Seninle Yeniden 36 Bölüm Özeti – 31 Ekim Pazartesi – Raghav ve Pallavi Gizlice Buluştu!

Seninle Yeniden 36

Pallavi, Mandar’ı Görmeye Tahammül Edemiyor!

Seninle Yeniden 36. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 36. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 36. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 36. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 36.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 36.bölümde Pallavi ve Raghav gizlice buluşurlar. Mandar’ın gerçek yüzünü açığa çıkarmak için plan yaparlar. Seninle Yeniden 36.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 36.bölümde Amrita gizlice Pallavi ve Raghav’ı buluşturmak için plan yapmıştı. Mandar Raghav’a güvenmediğini söyleyerek Soluchana’yı da ikilinin peşine takar. Arabada giderken Farhad Amrita’yı arar. Amrita bankayla görüşüyormuş gibi yapar. Farhad Amrita’nın söylediklerinden bir şey anlamasa da Raghav durumu anlar.

Kızlar güzellik salonuna gidince Soluchana gözlerini Pallavi’nin üzerinden ayırmaz. Soluchana Mandar’la iletişim halinde her şeyin kontrol altında olduğunu haber verir. Amrita, Pallavi’ye Farhad ve Raghav’ın yolda olduğunu haber verir. Amrita, Soluchana’ya oyun oynayarak maske yaptırmasını ister. Böylece Pallavi, Soluchana engelinden kurtulmuş olur. Sunny ile görüşen Mandar’ınsa kafası bir kez daha bulanır ve güzellik salonunun etrafına bakınmaya gidecektir.

Pallavi ve Raghav Kavuştu! Pallavi ve Raghav uzaktan birbirlerini görüp koşarlar. Raghav rahat bir nefes alır. İkili yıllar sonra kavuşmuş gibidir. Pallavi Madar’ın bir psikopat olduğunu Sharda’ya zarar verenin o olduğunu açıklar. Pallavi uzaktan Sunny’i görür. Pallavi Raghav’ı kenara çekip saklanmaları gerektiğini söyler. Raghav, Sunny’den neden kaçtığını anlayamaz. Pallavi ikisinin işbirliği yaptığını söyler. İkili kaçarken birden ortalarında kalırlar. Pallavi ve Raghav kadınlar tuvaletine saklanır. Sunny tek tek kontrol etmeye başlar.

İçeri giren kadınlar Sunny ve Mandar’ı dövmeye başlıyor. Pallavi ve Raghav fırsattan istifade kaçmaya başlar. İkili ayrılmak zorunda kalır. Bundan sonra görüşmenin çok riskli olacağını vurgular. Raghav Pallavi’ye merak etmemesini ister. Mandar, Soluchana’yı arar. Soluchana, kafasında havluyla Pallavi’yi görür ve her şeyin yolunda olduğunu söyler.

Seninle Yeniden 36 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kadınlar eve dönünce Mandar’ın yüzünde morluk görürler. Mandar arabaya çarptığını söyler. Kirti, Sunny’ye merhem sürüp ve onunla dalga geçer. Sunny, Raghav ve Pallavi’yi gördüğüne emin olduğunu söyler.

Raghav annesine Kirti’nin her şeyi Sunny’e anlatıp Mandar ile işbirlikçi olduğunu söyler. Kirti’ye bir şey bahsetmemesini her şeyin normal akışında kalmasını ister.

Mandar’dan İğrenç İstek! Deskmukh kadınları Sharda hastalanınca evde yemek yapmakta zorlanır. Soluchana pizza siparişi vermiştir. Mandar evdeki herkesi alışverişe yollar. Pallavi’yle evde yalnız kalmayı amaçlar. Pallavi Sharda’nın yanına gidip korktuğunu ima eder. Ama onu yalnız bırakmayacağını söyler. Mandar Pallavi’den kendisine masaj yapmasını ister. Pallavi ise hemen masajcı kadın çağırır. Mandar kadını görünce yıkılır.

Jaya, Kirti’nin her şeyi Sunny’e anlattığını duyar. Bu yüzden Jaya, Farhad’la konuşurken yüksek sesle Ragha ve Pallavi’nin mekan ismi vererek buluşacaklarını söyler. Mandar hemen oraya gider. Pallavi de Amrita’nın kıyafetlerini giyip Raghav’ın evine gider. İkili hasret giderir. Mandar da boşa beklediğinin farkına varır. Sunny ile arası açılır.

Raghav müşterisiyle görüşürken aklına bir fikir gelir. Onun gibi giyinip Deskmukh evine aşçı olarak gidecektir. Mandar Pallavi’den Raghav’ı unuttuğunu kanıtlamasını ister. Bu yüzden Raghav’ın fotoğrafını yakmasını ister. Pallavi, Mandar’ın fotoğrafını alıp yakar. Mandar fotoğrafa bakmak isteyince Pallavi sarisine ateşi düşürüp yakmaya başlar. Pallavi evde sarisi yanarken yardım için bağırır. Vijay söndürmeye çalışırken Raghav yeni imajıyla gelip onu kurtarır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın