Kanal 7 ‘den Yeni Sezon Hint Dizisi “Seninle Yeniden “

Seninle Yeniden

Seninle Yeniden Başlıyor!

Kanal 7’den Hint dizisi severlere müjde! Yeni Hint dizisi Seninle Yeniden – Mehndi Hai Rachne Waali 26 Eylül Pazartesi Kanal 7’de başlıyor. Seninle Yeniden dizisinin oyuncu kadrosu, konusu ve daha fazlası burada…

Seninle Yeniden dizisi çok yeni bir dizi. 15 Şubat 2021 yılında StarPlus’ta yayınlanıyor. Dizinin epey bir hayran kitlesi mevcut. Tek bir sorun var ki dizi Hindistan Televizyonlarında aniden yayından kalkmış. Bu da sevenlerini bir hayli üzmüş. Bu nedenle şu an bu dizi çerezlik diyebiliriz.

Seninle Yeniden dizisinin konusunu hemen belirtelim. Pallavi adında çalışkan, ailesinin üzerine titreyen masum bir kadın vardır. Pallavi dul bir kadındır. Dizi de aslında bu kavramın etrafında dönüyor diyebiliriz. Pallavi’ye sık sık bu durum hatırlatılıp önüne engeller çıkarılıyordur.

Pallavi’nin zıttı bir karakter de Raghav’dır. O ise tam paraya düşkün işkolik bir insandır. Yalnızlığı onu paraya yöneltmiştir. Aslında Raghav yaralıdır. Hırsı da bu yüzdendir. Katı sert görüntüsünün altında bir o kadar da pamuk gibi bir kalbi vardır. Raghav ve Pallavi karşılaştığında ise ‘Seninle Yeniden’ diyecektirler. Aşka hazır olmayan Pallavi’yi Raghav ikna edip evlenirler.

Onlarda yayınlanan bölüm sayısı 246’dır. Bizde ise bu durum 45 bölüme denk gelebilir. Başrolleri ise Shivangi Khedkar ve Sai Ketan Rao paylaşıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…

Bir yanıt yazın