Bahar Yeli 16.Bölüm Fragmanı – 27 Aralık Çarşamba

bahar yeli 16

Anş Kayıp!

Bahar Yeli 16.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Bahar Yeli son bölüm izle! Bahar Yeli yeni bölüm izle. Bahar Yeli adlı Hint dizisinin 16. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Aralık Çarşamba günü yayınlandı. Bahar Yeli dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Bahar Yeli 16.Bölüm Full İzle.

Bahar Yeli 16.bölümde neler olacak? Bahar Yeli 16. bölüm özetinde Anş, Gayatri’nin onu odaya kilitleme olayından sonra epey içine kapanmıştır. Bahar Yeli 15. bölüm özeti devam ediyor.

Bahar Yeli 16
Bahar Yeli 4

Hint Dizi Özetleri Son bölümde Anş Payal ve Palak’ın bilgisayarını yanlışlıkla bozmuş; Anş’ın verdiği tepkiler ise Yaş’ın dikkatini çekmişti. Anş yaptığı hatadan dolayı Gayatri’nin onu karanlık odaya kilitlememesini söyler. Aynı zamanda Anş ağlıyordur.

Yaş bu durumu öğrenince bozulur. Neden bu bilginin kendisinden saklandığını sorar. Böylece Arti’nin laf taşımadığı da anlaşılmış olur. Yaş bir bardak su alarak Anş’ı sakinleştirmeye onunla iletişim kurmaya çalışır. Suçlu Gayatri ise hemen rol yapmaya başlar ve olayları alttan almaya çalışır. Hiç önemli olmadığını kızların ona bilgisayar kullanmayı öğreteceğini söyler.

Yaş’ın kafası atmıştır. Uzaktan Arti ve Anş’ı izler. Anş kafasını annesinin dizlerine koymuştur. Bu olaydan sonra Anş epey etkilenmiştir.

Okula gitme zamanı geldiğinde Anş’ın servisi bozulmuştur. Anş’ı okula Yaş bırakmaya karar verir. Arti’de okulda Anş’ın öğretmeniyle konuşacağını söylemesiyle oda arabaya biner.

Arti okulda Anş’ın merdivenleri hoplayıp zıplamadan yavaş yavaş çıkmasına üzülmüştür. Anş’a yanında olduğunu söylese de bu pek etki etmemiştir. Çünkü olay günü Arti oğlunu kurtaramamıştır.

Arti geriye döndüğünde şaşırır. Yaş hala o nu bekliyordur. Üstelik yetişmesi gereken toplantısı olduğu halde!

Akşam eve Yaş ve Anş birlikte döner. Yaş Anş’ı okuldan almış ve kızların okula kaydettirmiştir. Arti bunu yapmadan önce en azından kendi fikrini sorabilirdi diye serzenişte bulunur. Surajparatp ise Arti’yi durdurur ve kararları evde erkeklerin verdiğini kadınların ise sadece bu durumu desteklediğini söyler.

Anş yeni okul için endişelidir. Arti ona ilk günden kimseyle kavga etmemesini söyler. Zavallı Anş Payal’le aynı sınıfa düşer. Öğretmeni onu Payal’le aynı sıraya oturtur. Payal, Anş’a kötü davranır ama Anş sesini çıkarmaz. Anş tahtaya kalktığında Payal su döker ve Anş altını ıslatmış gibi olur. Anş ilk günden kendini kötü hisseder.

Yaş Arti’ye Anş konusunda uyarıda bulunur. Onun üzerine çok düştüğünü Anş’ın diğerleriyle iletişim kurmaya engel olduğunu söyler.

Anş okula hazırlanırken Payal ve Palak onun arkasından plan yapıyordur. Kızlar onu okula kilitlemeyi konuşurken Anş unu duyar ve okula gitmek istemez. Arti ve Yaş’ın zoruyla okula gitmek zorunda kalır. Akşam kızlar eve dönerken Anş ortalıkta yoktur. Yaş onu aramaya çıkarken Gayatri, Arti’nin gitmesine engel olur. Arti oğlu kayıpken Gayatri’yi dinlemeye pek niyeti yoktur.

Bahar Yeli 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Bahar Yeli 27 Aralık Çarşamba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bahar Yeli Dizisinin Konusu Ne?

Bahar Yeli dizisinde Yaş ve Arti’nin hikayesini izliyor olacağız. Dizi Phopal şehrinde geçiyor. Arti kendisini aldatan kocasından ayrılmış oğlu Anş ile yaşarken; Yaş’ta eşini kazada kaybetmiş ve kendisini kızlarına adamıştır. Yaş’ın babası ikiliyi bir araya getirerek evlenmelerini ister. Burada Yaş eski karısını özlüyor ve yeniden evlenmeyi istemiyordur. İkili çocukları için evlenmeye karar verir.

Arti, Yaş’a aşık olurken Yaş ise bu durumu reddeder. Üstelik Arti aşkını itiraf etmişken hamiledir. Oğlunu da alarak evden ayrılır. Arti gittikten sonra evdekiler tarafından hamile olduğu anlaşılır. Yolda kaza geçiren Arti ve oğlunu eski kocası Prashant bulup hastaneye yetiştirir. Bir şekilde Arti ikna edilir ve tekrar ailenin yanına geri döner.

Daha sonra Prashant kanser olduğunu öğrenir ve oğlunun kemik iliğine ihtiyacı vardır. Arti bu durumu evdekilerden saklayarak Prashant’a yardım eder. Yaş ise Arti’ye aşık olur ama onun ilk aşkı Prashant’a dönmek isteyeceği düşüncesine kapılır.

Prashant, Yash ve Aarti’yi ayırmak için onlara komplo kurmaya karar verir. Yaş ve Arti evden ayrılmak zorunda kalır. Eve yeni birileri gelir ve çekişmeler başlar. Yash’ın gerçek oğulları Aaksh ve Yaş’ın yer değiştirildiği öğrenilir. Gayatri Yaş’tan nefret etmeye başlar. Akash ve Ishita ise bu ailenin servetine göz koyar. Suraj Pratap ise tek varisin Yaş olduğunu söyler. Yaş ve Akaş kavgaya tutuşurken Gayatri yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Akash’ın kollarında ölürken hatasını anlayıp ondan özür diler.

Akash ve Ishita Gayatri öldükten sonra annelerini getiri babasıyla evlendirmeye çalışır. Akaş bir gün zor durumdayken Arti tarafından kurtarıldığında fikirleri değişmeye başlar.

Arti ve Yaş’ın oğlu doğduktan sonra yeni sorunlar baş gösterilir. Çocuk kaçırılır ve bunu yapanın Ishita olduğunu öğrenilir.

Aayu, Prateek ve Paridhi tarafından evlat edinilen bir yetim olarak aileye geri döner. Aarti bebekle tuhaf bir bağ hisseder ve onda rahatlık bulur. Arti çok geçmeden Ishita hakkındaki gerçeği keşfeder ve Yaş ile birlikte Aayu’yu geri alır; ancak Paridhi’nin üzgün yüzünü gören Arti ve Yaş, Aayu’yu Prateek ve Paridhi’ye vermeye karar verir. Ishita geri döner ve Aayu’yu tekrar kaçırır. Ancak gösteri sona erdiğinde Yaş, Aayu’yu kurtarır ve Ishita’yı tutuklatır. Scindia ailesi 2. Sezon için yeni karakterleri tanıtıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir