Aşk Yakar 102.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Pazartesi

Aşk Yakar 102

Karona’nın Kızı Varmış!

Aşk Yakar 102.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 102.bölüm özetinde kötüler hak ettiği cezayı bulur Shaurya ve Mehek yeniden bir araya gelir. Onları güzel günler beklerken ortaya Karuna’nın ortaya çıkan kızı şaşkınlık yaratır! Aşk Yakar 102.bölüm özeti devam ediyor.

Mehek ve Shaurya Yeniden Bir Arada! Shaurya, otoparkta Abba’ya koşar ve onu dövmeye başlar. Abba ona saldırır ve onu tutar.

Karona, Kanta’ya gelir ve nasıl olduğunu sorar. Siz kaçırıldınız ve biz bilmiyorduk. Kanta tehlikeli olduğunu söylüyor. Jeevan, Shaurya ve Mahek’in herkesi bomba patlamasından kurtardığını söylüyor.

Polis abba’yı yakalar. Mahek ve Shaurya birbirlerine sarılırlar. Kanta ve diğerleri haberleri izliyordur. Dolly şaşkındır ve Mehek ve Shaurya’nın sessizce ve yalnız savaştıklarını söyler.

Müfettiş Shaurya ile soruşturma yapıyor. İçişleri Bakanı ve kızı oraya gelir ve Mehek’e sarılır. Mehek, Nehal’e yardım ettiği için teşekkür eder. 

Shaurya ve Mahek, Jeevan’ın evine gelir. Balwant ağlıyor ve bu insanların büyükanneyi aldığını söylüyor. Mehek ondan sakinleşmesini istiyor. Mansi Mehek’e sarılır ve ağlar, çok güçlü ve cesur olduğunu söyler. Mehek hepiniz benim gücümsünüz der. Mansi gülümser. Mehek, Neev’i sorar.

Mehek ve Shaurya, Neev’in odasına gelir, doktor Neev’i kontrol eder ve şokta olduğunu söyler.Ona güzel bir ortam vermelerini, konuşma terapisine de ihtiyacı olduğunu söyler. Shaurya, Neev’e kahraman olduğunu, iyi olacağını söylüyor, Mehek ağlıyor ve endişelendiğini söylüyor. Shaurya ve Mehek odadan çıkarlar, Shaurya, Neev’i güzel bir yere göndermeleri gerektiğini söyler. 

Geceleri Mahek, Neev’in kıyafetlerini toplar, Shaurya suratını asar. Mahek, Shaurya’nın odadan çıktığını görür ve etrafına bakar. Onu arıyor ama telefon da odada. Mahek dışarı bakmaya gider. Bir süre sonra odaya geri döner ve güller ve mumlarla süslenmiş olduğunu görür, gülümser. Shaurya oraya gelir ve onu kendine çeker, yüzünü okşar.

Shaurya Ve Mahek’in Arabası Anjali’ye Çarptı! Mehek ve Shaurya otele varırlar. Bir kız onları takip eder. Mehek garip hissediyor. Shaurya ona ne olduğunu sorar. Birinin bize göz kulak olduğunu hissettiğini söylüyor. Shaurya ona sarılır. Kız pencereden bakmaya çalışır. Shaurya her şeyin iyi olacağını söylüyor. Biz her zaman birlikteyiz.

Mahek ve shaurya toplantıya gelirler. Mehek yine takip edildiğini hisseder Etrafına bakınır ve paranoyak olduğunu düşünür. Gece olduğunda Mehek ve Shaurya randevuya çıkar. Shaurya Mehek’in çok güzel olduğunu söyler. Shaurya, Mehek’e nasıl hissettiğini sorar. Yanında olduğunu söyler. Birlikte dans ederler.

Shaurya ve Mehek yoldalar. Shaurya Mehek’e güldüğünde ve utandığında çok güzel göründüğünü söylüyor. Bir kız arabanın önüne doğru koşar. Shaurya durur ama yaralanır. Mehek çığlık atıyor. Hastaneye acele edin diyor.

Aşk Yakar 102.Bölüm Özeti

Mahek ve Shaurya onu kontrol ettirir.  Shaurya bunu nasıl yapabilirim diyor. Polis gelir. Shaurya ve Mahek onlara her şeyi anlatır.
Doktor artık güvende olduğunu söylüyor. Mehek ve Shaurya kızın yanına gelir. Adının Anjali olduğunu öğrenirler. Peşinde haydutların olduğunu o yzden arabanın önüne atladığını söyler. Shaurya teşekkür eder. Shaurya telefonla konuşmak için çıktığında Mehek ve Anjali yalnız kalır. Anjali kolyesini düşürür. Mehek kolyeye baktığında şoke olur.

Mahek, Anjali’yi Eve Getiriyor! Mehek Anjali’yi evlerine götürmek ister. Shaurya ise maddi yardım yapabileceğini ama eve götürmek istemediğini söyler. Dolly de eve bir yabancının gelmesinden hoşnutsuzdur.

Anjali Mahek’e insanlar ne der diye sorar. Mehek gerçeği bilmek istemiyor musun diyor. Gerçeklerden korktuğunu söylüyor. İnsanlar için bir sorun haline geliyorum. Mahek her şeyin iyi olacağını söylüyor.

Karuna Anjali’ye burası senin evin der. Mahek, Anjali’yi odasına götürür ve lütfen oturun der. Bir şeye ihtiyacın olursa bana haber ver diyor. Rahatlamak. Dolly içeri bakar. Shaurya, insanlara güvenemeyeceğimizi söylüyor. Shaurya, Mahek’in onu getirmemi istediğini söyledi. hazır değildim. Karuna korktuğunu söylüyor. Bakıma ihtiyacı var. Dolly, Kanta’ya söyler. Kanta bunun doğru olmadığını söylüyor. İnsanlara güvenemeyiz. 

Anjali, Karuna’nın Kızı! Dolly Anjalini’nin kolyesini görür ve evden çaldığını söyler. Shaurya bunun doğru olup olmadığını sorar. Anjali çalmadığını söyler. Dolly çalmadıysa neden korktuğunu sorar. Onu hapse attıracağını söyler. Mehek ve Shaurya peşlerinden gider. Karuna ise kolyeyi görüp ağlamaya başlar. Shaurya neden ağladığını sorar. Tanımadığı bir yabancı için neden gözyaşı akıttığını sorar. Karıuna Anjali’nin kendi kızı olduğunu söyler. Herkes şoke olur. Harsh sinirlenir. Hiç çocukları olmadığını vurgular. Karunayı karaktersizlikle suçlar. Karuna’nın evlenmeden dünyaya getirdiği öldüğü söylenen bebeği. Karuna bebeğine bu kolyeyi takmıştır. Bir anda herkes Karuna’ya sırtını döner.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir