Bahar Yeli 18.Bölüm Fragmanı – 29 Aralık Cuma

Bahar Yeli 18

Yaş Vuruldu! Arti Evden Atıldı…

Bahar Yeli 18.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Bahar Yeli son bölüm izle! Bahar Yeli yeni bölüm izle. Bahar Yeli adlı Hint dizisinin 18. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Aralık Cuma günü yayınlandı. Bahar Yeli dizisinin 18. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Bahar Yeli 18.Bölüm Full İzle.

Bahar Yeli 18.bölümde neler olacak? Bahar Yeli 18. bölüm özetinde Yaş ve Arti Anş’ı kurtarmak için yola koyulur. Yaş fidyeciler tarafından vurulur. cezalandırıyor. Bahar Yeli 18. bölüm özeti devam ediyor.

Bahar Yeli 18
Bahar Yeli 4

Hint Dizi Özetleri Anş’ın fidye meselesi evde huzursuzluk çıkarır. Dizide sürekli aynı repliği tekrarlayan tek karakter Gayatri’dir! Yaş çiftlik evini satar. Bu haber hemen Suraj ve Gayatri’ye ulaşır. Gayatri, Shoba ve kocasına fidyeyi ödeyeceklerini ama Anş’ın sonsuza dek onlarla kalacağını söyler. E be kadın on kere söyledin sürekli reddedildi daha neye uzatırsın!

Surajpratap’ta Arti’ye Anş’la kalmak istiyorsa Yaş’la ayrılacağını söyler. Arti de o zaman ayrılacağını belirtir Satyendra Arti’yi evlendirdikleri için pişman! Shoba ise Yaş’ın Arti’yi destekleyeceğini düşünür.

Yaş Arti’nin yanına gelerek parayı ayarladığını söylerken Arti’de özür diliyordur.

Arti ve Yaş yola koyulur. Evdekilerden hayır dualarını alırlar. Suraj arkalarından polisi yollar. Gayatri’nin derdi hala para…

Bahar Yeli 18. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Bahar Yeli 29 Aralık Cuma

Yaş ve Arti depo gibi bir yere giderler. Eli sopalı adamlar onları bekliyordur. Para çantalarını uzatan Yaş önce Anş’ı ister. Arada çekişme yaşanırken polisin geldiği öğrenilir. Adamlar yüksekten Anş’ı yere atacakken Yaş koşup onu tutar. Arti ise olduğu yere çöker. Anş’ı kurtaran Yaş’a sopalı adamlar saldırır. Yaş sürekli darbe alıyordur. Arti oğlunu çekip çıkarır. Herkes birbirini kovalıyordur. Adam Anş’a silah doğrulttuğunda Yaş kendini siper ederek vurulur. Bu hiç iyi olmamıştır.

Yaş acı içinde kıvranırken Arti’ye sözünü tuttuğunu söyler.

Hastanede hoş olmayan olaylar yaşanır. Tahmin ettiğiniz üzere Gayatri yaşananlar için Arti’yi suçlar. Kendisinin oğluna kavuştuğuna kendisinin oğlunu elinden aldığını söyler. Arti gözyaşları içinde özür dilerken Gayatri bir daha eve dönmemesini söyler.

Ya ameliyattan çıkar ve onu eve götürürler. Bakımına hemşireyle birlikte evde devam edilir. Arti de Anş’ı yanına alarak eve gider. Gayatri onun utanmaz bir insan olduğunu nasıl eve dönebildiğini söyler. Pratik’in ısrarıyla Arti’ye izin verilir. Arti Yaş’ın başından ayrılmaz ve ona bakar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bahar Yeli Dizisinin Konusu Ne?

Bahar Yeli dizisinde Yaş ve Arti’nin hikayesini izliyor olacağız. Dizi Phopal şehrinde geçiyor. Arti kendisini aldatan kocasından ayrılmış oğlu Anş ile yaşarken; Yaş’ta eşini kazada kaybetmiş ve kendisini kızlarına adamıştır. Yaş’ın babası ikiliyi bir araya getirerek evlenmelerini ister. Burada Yaş eski karısını özlüyor ve yeniden evlenmeyi istemiyordur. İkili çocukları için evlenmeye karar verir.

Arti, Yaş’a aşık olurken Yaş ise bu durumu reddeder. Üstelik Arti aşkını itiraf etmişken hamiledir. Oğlunu da alarak evden ayrılır. Arti gittikten sonra evdekiler tarafından hamile olduğu anlaşılır. Yolda kaza geçiren Arti ve oğlunu eski kocası Prashant bulup hastaneye yetiştirir. Bir şekilde Arti ikna edilir ve tekrar ailenin yanına geri döner.

Daha sonra Prashant kanser olduğunu öğrenir ve oğlunun kemik iliğine ihtiyacı vardır. Arti bu durumu evdekilerden saklayarak Prashant’a yardım eder. Yaş ise Arti’ye aşık olur ama onun ilk aşkı Prashant’a dönmek isteyeceği düşüncesine kapılır.

Prashant, Yash ve Aarti’yi ayırmak için onlara komplo kurmaya karar verir. Yaş ve Arti evden ayrılmak zorunda kalır. Eve yeni birileri gelir ve çekişmeler başlar. Yash’ın gerçek oğulları Aaksh ve Yaş’ın yer değiştirildiği öğrenilir. Gayatri Yaş’tan nefret etmeye başlar. Akash ve Ishita ise bu ailenin servetine göz koyar. Suraj Pratap ise tek varisin Yaş olduğunu söyler. Yaş ve Akaş kavgaya tutuşurken Gayatri yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Akash’ın kollarında ölürken hatasını anlayıp ondan özür diler.

Akash ve Ishita Gayatri öldükten sonra annelerini getiri babasıyla evlendirmeye çalışır. Akaş bir gün zor durumdayken Arti tarafından kurtarıldığında fikirleri değişmeye başlar.

Arti ve Yaş’ın oğlu doğduktan sonra yeni sorunlar baş gösterilir. Çocuk kaçırılır ve bunu yapanın Ishita olduğunu öğrenilir.

Aayu, Prateek ve Paridhi tarafından evlat edinilen bir yetim olarak aileye geri döner. Aarti bebekle tuhaf bir bağ hisseder ve onda rahatlık bulur. Arti çok geçmeden Ishita hakkındaki gerçeği keşfeder ve Yaş ile birlikte Aayu’yu geri alır; ancak Paridhi’nin üzgün yüzünü gören Arti ve Yaş, Aayu’yu Prateek ve Paridhi’ye vermeye karar verir. Ishita geri döner ve Aayu’yu tekrar kaçırır. Ancak gösteri sona erdiğinde Yaş, Aayu’yu kurtarır ve Ishita’yı tutuklatır. Scindia ailesi 2. Sezon için yeni karakterleri tanıtıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir