Emanet 335.Bölüm Fragmanı – 11 Mart Cuma

emanet 335

Seher Yaman’ı Yabancı Gibi GÖRÜYOR!

Emanet 335.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 335.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 335.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölüler tüm hızıyla devam ediyor. Seher’in hafıza kaybı başta Yaman olmak üzere herkesi şok etmişti. Seher Yaman’ı bir yabancı gibi görürken Yaman bu durum karşısında şaşkın. Bir gün önce diz dize, burun buruna olduğu eşi şimdi ondan kaçıyordur. Yaman bu durumla nasıl baş edeceğini bilemez. Peki gelecek bölümde neler olacak? Seher düzelecek mi?

Yaman perişan! Seher’in hafıza kaybı Yaman’ı büyük bir hayal kırıklığına uğratır. Üstelik doktorla konuşan Yaman bu hafıza kaybının geçici olup olmadığından da emin değildir. Ya Seher sonsuza dek böyle kalırsa! Ve Yaman onun gönlünü tekrar kazanamazsa! Daha da kötüsü Sehere başka bir adama aşık olursa!!!

İşte tüm bu ihtimaller Yaman’ı çok ama çok korkutur. Nitekim Yaman’ın korkuları giderek gereceğe dönüşür. O Seher’e ne kadar yakınlaşırsa Seher ondan o kadar kaçar. Yaman deli gibi çabalarken boşa kulaç attığını çok geçmeden fark edecek. Bu durum işlerin giderek daha kötüye götürecek. Gelecek bölümlerde Yaman’ın ne denli acılar çekeceğine şahit olacağız!

Ali ve Duygu gerilimi! Yaman ve  Seher için işler çıkmaza girerken aynı durum diğer tarafta da yaşanır. Duygu kardeşi Yasemin’in dava sonuçlarını okur. Yasemin 1. dereceden adam öldürme suçuyla tutuklanmış ve suçlu bulunmuştur. Bu durum Duygu için büyük bir yıkım yaratır. Yıllar sonra bulduğu kardeşini yine kaybetmiştir. Üstelik Duygu bir polis kardeşi ise bir suçlu olmuştur.

Duygu tüm bunların baş sorumlusu olarak Ali’yi görecek. Aslında tüm yaşananların sebebi Volkan olsa da gerçeği kimse bilmiyordur. Duygu Ali’ye kötü davranırken gerçeklerin elbette farkında değildir. Bu durumdan en mutlu olansa Volkan’dır. Planı kusursuz ilerlemiştir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın