Emanet 426 Bölüm Fragmanı 30 Eylül Cuma

Emanet 426

Nana Yusuf İçin Ölümü Göze Aldı! Onu Kurtaracak!

Emanet 426.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 426.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 426.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçen özetimizde belirttiğimiz gibi Nana zincirlerini kırdı. Yusuf için Topal’ı karşısına aldı. Yaman’ın Nana üzerindeki şüpheleri ise bir hayli arttı. Peki gelecek bölümde neler olacak? Nana Yusuf’u kurtarabilecek mi?

Nana gemileri yakacak! Yusuf’un kaçırılmasıyla beraber Yaman adeta deliye dönmüş tüm öfkesini Nana’ya kusmuştu. Nana ise yaşanan durumdan dolayı çaresiz bir duruma düşmüştü. Yusuf’a karşı hissettiği şefkat onun tüm fikrini değiştirmiş ve Topal’ı karşısına alacak adım atmasına neden olmuştu. Nana bu yaptığı hareketle kendini çok ama çok zor duruma düşürecek.

Yaman’ın ona karşı olan düşmanlığının yanı sıra Nana yeni bir düşman daha kazanmış oldu. Topal’ı karşısına alması demek Nana’nın tamamen yalnızlaşması anlamına geliyor. Nana adeta iki ateş arasında kaldı diyebiliriz. Ancak onun ilk önceliği Yusuf’u sağ salim bulmak!

Nana Yusuf’u kurtaracak! Nitekim Nana’nın bu kararlılığı meyvesini verecek. Yusuf’u sağ salim kurtaran Nana onu konağa getirerek Yaman’ın güvenini tekrar kazanacak. Kendi canını Yusuf için hiçe sayması Yaman’ı bir hayli etkileyecek.

Nana için işler iyiye dönse de büyük bir kozu Topal’ın eline vermiş oldu. Topal Yusuf’u kullanarak Nana’ya her istediğini yaptıracak. İlerleyen bölümlerde Nana hakkında her şeyi anlatmakla tehdit edecek. Nana çok ama çok zor duruma düşecek. Tıpkı geçmişte Yaman’ın Seher karşısında düştüğü durum gibi. Ancak ne olursa olsun Nana Seher’in yerini doldurabilecek tek kişi. Bunu kanıtlaması için er ya da geç fırsat eline geçecek!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
 • Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma
  Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma Vazgeçemem 18.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 18.bölümünde ölüm döşeğindeki Haris’in söylemek istediği şeyler vardır. Vazgeçemem 18. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 40.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa kazdığı kuyuya kendi düşecek gibi duruyor. Ömer kendini yalnızlığa mahkum etti! Abdullah bebek evin yeni neşesi! Tıpkı dedesi… Kızılcık Şerbeti 40.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 40.bölümde yaşanacaklar!
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir