Bahar Yeli 14.Bölüm Fragmanı – 25 Aralık Pazartesi

bahar yeli 14

Haylaz Anş Yaş’ın Canına Okudu!

Bahar Yeli 14.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Bahar Yeli son bölüm izle! Bahar Yeli yeni bölüm izle. Bahar Yeli adlı Hint dizisinin 14. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Aralık Cuma günü yayınlandı. Bahar Yeli dizisinin 14. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Bahar Yeli 14.Bölüm Full İzle.

Bahar Yeli 14.bölümde neler olacak? Bahar Yeli 14. bölüm özetinde Anş yaramazlıkta sınır tanımıyor. Cici babasına tuzak kuruyor. Bahar Yeli 14. bölüm özeti devam ediyor.

Bahar Yeli 14
Bahar Yeli 4

Hint Dizi Özetleri Arti ve Yaş kızların okuluna doğru yola çıkar. Okulda kızların derslerinde ne kadar başarılı olduğunu öğrenseler de sosyal açıdan bir o kadar zayıftırlar. Arkadaşlarıyla sık sık kavga ediyorlardır. Hocası bu yüzden şikayetçidir. Arti kızlarla ilgilenmeye karar verir.

Gayatri okuldan övgü beklerken Arti tarafından yetiştirilme tarzlarında bir sorun olduğunu belirtilir. Gayatri ve Arti bu konuda çekişir. Gayatri üç çocuk yetiştirdiğini ve her birinin iyi yerlerde olduğunu anlatır. Yaş’ta Arti’ye katılmadığını söyleyerek oradan ayrılır.

Akşam yeniden çocuklar odaya baskın yapar. Yaş onları azarlar ve hepsini odasına yollar. Burada Anş yaramazlık peşindedir. Koltuğa iğne koyar ve Yaş’ın üzerine oturmasını bekler. Yaş çığlık çığlığa bağırır.

Bahar Yeli 14. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Bahar Yeli 25 Aralık Pazartesi

Arti ona yardım etmeye çalışır. Yaş krem alarak banyoya koşar. Anş ise sırıta sırıta odasına kaçar. Ertesi sabah Yaş kahvaltıya inmez. Herkes Arti’ye bakar. Arti de Yaş’ın yanına gider. Yaş Arita’nın fotoğrafına bakıyordur. Yaklaşan Arti’yi de Arpita zanneder. Arti’yi kendine doğru çeker ve ayılır. Yaş ateşi olduğu için sayıklıyordur. Aynı zamanda Arti’ye de bağırmaya başlar. Ona Arpita’nın yerini alamayacağını söyler. Arti böyle bir niyeti olmadığını söylemeye çalışır. Kendine geldiğinde Yaş üzülmeye başlar ve neden Arti’ye bağırdığını sorgular.

Evdekilerin zoruyla Yaş ve Arti doktora gider. Doktor Yaş’a iğne yaparken korkar. Arti tıpkı Yaş’ın da Anş gibi korktuğunu düşünür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bahar Yeli Dizisinin Konusu Ne?

Bahar Yeli dizisinde Yaş ve Arti’nin hikayesini izliyor olacağız. Dizi Phopal şehrinde geçiyor. Arti kendisini aldatan kocasından ayrılmış oğlu Anş ile yaşarken; Yaş’ta eşini kazada kaybetmiş ve kendisini kızlarına adamıştır. Yaş’ın babası ikiliyi bir araya getirerek evlenmelerini ister. Burada Yaş eski karısını özlüyor ve yeniden evlenmeyi istemiyordur. İkili çocukları için evlenmeye karar verir.

Arti, Yaş’a aşık olurken Yaş ise bu durumu reddeder. Üstelik Arti aşkını itiraf etmişken hamiledir. Oğlunu da alarak evden ayrılır. Arti gittikten sonra evdekiler tarafından hamile olduğu anlaşılır. Yolda kaza geçiren Arti ve oğlunu eski kocası Prashant bulup hastaneye yetiştirir. Bir şekilde Arti ikna edilir ve tekrar ailenin yanına geri döner.

Daha sonra Prashant kanser olduğunu öğrenir ve oğlunun kemik iliğine ihtiyacı vardır. Arti bu durumu evdekilerden saklayarak Prashant’a yardım eder. Yaş ise Arti’ye aşık olur ama onun ilk aşkı Prashant’a dönmek isteyeceği düşüncesine kapılır.

Prashant, Yash ve Aarti’yi ayırmak için onlara komplo kurmaya karar verir. Yaş ve Arti evden ayrılmak zorunda kalır. Eve yeni birileri gelir ve çekişmeler başlar. Yash’ın gerçek oğulları Aaksh ve Yaş’ın yer değiştirildiği öğrenilir. Gayatri Yaş’tan nefret etmeye başlar. Akash ve Ishita ise bu ailenin servetine göz koyar. Suraj Pratap ise tek varisin Yaş olduğunu söyler. Yaş ve Akaş kavgaya tutuşurken Gayatri yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Akash’ın kollarında ölürken hatasını anlayıp ondan özür diler.

Akash ve Ishita Gayatri öldükten sonra annelerini getiri babasıyla evlendirmeye çalışır. Akaş bir gün zor durumdayken Arti tarafından kurtarıldığında fikirleri değişmeye başlar.

Arti ve Yaş’ın oğlu doğduktan sonra yeni sorunlar baş gösterilir. Çocuk kaçırılır ve bunu yapanın Ishita olduğunu öğrenilir.

Aayu, Prateek ve Paridhi tarafından evlat edinilen bir yetim olarak aileye geri döner. Aarti bebekle tuhaf bir bağ hisseder ve onda rahatlık bulur. Arti çok geçmeden Ishita hakkındaki gerçeği keşfeder ve Yaş ile birlikte Aayu’yu geri alır; ancak Paridhi’nin üzgün yüzünü gören Arti ve Yaş, Aayu’yu Prateek ve Paridhi’ye vermeye karar verir. Ishita geri döner ve Aayu’yu tekrar kaçırır. Ancak gösteri sona erdiğinde Yaş, Aayu’yu kurtarır ve Ishita’yı tutuklatır. Scindia ailesi 2. Sezon için yeni karakterleri tanıtıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir