Seninle Yeniden 37 Bölüm Özeti – 1 Kasım Salı Raghav Mandar’ı Öldürmeye Karar Verir!

Seninle Yeniden 37

Seninle Yeniden 37. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 37. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Kasım Salı günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 37. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 37. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 37.bölüm özetinde neler olacak? Seninle Yeniden 37.bölüm özetinde Raghav Deskmukh evinde aşçı olarak işe başlar. Pallavi ve Raghav birlikte Mandar için kanıt arar. Seninle Yeniden 37.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 37.bölümde Raghav kılık değiştirerek Rama ile birlikte Deskmukhlara aşçı olarak gelir. Deskhmuklar tam ihtiyaçları olduğu anda gelen aşçıları geri çevirmez. Raghav Pallavi’nin kendisini tanımamasına şaşırır. Onu gıcık etmeye başlar. Soluchana ise Raghav’ın yeni imajından etkilenmeye başlar. Raghav odalara kayıt cihazı yerleştirir.

Raghav, Mandar’ın odasına cihazı yerleştirmeye çalışırken Mandar’a yakalanır. Mandar ikiliyi kovmaya kalkar. Prakash gelip bunun işitme cihazı olduğunu söyler. Raghav’ı kastederek kulaklarının duymadığını söyler.

Sunny, Kirti’ye Pallavi ve Raghav’ın boşanma kağıtlarını uzatır. Bu belgeleri abisine imzalatmasını ister. Kirti yapamayacağını söylese de Sunny’ hiçbir zaman hayır diyemiyor.

Pallavi Yeni Aşçıdan Hoşlanmadı! Raghav, Pallavi’ye kalp çiziyor. Pallavi onu görüce sinirleniyor ve aşçıyı şikayet ediyor. Soluchana ise kendi üzerine alınıp Pallavi’yi azarlar. Aşçının konuşamadığını işaretlerle anlaşmaya çalıştığını söyler. Pallavi Amrita aracılığıyla Raghav’ı arar. Ona nerede olduğunu sorar. Mandar yetmiyormuş gibi bir de evde başka sorunlarla karşılaştığını anlatır. Raghav, Pallavi’nin fazla sinirli olduğunu anlar.

Kirti ise annesine Sunny ile evlenmek istediğini söyler. Annesi bunu istemiyordur. Kirti evlenmezse kendisini öldüreceğini söyler. Jaya eğer bu konuyu kapatmazsa bizzat kendisi onu yok edecektir.

Raghav, Mandar’ın Elini Yakar! Mandar Pallavi’ye yakınlaşır. Raghav gelip eline sıcak su damlatır. Mandar kızmaya başlar. Kirti abisine telefon eder ve annesinin iyi olmadığını haber verir. Raghav koşup eve gider. Annesi gayet iyidir. Kirti’nin yalan söylemeye başladığını yüzüne vururlar. Kirti yine düğün meselesini açar. Annesi ve abisi karşı çıkar. Kirti kendisini yalnızca Sunny’nin düşündüğünü söyleyerek ne isterse onu yapacağını belirtir.

Raghav müşterisiyle telefonda konuşurken arkasında Pallavi belirir. Pallavi, Raghav’a vurmaya başlar. Raghav özür dilemeye başlar. İkili Mandar hakkında ne yapabileceklerini konuşur. Mandar ile ilgili kanıt bulmaya çalışır. Pallavi, Mandar’ın odasını karıştırmaya karar verir. Birkaç fatura bulur. Raghav eve gider ve acil imzalaması gereken dosyaları imzalar. Kirti dosyaların içine boşanma evraklarını da yerleştirir. Raghav fark etmeden imzalar. Kirti belgeleri hemen Sunny’e ulaştırır. Sunny de Mandar’a verir.

Seninle Yeniden 37 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Mandar evde faturaların olmasından endişelenir. Evdeki aşçı kılığındaki Raghav’ı suçlamaya başlar. O suçlandıkça Soluchana onun öyle biri olmadığını savunur. Pallavi ve Raghav, Mandar’ı bu kadar telaşlandıran faturaların arkasında n olduğunu öğrenmeye çalışacaktır.

Mandar Pallavi’nin yanına gelip mükemmel bir hayat yaşayacaklarını söyler. Pallavi, Mandar’ın ne demek istediğini anlamaz. Mandar Raghav’ın belgeleri imzaladığını gösterir. Pallavi şoke olur ve gözleri dolar. Mandar Pallavi’nin de imzasını ister. Pallavi imzalamamak için bahaneler düşünür. Raghav’ın oyuna getirilerek imzaladığını düşünür. Pallavi, Mandar’a onu bu kötü insanlardan kurtardığı için teşekkür eder. Ertesi gün önemli bir gün olduğunu ilişkilerini o gün başlatacaklarını söyler.

Pallavi, Raghav’ın yanına gidip boşanma evraklarını imzaladığını söyler. Raghav kızmaya başlar. Pallavi bunun ona Kirti tarafından yapıldığını anlatır. Raghav kız kardeşinin böyle bir şey yaptığına inanamaz. Pallavi Kirti’nin tamamen Sunny’nin kontrolünde olduğunu söyler.

Raghav, Mandar’ı öldürmeyi düşünür. Başka türlü kurtulamayacağına karar verir. Pallavi de Raghav bir çözüm yolu bulamazsa kağıtları imzalamamak için elini yakmayı düşünür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir