Yeni Başlayacak Dizilerin Listesi

Yeni Başlayacak Diziler 2024

Yeni Sezonda Başlayacak Yeni Diziler

Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor. İşte yeni başlayacak o diziler!

Çırak Dizisi

SOMedya’nın TRT tabii için çekilen 10 bölümlük bir kahramanlık hikâyesi olan “Çırak” dizisinin çekimleri tamamlandı. Yönetmenliğini Ozan Uzunoğlu’nun, görüntü yönetmenliğini Burak Kanbir’in yaptığı diziyi Ozan Akbaba ile Birol Tezcan beraber yazdı. Dizide başlıca rolleri Damla Sönmez (hacker), Erol Babaoğlu (Şehmuz), Eren Hacısalihoğlu (Çırak 03), Yunus Emre Özcan (Hacker 02), Barış Yalçın (Kalfa), Cansu Kurgun (Aslı), Melisa Yıldırımer (Derya), Ali Savaşçı (Naci), Ahmet Pınar (Çırak 01”), Kürşat Demir (Çırak 06), Elshan Orucov (Elshan), Galip Erdal (Varol Tezkan), Cem Uras (Müşteri), Seher Terzi (Dilfiruz), Mert Güzeloğlu (Ferhat) canlandırıyor.

Dizi, karanlık bir geçmişe sahip olan ve bir gün gizemli bir örgüt tarafından ‘Çırak’ (Ozan Akbaba) olarak seçilen bir adamın hikayesine odaklanıyor. Çırak, bu örgütün verdiği görevleri yerine getirirken, geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Siyah Kalp Dizisi

Yeni sezon hazırlıkları da şimdiden başladı. Siyah Kalp dizisi Show Tv için çekilen diziler arasında yer alıyor. Çekimlerinin Kapadokya’da yapıldığı dizinin ilk netleşen oyuncuları Kerem Alışık ve Genco Özak olmuştu. Son gelen bilgilere göre Işıl Yücesoy’da bu kadroya dahi oldu. Dizinin net bir yayın tarihi yok. Konusu da henüz belli değil. Bakalım çekimlerin Kapadokya’da gerçekleştirilen dizinin başrol oyuncuları kim olacak?

Sorgu Odası Dizisi

Hazal Kaya ve Çağlar Ertuğrul’u buluşturan dizisinden yeni haberler gelmeye başladı. Karga7 Pictures imzalı dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak bir isim daha ortaya çıktı. Boncuk Yılmaz, Hazal Kaya’nın ablası olarak hikayeye dahil olacak. Sorgu Odası dizisinde polisiye bir dram hikayesi anlatılacak. Hazal Kaya dedektif rolünde karşımıza geçecek. beIN Connect’in dijital platformu Tod’da yayınlanacak Sorgu Odası’nın 10 bölümlük bir mini dizi olması planlanıyor. Dizide Deniz Hamzaoğlu (Süleyman Manga), Kubilay Tunçer (Hayati Manoğlu), Ezgi Tombul (Sevilay) Şehsuvar Aktaş (Ümit), Oktay Çubuk (Tolga) ve Umut Kaya (Okan) yer alıyor.

Kürk Mantolu Madonna Dizisi

Sabahattin Ali’nin ünlü romanı Kürk Mantolu Madonna’nın dizisinin çekileceği açıklandı. Alman Türk ortak yapımı projenin çekimleri hem Türkiye’de hem de Almanya’da yapılacak. İlk baskısı 1943 yılında yapılan Kürk Mantolu Madonna, günümüzün en çok ilgi gören ve satılan kitaplar arasında bulunuyor. Dizinin yönetmen koltuğuna Enes Ateş oturacak.

Yeni sezona Kore uyarlaması bir dizi daha

Orijinal versiyonunda, mutlu evlilikler yaşayan ve zamanla değişim ve sorunlarla karşılaşan üç başarılı kadın radyocunun hikayesi anlatılıyor.Bu dizi, Kore formatı “Love (ft. Marriage and Divorce)”dan uyarlanacak.
Birsen Altuntaş’ın haberine göre senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan’ın kaleme aldığı dizi için NOW ile görüşmeler yapılıyor. Dizinin yönetmeni ve oyuncu kadrosu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Şehrazad Dizisi

Yeni yayın döneminin en iddialı dizilerinin başında gelen NGM’nin şimdiden merakla beklenen yeni projesi Şehrazad nisan ayında sete çıktı. Yeni yayın dönemi için hummalı bir hazırlık şimdiden başladı. Yeni diziler arasında en çok merak edilen projelerin başında Atv’de seyirciyle buluşacak olan “Şehrazad” geliyor. Dünyanın birçok ülkesinde yayınlanan “Sefirin Kızı”, “Kaderimin Oyunu” ve “Kardeşlerim”le fark yaratan Nazlı Heptürk’ün yapımcılığını üstlendiği NGM imzalı dizide Burak Deniz ve Su Burcu Yazgı Coşkun başrolü paylaşıyor. Burak Deniz Komiser Mahir karakterine hayat verirken Su Burcu Yazgı ise Yörük kızı karakteriyle karşımıza çıkacak. Genç kuşağın yetenekli oyuncularından Ecem Çalhan “Şehrazad” dizisinin “Sıla’sı oldu. Hikâyesi ve senaryosu başarılı kalem Eda Tezcan’a ait dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Şehrazad yörük kızı Canfeza ile komiser Mahir’in imkansız aşkının masalını ekrana taşıyacak.

Marnalı

Gürkan Uygun’un başrolünü oynadığı CNP Film imzalı Marnalı dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Marnalı dizisi TRT’nin dijital platformu tabii için çekilen iddialı diziler arasında… Doğan Ümit Karaca’nın yönettiği dizi Gürkan Uygun ile Melike İpek Yalova’yı buluşturdu. Yusuf Reha Alp’in yazdığı dizinin kadrosuna çok değerli bir oyuncu konuk oldu. Ali Reşat Marnalı adlı bir kabadayının düşürüldüğü tuzağın ardından yaşanan intikam öyküsünü etkili bir dille ekrana taşıyan diziye Turgay Tanülkü katıldı.

The Other wife “Kuma” dizisi çekimleri

Yurtdışında yayınlanacak olan “The Other Wife” dizisinin çekimleri Kapadokya’nın büyülü atmosferinde başladı.100 bölümlük dizinin Ceylan’ı Aybüke Yılmaz’a başrolde Karan karakteriyle Emre Özmen eşlik ediyor. “The Other Wife” dizisi Miami VIP2000 tv distribütörlüğünde dünyaya dağıtılacak. Dizide Ceylan öldürmekle suçlandığı adamın kardeşine kuma olmaya zorlanır. Kapadokya’da yeni bir dizinin çekimleri başladı. “The Other Wife” (Kuma) dizinin yapım şirketi Mumbai merkezli GoQuest Media ile daha önce “Elif dizisini de çeken İnci Gülen’in yapım şirketi Stellar Yapım… Yönetmenliğini Atilla Cengiz’in, görüntü yönetmenliğini Sinan Onur’un üstlendiği dizinin başrol kadın yıldızı daha önce “Fedakar” projesinde de başrol oynayan Aybüke Yılmaz…

Adsız Aşıklar Dizisi

Adsız Aşıklar dizisi önümüzdeki aylarda Netflix’te seyirciyle buluşacak. Umur Turagay’ın yönettiği, Başar Başaran’ın ise yazdığı dizi Halit Ergenç ile Funda Eryiğit’i başrollerde buluşturmuştu. Bayram öncesi çekimleri biten 8 bölümlük dizinin birbirinden ünlü konuk oyuncuları arasında sürpriz bir isim de var. Birkan Sokullu’yla yaşadığı mutlu beraberlik ve iş kadını kimlikleriyle tanınan Eda Gürkaynak dizinin ekibinde yer aldı.

Zamanın Kapıları Dizisi

İnsanlarla iletişim kurmadan, asosyal bir hayat süren Sinan, tam bir bilgisayar dehasıdır. Onun hayatı, Türkiye’nin en büyük iş insanlarından birinin kızı Nevra ile yollarının kesişmesiyle bambaşka bir hal alır. İkisinin yollarının kesişmesiyle geçmişin kapıları açılır ve bu süreçte gün yüzüne çıkan sırlar ile Nevra kendi gerçekliği ile buluşur. Köklerine doğru birlikte yolculuk yapan Nevra ve Sinan, kendilerini beklenmedik olayların içerisinde bulur. Yaşayacakları yüzleşme ve tutkulu aşk beraberinde birçok felaketi ve ölümü getirecektir.
Dijital platform TOD’da yayınlanacak ve her bölüm izleyiciye merak unsuru yüksek bir hikâye sunacak olan dizinin kadrosunda; Birkan Sokullu, Esra Bilgiç, Cem Bender, Erkan Can, İbrahim Selim, Alper Saldıran, Selen Uçer, Elçin Afacan, Naz Çağla Irmak, Engin Yüksel, Enes Külahçı ve Elçin Zehra İrem gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Ayrılık Da Sevdaya Dahil Dizisi

Kod adı Ayrılık Da Sevdaya Dahil dizinin hazırlıkları başladı. Başrolde Kenan İmirzalıoğlu var. Şimdiden söyleyelim dizi dijital platform Netflix’te yayınlanacak. Netflix’te de yerli yapımlar artmaya hızla devam ediyor.

Senaryo ve cast çalışmaları devam ediyor. Ayrılık Da Sevdaya Dahil dizinin çekimlerine ekim ayı gibi başlanması planlanıyor. Diziyi Yavuz Turgul, Kurtcebe Turgul ve Nilgün Öneş’le beraber kaleme alıyor. 

Beyaz Yaka Dizisi

TRT’nin dijital platformu tabii için çekilen “Beyaz Yaka” dizisinin oyuncu görüşmeleri devam ediyor.

Birsen Altundaş’ın haberine göre mini diziyi aynı zamanda senaryoyu da Murat ve Eray Kaman’la beraber yazan Koray Şahin yönetecek. Şirket ortamında geçen dizide başarılı oyuncu Cem Gelinoğlu Yiğit Ekmekçioğlu karakterine hayat verecek. Oyuncu görüşmeleri süren dizinin belli olan oyuncularının başında Müfit Kayacan (Kadri Kaya), Şinasi Yurtsever (Metin Demir) ve Eray Kaman (Selçuk Işık) yer alıyor.

Osman Sınav’dan Atv İçin Yeni Dizi Kör Nokta

Atv’de yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Aldatmak ve Ben Bu Cihana Sığmazam dizilerinin finalinin ardından kalan boşluğu doldurmak gerekiyor.

Projenin adı Kör Nokta. “Yaralandığın yer, senin kör noktandır” sloganını taşıyan diziyi Funda Alp ve Didem Kaplan kaleme alıyor. Dizide Gece ile Aslım adlı iki genç kızın hikâyesi anlatılacak. Nokta, büyük bir trafik kazası sonrası yaşanan aşk, ihanet ve entrika olayları ekrana taşıyacak. Yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan dizinin şu günlerde cast çalışmaları devam ediyor.

Gecenin Kadınları Dizisi

Sky Film ile Alman yapım şirketi SE&R Film Produktion çarpıcı bir projeyi daha seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. “Gecenin Kadınları” adlı projenin yönetmeni ise Nefes Vatan Sağolsun ve Ayhan Hanım gibi yayınlandığı dönemde çok konuşulan ve büyük ses getiren Levent Semerci…

Gece çalışan kadınların dramatik, emektar ve fark edilmeyen hikâyelerini gün yüzüne çıkartarak perdeye taşıyan proje sete çıktı. Şimdiden merak yaratan Gecenin Kadınları’nın detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Aşkın Pusulası Dizisi

Aşkın Pusulası dizisinde Alperen Duymaz, Ali Sürmeli, Engin Öztürk, Büşra Develi, Levent Ülgen gibi isimler  yer alacak. Alim Yapım tarafından çekişecek Aşkın Pusulası dizisinde Alperen Duymaz Cihan Baran karakterine hayat verirken Büşra Develi de Elmas karakteri ile yer alacak.

Deha Dizisi

Yıldız oyuncu Aras Bulut İynemli’nin Çukur dizisinin ardından televizyon ekranlarına dönüşünü müjdeleyen Deha, eylül ayından itibaren Show TV’de ekranlara gelecek.

Çekimlerine yaz mevsiminde başlanacak olan Deha dizisini senaryosunu Çukur ve Üç Kuruş dizilerine imza atan Damla Serim kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda Umut Aral’ın oturması beklenen dizinin cast çalışmaları sürerken yıldız oyuncu Taner Ölmez’in de başrolde yer alacağı iddia ediliyor.

Güzel Atlar Diyarı Dizisi

MedYapım ile Boyut Film’in ortak yapımcılığında çekilmesi planlanan “Güzel Atlar Diyarı” kod adlı dizinin çekimleri temmuz ayına ertelendi. Mahsun Kırmızıgül’ün uzun bir zaman sonra ekrana döneceği dizinin çekimlerinin ocak sonunda başlaması planlanıyordu. Halil Ergün ve Meltem Cumbul gibi usta isimlerle anlaşan ve iddialı bir kadro kuran Kırmızıgül, Kanal D’de ekrana gelecek dizinin başrolleri konusunda istediği oyuncu kadrosunu şimdilik kuramayınca diziyi yeni sezona erteledi.

Hayat Hırsızı Dizisi

NOW TV ekranlarında yeni sezonda izleyicisi ile buluşacak olan Hayat Hırsızı dizisinin Temmuz ayında sete çıkması bekleniyor. ‘Avenida Brasil’ adlı diziden uyarlanacak olan dizide güçlü bir intikam hikayesini konu alacak. Senaryosunu Aybike Ertürk’ün yazdığı dizide Leyla’nın hayat hikayesi konu olarak ele alınacak. Dizinin başında ödüllü yönetmen Hilal Saral’ın oluşu ise beklentiyi daha fazla arttırıyor.

Kara Dut Dizisi

Dizinin yönetmen koltuğunda uzun soluklu, başarılı projeleriyle adından söz ettiren Murat Saraçoğlu oturacak. Hazırlıkları süren dizinin başrolü için Birce Akalay’a teklif götürüldü. Akalay teklifi kabul ederse kitapları çok satan, ünlü bir gelişim uzmanı olan Zuhal Erdem’e hayat verecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Yerli Bilim Kurgu Filmine Hazır Olun!
  Türkiye’nin ilk sürdürülebilir film girişimi olan, iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzünün yaşanılmaz hale geldiği gelecekte geçen Bir Zamanlar Gelecek: 2121, 28 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek.
 • Final Yapacak Diziler Belli Oldu!
  Sezon sonuna sayılı haftalar kaldı ve sevdiğimiz dizilere veda zamanı geldi çattı. Sevilen dizilerin bir kısmı gelecek sezon onayı alırken bir kısmının da fişi çekildi. Zayıf senaryolar, günü değişen diziler ve zamanla reyting kaybına uğrayanlar… Bu senenin tutunamayan o dizileri…