Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?

Bahar 12

Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!

Bahar 12
Bahar 12

Bahar 12. Bölüm Özeti Bahar dizisinin gecikmeli olarak yayınlanacak bölümü heyecanı daha da arttırdı. Son zamanların en sevilen dizisinde heyecanlı bekleyiş nabzı daha da arttırdı. Bahar’ın 12. Bölümünde; Bahar, Timur’la yolunu ayırmaya kararlıydı ama bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır! Rengin’de hücuma kalkar ve Bahar’ı bir kez daha yormaya başlar.

Nevra’nın başına gelen bir olay Timur ve Bahar’ı yan yana gelmeye mecbur bırakacak. Diğer yandan Umay ve Aziz Uras düzenlerinin dağılmasıyla başa çıkmaya çalışır.
Aziz Uras, Zeynep’le ilgili yanlış bir karar verir. Bu karar Yavuzoğlu Ailesi’ni bir arada tutar.

Timur bir yandan Selim’le uğraşırken bir yandan Aziz Uras’ı korumak zorundadır. Bahar ise önemli bir kararın eşiğindedir…

Yasemin Kay Allen, Bahar dizisinin kadrosuna dahil oluyor! Yasemin Allen Allen; özgür ruhlu ve aynı zamanda iş dünyasında cesur adımlarıyla tanınan “Dora Ersoy” karakterine hayat verecek. Dora ve Ersoy yakınlaşması ise kadınlar arasında panik yaratacak gibi duruyor.

Bahar Son Bölümde Neler Oldu?

Bahar dizisi son bölümde Timur ve Rengin ilişkisini öğrenen Bahar, evi ve Timur’u terk etti. Bu süreçte en büyük destekçisi ise arkadaşı Çağla oldu. Bahar, temiz bir boşanma isterken; pişmanlık içinde yanıp kavrulan Timur ise bu fikre sıcak yanaşmadı. Bahar, avukatından aldığı bilgilerle, sürecin herkes adına sağlıklı yürüyebilmesi için, Timur’un da boşanmayı kabul etmesi gerektiğini anladı.

Hastaneye kararlı bir şekilde dönen Bahar, Timur ve Rengin’i karşısına aldı ve onlarla yüzleşti. Bahar, gerçekleri öğrenmeden önce itiraf etmeleri için defalarca şans verdiği Timur ve Rengin’le kozlarını açıkça paylaşılırken, Timur ve Rengin arasında da ipler gerildi. Bahar, Rengin’in hastaneden gitmesini isterken; Rengin ise Timur’dan aşkına sahip çıkmasını istedi.

Salı günlerinin zirvesine oturan dizi #Bahar etiketiyle 10 saat 35 dakika boyunca TT listesinde yer almayı başardı.