Sakın Söyleme 7.Bölüm Fragmanı – 26 Aralık Salı

sakın söyleme 7

Sanam’ın Hayatına Yeni İnsanlar Giriyor!

Sakın Söyleme 8.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Sakın Söyleme son bölüm izle! Sakın Söyleme yeni bölüm izle. Sakın Söyleme adlı Pakistan dizisinin 8. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Aralık Çarşamba günü yayınlandı. Sakın Söyleme dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Sakın Söyleme 8.Bölüm Full İzle.

Sakın Söyleme 8.bölümde neler olacak? Sakın Söyleme 8. bölüm özetinde Sanam, Mir Hadi belasından şehir değiştirerek şimdilik kurtulmuştur. Sanam’ın hayatına iyi insanlar girmeye başlar. Sakın Söyleme 8. bölüm özeti devam ediyor.

Sakın Söyleme 8
sakın söyleme

Pakistan Dizi Özetleri Mir Hadi, Sanam’ı bulamadıkça daha da hırslanıyor her yerde onu arıyordur. Sanam’da kendine yeni bir hayat kurmanın telaşı içerisindedir. Burada da hayatına yeni insanlar girmeye başlamıştır.

Sanam patronunun torunuyla yakınlık kurmuştur. Raima’da Khaani’yi çok sevmiştir. Raima’nın annesi ölmüştür. Raima’nın babası Arham’da Sanam ile tanışır ve ondan etkilenir.

Mir Hadi de ailesiyle birlikte parti gezilerine çıkar. Amacı bir yerlerde Sanam’ı bulabilmektir.

Küçük Raima Khaani’yi görmek için babasıyla beraber iş yerine gider. Bu babaannenin de dikkatini çeker. Oğlunun yalnız yaşlanmaması için onu yeniden evlendirmeyi istiyordur.

Aradan bir sene geçmiş ve Sanam ikizini kaybedişinin seneyi devriyesi gelmiştir. Mezarlık ziyaretini Mir Hadi gerçekleştirir. Sanam hüzünlü olduğu için işe gitmez. Kafasına göre öyle işe gitmemek nerde! Arham merak edip evlerine gelir. Sanam ateşi çıktığı için gelemediğini haber verir.

Daha sonra Sanam ve Arham yemeğe çıkar. İkili kayıpları hakkında konuşur.

Mir Hadi ise sarhoş ve yıkıktır. Annesi başkasını bulursun dediğinde esip gürlüyor ve annesinin üzerine yürüyordur. Mir Hadi çığırından çıkmıştır.

Sakın Söyleme 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Sakın Söyleme 27 Aralık Çarşamba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sakın Söyleme Dizisinin Konusu Ne?

Senaryosu gerçek bir olaydan uyarlanan “Sakın Söyleme” dizisi, izleyenleri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Sanam Khan, kendi halinde çekingen bir kişiliğe sahiptir ve bundan dolayı kardeşleri ona “Khaani” yani korkak lakabını takmışlardır. Khaani’nin bir de ikiz erkek kardeşi vardır ve adı Sarim’dir. Sarim, üniversiteden mezun olma arifesindeyken Mir Hadi isimli zengin ve nüfuzlu bir ailenin oğluyla tartışma yaşar. Sarim ve Mir Hadi tartışması kavgaya dönüşür ve Mir Hadi, Sarim’i öldürür.

Sarim’in ölümünden sonra ailesi yıkılır. Oğullarını öldüren Mir Hadi’nin cezasını çekmesi için dava açarlar fakat Mir Hadi’nin babası politikacıdır ve güçlü bağlantıları vardır. Cinayetin üstünü kapatmak isteyen babası her türlü imkanını kullanmakta kararlıdır ve Sarim’in ailesine baskı, tehdit ve şantaj uygular. Sarim’in ailesi tereddüte düşse de kardeşinin ölümünden sonra her şeyi göze alan ve dik duruşunu bozmayan Khaani, sonuna kadar gitmeye kararlıdır.

Mir Hadi’nin kaldığı cezaevine bile gider ve acısını dindirmek için ona asla hapisten çıkamayacağını söyleyerek içindekileri kusar ancak birkaç gün sonra kardeşinin katili Mir Hadi’nin serbest kaldığını öğrenir. Deliye dönen Khaani, Mir Hadi’nin evine giderek ona özgür olsa da çok acı çekeceğini haykırır. Her dileğinin gerçekleşmesine alışkın olan ve çabuk sinirlenen şımarık zengin çocuğu Mir Hadi ise Khaani’nin alnına silah dayar. Ailesinin “Khaani” yani korkak lakabını taktığı Sanam Khan, alnına dayalı duran silaha rağmen gözünü bir kere bile kırpmadan dik duruşunu bozmaz ve boyun eğmez. Khaani’nin cesareti Mir Hadi’yi çok etkiler ve günlerce o sahne aklından çıkmaz.

Khaani’ye aşık olan hatta onu takıntı haline getiren Mir Hadi, Khaani’yi takip etmeye başlar. Ona hediyeler alarak iletişim kurmaya çalışan Mir Hadi, Khaani’nin kendisini net bir şekilde reddetmesiyle farklı yollara başvurur.

Mir Hadi, kendi ismini gizleyerek Khaani’ye aşk mektupları yazar ve durumdan habersiz Khaani ise zamanla gizli hayranından hoşlanmaya başlar. Khaani, kardeşinin katili Mir Hadi’nin aşkına karşılık verecek mi? Pişmanlık, aşk için yeterli bir sebep midir? Acı ve pişmanlık arasında sıkışan bir aşk hikayesi “Sakın Söyleme”, 18 Aralık Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir