Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe

Vazgeçemem 17

İsra, Haris’in Planlarını Öğrendi!

Vazgeçemem 17.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle! Vazgeçemem yeni bölüm 23 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Vazgeçemem dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Vazgeçemem 17.Bölüm Full İzle.

Vazgeçemem 17.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 17.bölümünde Hammad, Haris ve İsra’nın evlenmesini onaylarken İsra buna karşı çıkar. İsra, Haris ile kuzenin konuşmalarına kulak misafiri olur. Kendiyle ilgili planları sonunda öğrenecek midir? Vazgeçemem 17. bölüm özeti devam ediyor.

Vazgeçemem 17
Vazgeçemem

Pakistan Dizi Özetleri Evde Nimra ve Şazip’in düğün hazırlıkları vardır. Şazip’in yüzünden düşen bin parçadır. Şazip’in bu tavrını da yine İsra’ya yorarlar. Rıza ise yavaştan uyanmaya başlamıştır ve hem Samira’ya hem de diğerlerine laf sokar. Kardeşini kandırdıklarının altını çizer. Tabi onu duymamazlıktan gelinir.

Haris yine İsra’nın yanında bitmeye sürekli onların evinde takılmaya devam eder. İsra rahatsız olur. Haris kendisinden kaçmamasını hala onu çok sevdiğini değer verdiğini söyler. O sırada Şazip’in annesi gelir. Oğlunun düğün davetiyesini takdim eder. İsra ağlayarak uzaklaşır.

Hammad kız kardeşi böyle üzgünken Şazip’in plan yapıp hemen evlenmesi onu rahatsız ediyordur. Haris’te neden üzüldüklerini İsra’yla hemen evlenmeye hazır olduğunu söyler. Hammad kabul ederken hemen bu haberi Şazip’le paylaşır. Şazip üzülür ama bunun için kavga edecek durumda değildir. Kabullenişe geçmiştir.

Samira kız kardeşinin düğünü için kıyafet seçerken Rıza ile bir gerilim yaşanır. Samira burada ilk kez gerçek düşüncelerini dile getirir. Bu evin hanımı olup yönetimi ele geçirmek istediğini bu yüzden İsra’yı etkisiz kıldığını anlatır. Nimra’nın kardeşi olduğunu kendi önüne çıkmayacağını ve Şazip’in malına kadar her şeyi planlamıştır. Teyzesini huzur evine erecek kadar acımasız bir kişilik çıkmıştır içinden.

Rıza, Samira’nın aç gözlü olduğunu anlamış gerçek yüzünü görmüştür.

Nimra da üzgündür. Sahte mutluluk onu anca buraya kadar getirmiştir. Şazip’le evlilik kararı alsa dahi ondan bir adım gelmiyordur. Annesinin de tüm girişimlerine rağmen Şazip yanlarından kaçarak uzaklaşıyordur.

Haris ve İsra dışarıda yeniden karşılaşırlar. Haris bir kız arkadaşına elbise almak istediğini İsra’dan yardım islediğini söyler. İsra havasında olmasa da istemeye isteyemeye bakmak zorunda kalır. Tesadüfe bakın ki Şazip’te oradadır. Üçlü yine bir araya gelir. İsra bu kez onu tebrik etmek ister. Çok pişman olacağının altını çizer.

Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti Devam Ediyor – Vazgeçemem 23 Kasım Perşembe

Samira teyzesinin altınlarına göz diker. Teyzesi beğendiklerini takabileceğini sonradan kendisine vermesini ister. Çünkü onları korumalıdır. Bu durum Samira’nın hoşuna gitmez. Yakında icabına bakacağını söyler.

İsra evdekilerin onu Haris’le evlendirmek istediğini duyar. Buna karşı çıkar. Kendisini kötü hissettiğini söylese de Hammad boşanma belgelerini getirerek imzalamasını ister. Bu kez Naina şaşırtarak İsra’nın yanında durur. İsra belgeleri imzalamaz.

İsra bunun hesabını sormak için Haris’i arar. Haris ağlıyordur ve annesinin uçağı düşmüştür.

İsra cenazede kuzeni ve Haris’in konuşmalarını duyar. İsra her şeyin bir plandan ibaret olduğunu öğrenir. Haris’e tokat atar. Haris arkasından onu bırakmayacağını haykırırken Şazip tarafında olaylar nasıl gün yüzüne çıkacaktır?

Vazgeçemem Dizisinin Konusu Ne?

İsra ve Şahzaib evlilik planları yapar fakat Şahzaib’in annesinin farklı planları olduğu ortaya çıkar. Şahzaib’in annesi, Şahzaib ve kuzenini birbirlerine uygun görmüştür ve evlenmelerini ister. İsra’yı deli gibi seven Şahzaib, annesine İsra ile evlenmek istediğini söyleyince annesi çılgına döner. Bu evliliğe şiddetle karşı çıkan annesini karşısında gören Şahzaib ve İsra’yı zor günler beklemektedir.

İsra’nın karşılaştığı durum da Şahzaib’le aynıdır. İsra’nın yetiştiği ailede, evlenilecek kişiyi aile büyükleri belirler ve onaylar. Şahzaib’e aşık olan İsra, onunla evlenmek istediğini ailesine söylemek ister fakat babasının İsra’yı kuzeniyle evlendirmek istediğini öğrenir. Şahzaib’i sevdiğini söyleyen ve kuzeniyle evliliği reddeden İsra, bir anda ailesini karşısında bulur. Artık o babasının biricik kızı değildir.

İsra, babasını karşısına almak istemez fakat Şahzaib’ten da vazgeçmeye niyeti yoktur. Düğün gününde Şahzaib, İsra’yı kaçırır ve onu silah zoruyla tehdit eder. Zorunlu olarak İsra da kabul eder ve ikisi de karı koca olur. Öte yandan İsra’nın evindeki herkes İsra’nın kendi isteğiyle evlilikten kaçtığını düşünüyordur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir