Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi

Vazgeçemem 19

Nimra Öldü! İsra ve Şazip’in Çocukları Oldu…

Vazgeçemem 19.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle! Vazgeçemem yeni bölüm 24 Kasım Cuma günü yayınlandı. Vazgeçemem dizisinin 19. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Vazgeçemem 19.Bölüm Full İzle.

Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.

Vazgeçemem 19
Vazgeçemem

Pakistan Dizi Özetleri Nimra hıçkıra hıçkıra ağlıyordur. Samira yeniden yanında biter ve onu Şazip’le evlendireceğini söyler. Yine oyun oynayarak bunu başaracağını belirtir. Nimra kız kardeşine odasından çıkmasını söyler.

Samira, teyzesinin yanına gidip Hammad ve Haris ortaya çıkmasaydı bu durumda olamayacaklarını yeniden başaracaklarını söyler. Rıza Samira’ya çenesini kapamasını tüm sorunların onun yüzünden olduğunu söyler. Annesine de oğlunu kaybettiğini onu geri kazanmaya çalışmasını söyler. Samira ve Nafessa bozulur.

Sahne birden cenazeye döner. Nimra intihar etmiştir. Samira şimdi kız kardeşinin arkasından ağlıyordur. Rıza tüm bencilliğinin sonuçlarının bu olduğunu onu daha önceden uyardığını anlatır.

Şazip, İsra’nın kapısına gider ve af diler. İsra ise kalbinin çok kırıldığını onu affedemeyeceğini söyleyerek kapıları kapatır.

Şazip evine döner işi evi her şeyi kardeşinin üzerine yapmıştır. Artık ne bu evle ne de bu evin içindeki insanlarla bir bağı kaldığını söyler. Bu evi daha önceden terk etmişti. Yeniden dönerek hayatının hatasını yaptığını söyler. Annesinin konuşmasına fırsat vermez ve onun çocuğu olmadığını belirtir. Rıza abisinin sözlerine çok üzülür. Benim ne suçum var der. Eşinin bu evi istediğini hayatıyla oyun gibi oynadığını söyler. İsra’nın önünde çok utandığını açıklar. Şazip ailesini terk ederek çıkar. Geride annesinin çığlıkları kalır.

Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti Devam Ediyor – Vazgeçemem 27 Kasım Pazartesi

Konuşma sıraası Rıza’dadır. O da yaşadıklarına ateş püskürür. Birinin para için kız kardeşini diğerinin de soyu için oğlunu öldürdüğünü söyler.

Hammad ve annesi de Şazip konusunda ne yapacaklarını konuşur. Hammad bundan böyle İsra’nın hayatına karışmayacağına ne karar verirse onu destekleyeceğini söyler.

Şazip bir kez daha İsra’nın karşısına çıkarak yalvarır. İsra onu duymamazlıktan gelerek yoluna gider.

Neredeyse Şazip her gün bir şekilde İsra’nın karşısına çıkıyordur.

Naina yengenin de başına taş düşmüş olacak ki yaptıkları için İsra’dan af diler. Günler günleri kovalar ve Naina doğum yapar. Böylece ayrılığın üzerinden 7 ay falan geçmiş olmalı.

Şazip’in annesi de yemeden içmeden kesilmiş odasından çıkmıyordur. Şazip, İsra’nın karşısına çıkmaya devam eder.

En sonunda Şazip kendisini affettirmeyi başarır. Bir 9 ay sonra da İsra ve Şazip’i bebekleriyle görüyoruz. Şazip ve İsra mutludur. Şazip aylar sonra annesini görmeye gider ve onunla da barışırlar. Herkes birbirinden özür diler.

Vazgeçemem Dizisinin Konusu Ne?

İsra ve Şahzaib evlilik planları yapar fakat Şahzaib’in annesinin farklı planları olduğu ortaya çıkar. Şahzaib’in annesi, Şahzaib ve kuzenini birbirlerine uygun görmüştür ve evlenmelerini ister. İsra’yı deli gibi seven Şahzaib, annesine İsra ile evlenmek istediğini söyleyince annesi çılgına döner. Bu evliliğe şiddetle karşı çıkan annesini karşısında gören Şahzaib ve İsra’yı zor günler beklemektedir.

İsra’nın karşılaştığı durum da Şahzaib’le aynıdır. İsra’nın yetiştiği ailede, evlenilecek kişiyi aile büyükleri belirler ve onaylar. Şahzaib’e aşık olan İsra, onunla evlenmek istediğini ailesine söylemek ister fakat babasının İsra’yı kuzeniyle evlendirmek istediğini öğrenir. Şahzaib’i sevdiğini söyleyen ve kuzeniyle evliliği reddeden İsra, bir anda ailesini karşısında bulur. Artık o babasının biricik kızı değildir.

İsra, babasını karşısına almak istemez fakat Şahzaib’ten da vazgeçmeye niyeti yoktur. Düğün gününde Şahzaib, İsra’yı kaçırır ve onu silah zoruyla tehdit eder. Zorunlu olarak İsra da kabul eder ve ikisi de karı koca olur. Öte yandan İsra’nın evindeki herkes İsra’nın kendi isteğiyle evlilikten kaçtığını düşünüyordur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir