Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma

Kan Çiçekleri 194

Dilan ve Baran Annenin Peşinde!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Kan Çiçekleri 194. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 24 Kasım Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’ın neden böyle davrandığını anlamaya çalışmasını vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 194. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 194.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 194.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

kan çiçekleri 194
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 194 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Dilan’ın gözyaşı dinmiyor. merhametsiz vicdansız Hanife sözleriyle Dilan’ı yıktı geçti! Şimdi karma Demir ailesinin üzerinde kara bulut gibi dolaşıyor. Hanife Dilan’ı törenin önüne yem atar gibi attı! Dilan’ın o evde ne halde olduklarını bilmeden günlerini gün ettiler. Şimdi ölüm korkusu Demir ailesini sardı! Kimsenin onları bir şey yapacağı yok. Ama Baran’ın korkuttuğu iyi oldu. Bu da Hanife’ye ömrü boyunca yeter!

Şimdi Baran ev Dilan’ın ellerinde bir mektup var. Mektup sözde Dilan’ın babası tarafından yazılmış. Annesini bulmasını istiyor. Dilan ve Baran şimdi gerçek annenin peşine düştü. Bu anneyi öyle elleriyle koymuş gibi bulamayacaklar. Mektup içinde mektup olaylar içinden olaylar çıkacak! Bu sırrı bilmece çözer gibi çözecekler.

Biliyorsunuz ki oyuncuların Mardin’e gittiklerini ve orada çekim yaptıklarını görmüştük. Dilan’ın annesini aramak için tekrar bu şehre dönmesi şart! Dilan ve Baran her şeyin başladığı yere dönüyor!

Gül ve Fırat ayrılacak mı? Valla bu ikilinin aşkı oldukça zor. Her şeyden önce Kara Bela Azade var! Herkes halledilir ama Azade’yle baş etmek oldukça zor. Azade hemen ne yaptı etti Gül’ün Salih’i aramasını sağladı. Gül evlenirken Fırat yurt dışına gidecek. Burada da son dakika bir şeyler çıkabilir. Fırat ve Gül evlenebilir!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 194.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 24 Kasım Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 194 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir