Yalnız Beni Sev 8.Bölüm Özeti – 20 Eylül Çarşamba

Yalnız Beni Sev 8

Akram Kalp Krizi Geçirir!

Yalnız Beni Sev 8.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 8. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Eylül Cuma günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 8.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 8.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 8. bölüm özetinde Akram, Navab’ın hakaretlerinden sonra dayanamaz ve kalp krizi geçirir. Yalnız Beni Sev 8. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 8
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Navab, Mehek’i oğluna tuzak kurmuş parasının peşinde olduğunu düşünüyor bu yüzden oğluna para işini halledeceğini Mehek’i göndermesini ister. Şemşir bunu şaka olarak kabul edip ayrılır.

Şemşir, Mehek’e yakın olmaya çalışır ama Mehek ondan nefret ediyordur. Mehek’in sevgisini kazanmak evlenip eve getirmekle olmuyor.

Mehek’in ailesi kızları için endişe duyuyordur. Mehek’te ailesiyle konuşmak istiyor ama Şemşir buna izin vermiyordur. Ailesinin tüm bunları planladığını düşünüyordur. Şemşir Mehek’i alışverişe götürür. Akram ve Rehan’da Şemşir’in babasıyla konuşmak için eve geliyordur.

Navab, Akram’a ilk olarak ne kadar maaş aldığını sorar. Köpeğinin bile masrafının onun maaşından daha çok olduğunu söyler. Navab Akram’a hakaretlerde bulunur. Akram kendisini kötü hisseder ve gözü yaşlı şekilde evden ayrılır. Şemşir’de Mehek’in alışverişten mutlu olacağını düşünmüştür. Mehek sadece ailesiyle konuşmak istiyordur. Arabada Mehek ve Şemşir kavga ederken Mehek babasını görür. Şemşir zorla onu içeriye sokar. Şemşir’in babası Akram’ın para istemeye geldiğini söyleyince Mehek sinirlenir ve yalancılar diye bağırır.

Yalnız Beni Sev 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 21 Eylül Perşembe

Akram eve gidince yere yığılır ve kalp krizi geçirir. Normal giden hayatlarına Şemşir şimşek gibi çökmüş adam da hal bırakmamıştı. Şemşir, babasına karşı konuşmasına dikkat etmesi için uyarırken onun ateşler içinde yandığını fark eder ve hastaneye götürür. Mehek ve babası hastanededir. Şemşir yine onlara inanmaz.

Dara ise karısına daha merhametli yaklaşmasını belki onun kalbini böyle kazanabileceğini söyler. Şemşir Mehek’i hastaneye götürür ve ailesiyle buluşturur.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir