Seninle Yeniden 36 Bölüm Özeti – 31 Ekim Pazartesi – Raghav ve Pallavi Gizlice Buluştu!

Seninle Yeniden 36

Pallavi, Mandar’ı Görmeye Tahammül Edemiyor!

Seninle Yeniden 36. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 36. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 36. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 36. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 36.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 36.bölümde Pallavi ve Raghav gizlice buluşurlar. Mandar’ın gerçek yüzünü açığa çıkarmak için plan yaparlar. Seninle Yeniden 36.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 36.bölümde Amrita gizlice Pallavi ve Raghav’ı buluşturmak için plan yapmıştı. Mandar Raghav’a güvenmediğini söyleyerek Soluchana’yı da ikilinin peşine takar. Arabada giderken Farhad Amrita’yı arar. Amrita bankayla görüşüyormuş gibi yapar. Farhad Amrita’nın söylediklerinden bir şey anlamasa da Raghav durumu anlar.

Kızlar güzellik salonuna gidince Soluchana gözlerini Pallavi’nin üzerinden ayırmaz. Soluchana Mandar’la iletişim halinde her şeyin kontrol altında olduğunu haber verir. Amrita, Pallavi’ye Farhad ve Raghav’ın yolda olduğunu haber verir. Amrita, Soluchana’ya oyun oynayarak maske yaptırmasını ister. Böylece Pallavi, Soluchana engelinden kurtulmuş olur. Sunny ile görüşen Mandar’ınsa kafası bir kez daha bulanır ve güzellik salonunun etrafına bakınmaya gidecektir.

Pallavi ve Raghav Kavuştu! Pallavi ve Raghav uzaktan birbirlerini görüp koşarlar. Raghav rahat bir nefes alır. İkili yıllar sonra kavuşmuş gibidir. Pallavi Madar’ın bir psikopat olduğunu Sharda’ya zarar verenin o olduğunu açıklar. Pallavi uzaktan Sunny’i görür. Pallavi Raghav’ı kenara çekip saklanmaları gerektiğini söyler. Raghav, Sunny’den neden kaçtığını anlayamaz. Pallavi ikisinin işbirliği yaptığını söyler. İkili kaçarken birden ortalarında kalırlar. Pallavi ve Raghav kadınlar tuvaletine saklanır. Sunny tek tek kontrol etmeye başlar.

İçeri giren kadınlar Sunny ve Mandar’ı dövmeye başlıyor. Pallavi ve Raghav fırsattan istifade kaçmaya başlar. İkili ayrılmak zorunda kalır. Bundan sonra görüşmenin çok riskli olacağını vurgular. Raghav Pallavi’ye merak etmemesini ister. Mandar, Soluchana’yı arar. Soluchana, kafasında havluyla Pallavi’yi görür ve her şeyin yolunda olduğunu söyler.

Seninle Yeniden 36 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kadınlar eve dönünce Mandar’ın yüzünde morluk görürler. Mandar arabaya çarptığını söyler. Kirti, Sunny’ye merhem sürüp ve onunla dalga geçer. Sunny, Raghav ve Pallavi’yi gördüğüne emin olduğunu söyler.

Raghav annesine Kirti’nin her şeyi Sunny’e anlatıp Mandar ile işbirlikçi olduğunu söyler. Kirti’ye bir şey bahsetmemesini her şeyin normal akışında kalmasını ister.

Mandar’dan İğrenç İstek! Deskmukh kadınları Sharda hastalanınca evde yemek yapmakta zorlanır. Soluchana pizza siparişi vermiştir. Mandar evdeki herkesi alışverişe yollar. Pallavi’yle evde yalnız kalmayı amaçlar. Pallavi Sharda’nın yanına gidip korktuğunu ima eder. Ama onu yalnız bırakmayacağını söyler. Mandar Pallavi’den kendisine masaj yapmasını ister. Pallavi ise hemen masajcı kadın çağırır. Mandar kadını görünce yıkılır.

Jaya, Kirti’nin her şeyi Sunny’e anlattığını duyar. Bu yüzden Jaya, Farhad’la konuşurken yüksek sesle Ragha ve Pallavi’nin mekan ismi vererek buluşacaklarını söyler. Mandar hemen oraya gider. Pallavi de Amrita’nın kıyafetlerini giyip Raghav’ın evine gider. İkili hasret giderir. Mandar da boşa beklediğinin farkına varır. Sunny ile arası açılır.

Raghav müşterisiyle görüşürken aklına bir fikir gelir. Onun gibi giyinip Deskmukh evine aşçı olarak gidecektir. Mandar Pallavi’den Raghav’ı unuttuğunu kanıtlamasını ister. Bu yüzden Raghav’ın fotoğrafını yakmasını ister. Pallavi, Mandar’ın fotoğrafını alıp yakar. Mandar fotoğrafa bakmak isteyince Pallavi sarisine ateşi düşürüp yakmaya başlar. Pallavi evde sarisi yanarken yardım için bağırır. Vijay söndürmeye çalışırken Raghav yeni imajıyla gelip onu kurtarır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir