Seninle Yeniden 6 Bölüm Özeti – 1 Ekim Cumartesi

seninle yeniden 6

Pallavi ve Raghav İle Anlaşma İmzaladı

Seninle Yeniden 6.bölüm özetinde neler olacak? Seninle Yeniden 6.bölüm özetinde Raghav Rao ve Pallavi artık iş ortağı olma yolunda ilerliyordur. Pallavi her ne kadar işine ve sözüne sadık kalsa da Raghav için pekte öyle şeyler söylenemez. Seninle Yeniden 6.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 6 bölüm özetinde Asha eğlencenin ortasına bombayı bırakmış Pallavi ve Raghav’ın odada yalnız olduğunu söylemişti. Soluchana da kızının düğününden Pallavi’yi uzak tutmaya çalışmıştı. Vijay ve Şarda her durumda olduğu gibi Pallavi’yi desteklemişlerdi.

Vijay yalnız kalınca morali bozulur. Pallavi’nin o adamla odada yalnız kalmasını hatalı bulmuştur. Sharda, Pallavi hakkında her zaman söyleyecek bir şeyleri olan uzun bir insan listesi olduğunu söylüyor. Listeye başka bir ek olmamıza gerek yok. Söylediklerine dikkat etmeliydin, aslında doğru olmayan Pallavi’den şüphe ediyorsun. Ona biraz inanmalısın der.

Hindistan Tasarımı Sari! Pallavi, Raghav’la buluşmaya gelir ve ona mağaza çalışanları için sipariş sari vermişti. ancak Raghav çalışanları için farklı bir şey hayal ettiğini iddia eder. Pallavi’nin gösterdiği örneklerin hiçbirini onaylamamıştır. Pallavi ona nasıl bir tasarıma sahip olmayı sevdiğini sorar. Ona tüm Hindistan’ın temsil edeceği bir tasarım ister.

Pallavi şoke olur, Hindistan’ı tasarım yoluyla tek bir sari ile özetlemek kesinlikle imkansızdır. Raghav bunun kendi sorunu olmadığını ve bunun için numuneleri göndermek için sadece bir saatin olduğunu söyler. Pallavi kararlı olur ve numunelerle geleceğini söyler.

Seninle Yeniden 6 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Vijay Raghav’dan Hoşlanmadı! Vijay Raghav’la konuşmaya gelir. Param var, bu yüzden kızınızın dükkânının sahibiyim ve o benim istediğimi yapmak zorunda der. Vijay onun sözlerine sinirlenir ve eve geri döner ve Sharda’yı bilgilendirir. Sharda kocasından böyle şeyler duyunca gerçekten şok olur.

Düğün evindekiler poja yapmak için bir araya gelir.  Mansi sürekli Pallavi ile iletişim kurmaya çalışır ancak telefona ulaşılamaz. Rahul tüm ailesiyle birlikte oraya gelir ve annesi Asha etrafına bakar. Pallavi’nin aile üyeleriyle birlikte orada olmadığını görünce mutlu olur.

Raghav Hüsrana Uğradı! Raghav annesini ve kız kardeşinin geldiğini görür. Bir an onları gördüğüne çok mutlu olur. Mutluluğu kısa sürer. Annesi olumsuz şeyler söyleyip geri gider. Raghav davranışlarından dolayı morali bozuk ve üzgün hisseder.

Pallavi gizli saklı eve girer ve odasına ulaşmaya çalışır. Asha ve Soluchana’ya söz verdiği için katılmak istemez. Tören sonunda hava yağmaya ve esmeye başlar. Asha’nın kafasına direk düşecekken Pallavi onu kurtarır. Yine de geldiği için hoş karşılanmaz.

Pallavi’nin Sarisi Beğenildi! Pallavi aldığı sare örneğini Raghav’a göstermeye gider. Raghav onunla buluşmak istemez. Raghav’ın evine bir kadın gelir ve Pallavi’nin elinde taşıdığı sariye hayran kalır. avi’den kendisine bunun gibi 50 sari vermesini ister. Pallavi, bu sariyi Raghav’a göstermeye geldiğini söyledi ama Raghav bunu reddetti der. Raghav, Pallavi’ye, Pallavi’nin sarilerinin ne kadar ucuz olduğunu kanıtlamak için onun sarilerini alacağını söyler.

Sulochana, Vijay’ın önünde telefonda konuşuyormuş gibi yapıp pazarda Pallavi ve Raghav’ın birlikte görüldüğünü söyler. Pallavi’nin babası sinirlenir. 

Raghav, Pallavi’den kendisine 100 sarinin fiyatını söylemesini ister. Pallavi, bu sarilere para vermediğini, bunun yerine mücevherlerini dükkanında çantalamara işleme reklam ve logo yapmayı teklif eder.  Raghav gülmeye başlar ve deli olduğunu söyler. 

Vijay içindeki şüphelerle Pallavi’nin mağazasına gider. Krishna’yı sorguya çeker. Pallavi ve Raghav’ın arasında neler olduğunu sogular. Pallavi gelir ve Raghav ile kar getiren büyük bir antlaşma imzaladığını söyler. Krishna’ya kumaş siparişini vermesini ister. Vijay şüphelerinde yersiz olduğunu düşünür.

Pallavi’ye Destek! Raghav’ın çalışanları Pallavi ve Raghav hakkında konuşur. Bir erkek çalışan, Raghav’ı ilk kez suskun gördüğünü ve Pallavi’nin çabalarını desteklemek için bir şeyler yapmaları gerektiğini söyler.

Vijay Soluchana’yı uyarır ve Pallavi’den uzak durmasını ister. Çalışanla Pallavi’nin işe alınması için maaş almak istemediklerini söyler. Nikhil, Pallavi’den sadece mağazasını tanıtmak ve işi genişletmek için bir uygulamanın adını verir.

Mansi’nin haldi töreni sırasında Raghav eve gelir. Soluchana Raghav’ın gömleğini haldi dökmelerini ister. Daha sonra gidip Pallavi’ye Raghav’ın geldiğini haber verir. Pallavi’nin de eline haldi bulaştırır. Raghav ve Pallavi buluştuğunda ise herkese bu durumu bildirir.

KAlleşlik! Ragha antlaşmayı kabul ettiğini söyler. Pallavi yüklü miktarda sipariş alır. Oldukça mutlu olur ve ilk kez Raghav ile anlaşırlar. Vijay ise bu duruma sinirlenir. Pallavi’den bir daha Raghav ile buluşmamasını ister. Pallavi bir telefon alır. Siparişlerin iptal edildiğini numelerden örnekler çıkarılıp çoğaltılacağını öğrenir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir