Masum 463.Bölüm Özeti- 28 Haziran Pazartesi

Koki’nin İntikamı! DÖNÜŞÜM ACI OLACAK GAURA!

Masum dizisi 463.bölüm özetinde Gopi ve Jaggi tam Seta’yı kurtarıp kaçacakken Bhavani’ye yakalanırlar. Bhavani Gopi ve Jaggi’yi bir odaya kilitleyerek tutsak tutar. Masum dizisi 463.bölüm özeti devam ediyor.

Seta’nın düğünü yapıldı! Gopi ve Jaggi çaresiz beklerken Bhavani gelip ikiliyi düğüne götüreceğini söyler. Bhavani tüm çabalarına rağmen düğünü engelleyemeyen Jaggi ve Gopi’ye bu anları izletmekten keyif alır.

Gopi ve Jaggi ise elleri kolları bağlı bir şekilde çırpınırlar ancak yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Duvaklı olarak Seta düğün alanına gelir. Damat gelini alarak pederin huzuruna çıkar. Artık ezbere bildiğimiz ritüeller bir bir gerçekleşir. Gopi bu anları izlerken epey yakarır ve çığrışır. Ancak son ritüelde yapılır.

Seta kurtuldu! Gelin duvağı kafasında arabaya bindirilir. Babası son kez kızına sarılırken araba hızla uzaklaşır. Gopi tüm bu anların acısını içerisinde hissederken büyük bir çaresizlik onu baştan aşağıya sarar. Bhavani ikiliyle işleri bittiği için malzemelerini araca yükleterek Gopi ve Jaggi’yi konağından yollar.

Gopi yolda içine düştüğü bu kötü hali Jaggi ile paylaşır. Seta’yı nasıl kurtaramadıklarını söyler. Ancak tam o anda bir mucize gerçekleşir. Seta arkadaki sebze küfesinin içinde çıkar. Damat ile giden gelinin o olmadığı böylece anlaşılır.

Tüm bunlar ise Jaggi’nin planıdır. Seta ile başka biri yer değiştirmiştir. Damar güzel gelinin başını açarken Seta yerine kıllı bir adam görünce şoke olur. Jaggi Seta’nın yerine bir adam koymuştur. Damat yaşadığı şokla adamı hemen arabadan dışarı atar.

Kokila şok içinde! Gopi ve Jaggi Seta ile beraber konağa mutlu şekilde döner. Diğer tarafta damat ise hemen Bhavani’yi arar. Durumu anlatarak küçük duruma düştüğünü söyler. Bhavani tüm bunların arkasında Gopi ve Jaggi’nin olduğunun farkındadır. İkiliden tüm bunların intikamını almaya yemin eder.

Diğer tarafta Kokila ise ne kadar aptalca bir kara verdiğini görür. Nasıl mı? Gaura’nın adını vermeyerek kendini hapishane köşelerine atan Koki bir anda torununu karşısında görünce şoke olur. Vidya Chanda öldürdüğü itirafı nedeniyle tutuklanmıştır.

Seta Korkuyor! Modi konağında Seta alışma süreci yaşar. Bhavani’nin tekrar gelmesinden oldukça korkar. Ancak Gopi bu süreçte ona destek olacaklarını canı gönülden söyler. Seta bu sözlerle birazda olsa yatışır.

Ancak Bhavani Seta’nın korkularının nedeni apaçık sergiler. Eline aldığı silahla bu işi kanla bitirmeye hazır olduğunu ilan eder. Seta’nın babası Bhavani’yi sakinleştirmek ister. Ona bu tarz bir olayın halkı olumsuz etkileyeceğini söyler.

Olaylar bunun tam tersi ilerler. Halk bir kıza sahip çıkamadığı için Bhavani’ye karşı çıkmaya başlar. Bhavani Seta’yı geri getirmezse iktidarlığının son bulacağını fark eder.

Gaura’nın tehditleri! Karakolda ise Koki bir an önce torunu ile görüşmek istese de bu o kadar kolay bir iş değildir. Guara gibi bir şeytanla mücadele etmeleri gereklidir. Gaura kodese gelerek önce Vidya’yı ziyaret eder. Ondan adını vermemesini ve suçunu kabul etmesini söyler. Aksi takdirde işlerin onun açısından kötü gideceğini dile getirir.

Gaura’nın tehditleri sadece Vidya ile kalmaz. Kokila’yı da tehdit eder. Ona konuşursa tüm Modileri tek tuşla uçuracağını söyler. Koki Gaura’ya şimdilik bir cevap veremese de artık akıllanmıştır. Surarak Gaura’ya hizmet ettiğinin farkındadır.

Artık harekete geçmeye karar veren Koki’nin ilk hedefi Vidya’ya ulaşmak olur. Bunun nedeni torunun kendini boşuna suçlamasıdır. Koki Vidya’nın kodesine girince ona tüm gerçekleri apaçık anlatır. Chanda’yı öldürenin aslında Gaura olduğunu ve bu suçu Vidya’nın üstüne yıktığını. Aynı zamanda Urvaşi için de aynı suçlamaları kendisine yaptığını söyler. Vidya duydukları karşısında küçük dilini yutar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir