Emanet 421 Bölüm Fragmanı 23 Eylül Cuma

Emanet 421

Nana ve Yaman Yüzleşmesi!

Emanet 421 .bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 421.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 421.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasında adeta bir satranç oyunu yaşanıyor. Yaman hamlesini yapmış ve Nana’yı zor duruma düşürmek istemişti. Nana ise bu hamleye karşı hamle yaparak Yaman’ın oyunun boşa çıkarmıştı. Yusuf’un da işin içine girmesiyle olaylar giderek bambaşka bir hal alıyor!

Yusuf işleri karıştırdı! Yaman öfkelenerek Nana’yı konaktan göndermişti. Ancak Yusuf’un duygusal dönüşümü Yaman’ın bu kararından geri adım atmasına sebep oldu. Yaman Nana’nın ayağına giderek onu tekrar konağa getirdi.

Nana’nın konağa dönmesiyle beraber ölüm oyunu tekrar başladı. Nana, Aziz’in intikamı için tekrar harekete geçti. Nana için bu süreç oldukça zor. Yaman’ı Aziz’in katili olarak bildiği için öfkesi dinmiyor. Sivri diliyle Yaman’ı sıkıştırmaya ve onun canını acıtmaya kararlı. Ancak Nana bu davranışlarının hatalı olduğunu kısa sürede fark edecek!

Yaman’ın kazanmak istiyor! Nana’nın yeni planı tıpkı Yusuf’a yaptığı gibi Yaman’a da yakınlaşmak. Onun güvenini kazanmak. Hatta mümkün olursa Seher’in yerine bile geçmek. Nana bu planını uygulayarak Yaman’ı en zayıf anında acımasızca avlamak istiyor.

Nana bunları yaparken Topal hiç ama hiç memnun değil. Onun tek isteği Yaman’ın bir an önde ölmesi. Bu sürecin uzaması Topal’ın sinir krizlerine girmesi demek. Nitekim Topal öfkesi nedeniyle harekete geçmeyi deneyecek. Topal’ın bu davranışı Yaman’ın gerçekleri anlamasına sebep olabilir. Bu da Nana ve Yaman’ın yüzleşmesi demek. Bizans entrikalarını aratmayan dizimizde işler tamamen pamuk ipliği üstünde. Her şey açığa da çıkabilir. Ya da her şey bir anda paramparça da olabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir