Bahar Yeli 17.Bölüm Fragmanı – 28 Aralık Perşembe

bahar yeli 17

Fidye Meselesi Ayyuka Çıkardı!

Bahar Yeli 17.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Bahar Yeli son bölüm izle! Bahar Yeli yeni bölüm izle. Bahar Yeli adlı Hint dizisinin 17. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Aralık Perşembe günü yayınlandı. Bahar Yeli dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Bahar Yeli 17.Bölüm Full İzle.

Bahar Yeli 17.bölümde neler olacak? Bahar Yeli 17. bölüm özetinde Anş kaçırılmış ve fidye isteniyordur Yaş parayı vermeye hazırken Gayatri ve Surajpratap buna karşı çıkar. Bahar Yeli 17. bölüm özeti devam ediyor.

Bahar Yeli 17
Bahar Yeli 4

Hint Dizi Özetleri Payal ve Palak eve döndüğünde Arti oğlunu göremeyince endişelenir. Kızlar Anş’ın okula hiç gelmediğini söylediğinde Arti düşüp bayılacaktır. Yaş gelip hemen polisi araması gerektiğini söyler.

Anş sokaklarda yürüyor ve eve gitmek istediğini söylüyordur. Onu bulan kadın neyi olduğunu sorar. Anş evini tarif ederken Anş’ın Scindiya ailesinin üyesi olduğu anlaşılır. Kadın Anş’ı evine götürüp belki karılığında para alırım ümidiyle onu yanına alır.

Kadın önce Anş’ı evine götürüp yemek yedirir. Sonradan kocası gelir ve olayı öğrenince Anş’ı alıkoyup fidye isteyeceğini söyler. Arti de elinde fotoğraf oğlunu sora sora dolanıyordur. Anş’ı gören bir kişi çıkar ve ona kadının evinin adresini verirler.

Kadın kocasına bu planında onu desteklemeyeceğini söylüyor adam ise zor koşuyordur. Yaş ve Arti evlerine ulaştıklarında kaçmaya başlarlar. Arti ve Yaş eve girdiklerinde Arti, Anş’ın çantasına sarılıp ağlar.

Bu arada Suraj’a telefon gelir. Fidyeciler Anş’ı kaçırdıklarını ve para istediklerini söyler. Arti sokaklarda oğlunu aramak için diretince Yaş ona Anş’ın kaçırıldığını söyler ve Arti Yaş’ın kollarına bayılır.

Shoba ve Satyendra’da haberi alır. Torunlarının başına gelen habere üzülüp olayın dışında kalamayacaklarını Arti’nin yanına gideceklerini söyler.

Bahar Yeli 17. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Bahar Yeli 28 Aralık Perşembe

Polis fidyeyi vermemelerini birçok vakada parayı aldıktan sonra rehinenin öldürüldüğünü söyler. Polis bu sözleri söylerken Anş ve Yaş içeri girer. Arti polise bağırırken Suraj Arti’yi odasına yollar.

Yaş gerekli parayı ayarlamaya çalışırken Suraj buna engel olur ve parayı vermek istemez. Polisin dediğine göre hareket edeceklerini söyler. Yaş Payal ya da Palak kaçırılsaydı yine böyle mi olurdu diye sorar. Gayatri de içerir girip burnunu sokar. Paranın yüksek bir meblağ olduğunu tüm kazancı başkasının çocuğuna neden harcayacaklarını sorar. O sırada Shoba ve Satyendra’da bu sözleri duyar. İki taraf gerilir. Gayatri acımasızca konuşmaya devam eder. Yaş parayı kendi kazancından vermeye karar verir.

Satyendra’da eli kolu bağlı duramaz ve sonuçta kendi torunu kaçırılmıştır. Bu konuda Prashant’ı bilgilendirerek oğluna oğlunun kaçırıldığını maddi olarak destek çıkmasını bekler. Prashant’an şaşırtmayan bir hamle gelir ve Anş’ın sorumluluğun Yaş’ta olduğunu söyler.

Arti ve Yaş’ın arası da gerilir. Arti ona güvenmediğini oğlunu okulundan aldığı için kızgındır.

Bir yanıt yazın

Bahar Yeli Dizisinin Konusu Ne?

Bahar Yeli dizisinde Yaş ve Arti’nin hikayesini izliyor olacağız. Dizi Phopal şehrinde geçiyor. Arti kendisini aldatan kocasından ayrılmış oğlu Anş ile yaşarken; Yaş’ta eşini kazada kaybetmiş ve kendisini kızlarına adamıştır. Yaş’ın babası ikiliyi bir araya getirerek evlenmelerini ister. Burada Yaş eski karısını özlüyor ve yeniden evlenmeyi istemiyordur. İkili çocukları için evlenmeye karar verir.

Arti, Yaş’a aşık olurken Yaş ise bu durumu reddeder. Üstelik Arti aşkını itiraf etmişken hamiledir. Oğlunu da alarak evden ayrılır. Arti gittikten sonra evdekiler tarafından hamile olduğu anlaşılır. Yolda kaza geçiren Arti ve oğlunu eski kocası Prashant bulup hastaneye yetiştirir. Bir şekilde Arti ikna edilir ve tekrar ailenin yanına geri döner.

Daha sonra Prashant kanser olduğunu öğrenir ve oğlunun kemik iliğine ihtiyacı vardır. Arti bu durumu evdekilerden saklayarak Prashant’a yardım eder. Yaş ise Arti’ye aşık olur ama onun ilk aşkı Prashant’a dönmek isteyeceği düşüncesine kapılır.

Prashant, Yash ve Aarti’yi ayırmak için onlara komplo kurmaya karar verir. Yaş ve Arti evden ayrılmak zorunda kalır. Eve yeni birileri gelir ve çekişmeler başlar. Yash’ın gerçek oğulları Aaksh ve Yaş’ın yer değiştirildiği öğrenilir. Gayatri Yaş’tan nefret etmeye başlar. Akash ve Ishita ise bu ailenin servetine göz koyar. Suraj Pratap ise tek varisin Yaş olduğunu söyler. Yaş ve Akaş kavgaya tutuşurken Gayatri yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Akash’ın kollarında ölürken hatasını anlayıp ondan özür diler.

Akash ve Ishita Gayatri öldükten sonra annelerini getiri babasıyla evlendirmeye çalışır. Akaş bir gün zor durumdayken Arti tarafından kurtarıldığında fikirleri değişmeye başlar.

Arti ve Yaş’ın oğlu doğduktan sonra yeni sorunlar baş gösterilir. Çocuk kaçırılır ve bunu yapanın Ishita olduğunu öğrenilir.

Aayu, Prateek ve Paridhi tarafından evlat edinilen bir yetim olarak aileye geri döner. Aarti bebekle tuhaf bir bağ hisseder ve onda rahatlık bulur. Arti çok geçmeden Ishita hakkındaki gerçeği keşfeder ve Yaş ile birlikte Aayu’yu geri alır; ancak Paridhi’nin üzgün yüzünü gören Arti ve Yaş, Aayu’yu Prateek ve Paridhi’ye vermeye karar verir. Ishita geri döner ve Aayu’yu tekrar kaçırır. Ancak gösteri sona erdiğinde Yaş, Aayu’yu kurtarır ve Ishita’yı tutuklatır. Scindia ailesi 2. Sezon için yeni karakterleri tanıtıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın