Seninle Yeniden 36 Bölüm Özeti – 31 Ekim Pazartesi – Raghav ve Pallavi Gizlice Buluştu!

Seninle Yeniden 36

Pallavi, Mandar’ı Görmeye Tahammül Edemiyor!

Seninle Yeniden 36. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 36. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 36. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 36. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 36.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 36.bölümde Pallavi ve Raghav gizlice buluşurlar. Mandar’ın gerçek yüzünü açığa çıkarmak için plan yaparlar. Seninle Yeniden 36.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 36.bölümde Amrita gizlice Pallavi ve Raghav’ı buluşturmak için plan yapmıştı. Mandar Raghav’a güvenmediğini söyleyerek Soluchana’yı da ikilinin peşine takar. Arabada giderken Farhad Amrita’yı arar. Amrita bankayla görüşüyormuş gibi yapar. Farhad Amrita’nın söylediklerinden bir şey anlamasa da Raghav durumu anlar.

Kızlar güzellik salonuna gidince Soluchana gözlerini Pallavi’nin üzerinden ayırmaz. Soluchana Mandar’la iletişim halinde her şeyin kontrol altında olduğunu haber verir. Amrita, Pallavi’ye Farhad ve Raghav’ın yolda olduğunu haber verir. Amrita, Soluchana’ya oyun oynayarak maske yaptırmasını ister. Böylece Pallavi, Soluchana engelinden kurtulmuş olur. Sunny ile görüşen Mandar’ınsa kafası bir kez daha bulanır ve güzellik salonunun etrafına bakınmaya gidecektir.

Pallavi ve Raghav Kavuştu! Pallavi ve Raghav uzaktan birbirlerini görüp koşarlar. Raghav rahat bir nefes alır. İkili yıllar sonra kavuşmuş gibidir. Pallavi Madar’ın bir psikopat olduğunu Sharda’ya zarar verenin o olduğunu açıklar. Pallavi uzaktan Sunny’i görür. Pallavi Raghav’ı kenara çekip saklanmaları gerektiğini söyler. Raghav, Sunny’den neden kaçtığını anlayamaz. Pallavi ikisinin işbirliği yaptığını söyler. İkili kaçarken birden ortalarında kalırlar. Pallavi ve Raghav kadınlar tuvaletine saklanır. Sunny tek tek kontrol etmeye başlar.

İçeri giren kadınlar Sunny ve Mandar’ı dövmeye başlıyor. Pallavi ve Raghav fırsattan istifade kaçmaya başlar. İkili ayrılmak zorunda kalır. Bundan sonra görüşmenin çok riskli olacağını vurgular. Raghav Pallavi’ye merak etmemesini ister. Mandar, Soluchana’yı arar. Soluchana, kafasında havluyla Pallavi’yi görür ve her şeyin yolunda olduğunu söyler.

Seninle Yeniden 36 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kadınlar eve dönünce Mandar’ın yüzünde morluk görürler. Mandar arabaya çarptığını söyler. Kirti, Sunny’ye merhem sürüp ve onunla dalga geçer. Sunny, Raghav ve Pallavi’yi gördüğüne emin olduğunu söyler.

Raghav annesine Kirti’nin her şeyi Sunny’e anlatıp Mandar ile işbirlikçi olduğunu söyler. Kirti’ye bir şey bahsetmemesini her şeyin normal akışında kalmasını ister.

Mandar’dan İğrenç İstek! Deskmukh kadınları Sharda hastalanınca evde yemek yapmakta zorlanır. Soluchana pizza siparişi vermiştir. Mandar evdeki herkesi alışverişe yollar. Pallavi’yle evde yalnız kalmayı amaçlar. Pallavi Sharda’nın yanına gidip korktuğunu ima eder. Ama onu yalnız bırakmayacağını söyler. Mandar Pallavi’den kendisine masaj yapmasını ister. Pallavi ise hemen masajcı kadın çağırır. Mandar kadını görünce yıkılır.

Jaya, Kirti’nin her şeyi Sunny’e anlattığını duyar. Bu yüzden Jaya, Farhad’la konuşurken yüksek sesle Ragha ve Pallavi’nin mekan ismi vererek buluşacaklarını söyler. Mandar hemen oraya gider. Pallavi de Amrita’nın kıyafetlerini giyip Raghav’ın evine gider. İkili hasret giderir. Mandar da boşa beklediğinin farkına varır. Sunny ile arası açılır.

Raghav müşterisiyle görüşürken aklına bir fikir gelir. Onun gibi giyinip Deskmukh evine aşçı olarak gidecektir. Mandar Pallavi’den Raghav’ı unuttuğunu kanıtlamasını ister. Bu yüzden Raghav’ın fotoğrafını yakmasını ister. Pallavi, Mandar’ın fotoğrafını alıp yakar. Mandar fotoğrafa bakmak isteyince Pallavi sarisine ateşi düşürüp yakmaya başlar. Pallavi evde sarisi yanarken yardım için bağırır. Vijay söndürmeye çalışırken Raghav yeni imajıyla gelip onu kurtarır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın