Emanet 420 Bölüm Fragmanı 22 Eylül Perşembe

Emanet 420

Yusuf Nana’yı İstiyor! Yaman Çaresiz!

Emanet 420 .bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 420 .bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 420 .bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Yaman’ın oyunu işe yaramıyor! Nana’nın gerçekte kim olduğunu öğrenmek isteyen Yaman sinsice bir oyuna kalkıştı. Yaman’ın oyunu para dolu bir çantayı ortaya koymak ve Nana’yı takip etmek. Ancak Nana bu kadar kolay yem olacak biri değil. Öncelikle buraya geliş amacı para değil intikam.

Yaman planın işe yaradığını düşünürken Nana onu alt etmeyi başarıyor. Nana önce parayı almış gibi davranıyor. Yaman onu suçüstü yakaladığında ise para elbette Nana’da çıkmıyor. Nana böylelikle Yaman’ı haksız yere bir insanı suçlayan konuma düşürüyor. Nana’nın bu hareketi Yaman’ın planının ters tepmesini sağlıyor.

Yusuf’u kullandı! Böylesine zeki olan Nana elbette boş durmayacak. Yusuf’u etkileyerek konaktaki yerini daha da sağlama alacak. Yaman onun gitmesini isterken Yusuf karşısında duracak. Bu kız gerçekten çok zeki. Yaman Kırımlı’nın tüm planlarını alt etmeyi ustalıkla başaracak.

Yusuf’un isteği üzerine Nana konakta kalmayı başaracak. Ancak Yaman’ın gözü her daim onun üzerinde. Bu yüzden Nana intikamından önce Yaman’ın güvenini kazanmaya çalışacak. Ve bunu başardığında Yaman’ın rehavetinden yararlanarak onun işini bitirecek.

Nana için tüm plan ustaca gözükse de Yaman Kırımlı’nın büyüsü onun aklını başından alabilir. Gelecek bölümler beklenmedik sürprizlere çok ama çok açık.

Emanet Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri  

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir