatli davranan bir karakteri canlandırıyor.

Akshay Dogra
Akshay Dogra

Akshay Dogra Akash Scindia

21 Eylül 1981 doğumlu. Manohar Singh Raizada rolüyle tanınıyor. Akshay, birçok gösterinin Yaratıcı Biriminin yanı sıra Yönetici yapımcı olarak perde arkasında çalışmaya başladı.

Heena Parmar, Ishita Scindia

3 Nisan 1990 doğumlu. 33 yaşında. Koç burcu. Müzik dinlemeye ve dans etmeyi çok seviyor. Kendisi Shahruk Khan’ın büyük hayranıdır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir