Kader İsterse Final 25.Bölüm Özeti – 19 Eylül Salı

Kader İsterse Final

Final Samin ve Faraz’ın Bebeği Oldu!

Kader İsterse 25.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 25. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Eylül Salı günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin final bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse final Bölüm Full İzle.

Kader İsterse final bölümde neler olacak? Kader İsterse 25. bölüm özetinde Samin ve Faraz artık bir aile oldu. Kader İsterse 25. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 25
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Kader İsterse de geldik final bölümüne. Artık her şey aydınlığa kavuşmuş olur. Faraz çiçeğini alıp Samin’in kapısına dayanır. Adam akıllı baştan sona her şey konuşulur. Faraz, Samin’i sevdiğini itiraf eder. Aynı şekilde Samin’de onu seviyordur ama düşünmek istiyordur. Artık o eve dönecek olursa bu son kez olacaktır.

İkili artık sabahlara kadar uykusuz beklemektedir. Samin de düşünür taşınır ve artık bir karar verir. Faraz’ın evine dönecektir. Samin’i almaya tüm aile gelir. Samin tıpkı yeni bir gelin gibi evden çıkar. Sonunda Halima’nın da yüzü gülüyordur. Artık çekirdek aile olup huzurlu günlerin tadını çıkaracaklardır.

Kader İsterse 25. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 19 Eylül Salı

Bu mutluluğu yine Harim bozar. Çünkü devamlı intihara kalkışıyordur. Samin’le görüşmek istediğini söylemiştir. Samin, Faraz’dan izin alarak onunla görüşmeye gider. Harim’in hırsının yorgunluğu yüzüne vurmuştur. Samin’e hala meydan okuyup Faraz’la evleneceğini söyler. Samin artık aile olduklarını ve hamile olduğunu açıklar.

Aradan 9 ay geçer ve bebek doğmuş olur. Aileler bir arada mutluluğun tadını çıkarır. Yeni bebeğin adı Asfand olmuştur. Faraz ve Samin’de oldukça mutlu görünür.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir