Seninle Yeniden 17 Bölüm Özeti -12 Ekim Çarşamba

Seninle Yeniden 17

Onlar Artık Evli! Pallavi Hayatı Raghav’a Dar Edecek!

Seninle Yeniden 17.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 17.bölümde Raghav ev Pallavi’nin aynı evde yaşarken birbirlerine hayatı nasıl dar ettiklerini izleyeceksiniz. Jaya ise Sharda’dan, Pallavi’nin nasıl evlendiğine dair gerçekleri öğreniyor. Seninle Yeniden 17.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 17.bölümde Pallavi ve Raghav evlilik ritüellerine geçer. Pandit Pallavi’den üstünü değiştirmesini ister. Raghav buna gerek olmadığını annesi ve kız kardeşini beklediğini söyler. Raghav mandap da oturur. Pallavi onu takip eder ve yanına oturur. Pallavi gözyaşları içindeyken Pandit evlilik rietüellerine başlar.

Sharda ve Sulochana trafiğe yakalanır. Pandit, Raghav’dan Pallavi’nin alnına sindoor uygulamasını ister. Sharda ve Soluchana oraya gelir. Sharda şoktadır. Pallavi Sharda’yı görür ve o da utanç içinde bakar.

Sharda, Pallavi lütfen bunu kes ve benimle gel der. Soluchana sonunda Pallavi’nin gerçek yüzünü gördüğünü bu lüksü istediğini söyler. Pallavi ne var bunda sen kızların için istemiyor musun der. Onun her saçm lafına katladığına şimdi burayı terk etmesinş isyer.

Artık Evliler! Pallavi, Sharda’ya da Raghav’ı cezalandırana kadar dönmeyeceğini söyler. Raghav’dan mangalsutrasını takmasını ister. Raghav, Mangalsutra’yı Pallavi’nin boynuna takar. Sharda bunu görmeye dayanamaz ve kaçarak uzaklaşır. Raghav, Pallavi’yi tebrik eder. Artık evlendiklerini söyler.

Jaya ve Kirti gelince Pallavi bayılır. Raghav onu kaldırır ve Farhad’tan çabucak doktoru aramasını ister. Jaya, Sharda’yı aramaya karar verir ama meşguldür. Sharda acısını Vijay’dan çıkarır. Her şeyin bittiğini, inatçılığı öfkesi yüzünden Pallavi’yi kaybettiğini söyler. Vijay’a Pallavi’ye güvenmediği için bugün Pallavi’nin Raghav’la evlendiğini söyler. Vijay’ı asla affetmeyeceğini söyler.

Pallavi kendine gelir. Kirti ona neler olduğunu neden Raghav’la evlendiğini sorar. Jaya her şeyden haberi olduğunu oğluyla evlenmesini kendisinin istediğini söyler. Pallavi, Raghav’ın antlaşma şartından bahsetmemesi gerektiğini hatırlar. Raghav içeri girip durumu toparlar ve rol yapar. Şimdi ailesini tanıtmak için bir parti vereceğini herkesin hazırlanmasını ister.

Raghav, Pallavi’ye sari getirir ve insanlar aralarında antlaşma olup olmadığını inceleyeceğini Bayan Rao’dan dikkatli davranmasını ister.

Soluchana evlerinde yaşanan mutsuzluktan beslenir. Pallavi’nin evden gitmesine çok mutlu olduğunu yakında evi üstüne geçireceğini söyler. Amrita ise üzgündür. Pallavi Raghav’la evlenmiş şimdi de evlerinde parti verilmesini kıskanır. Soluchana evliliği yakında bozacağını söyleyerek oraya da el atacağını vurgular.

Raghav, Vijay’ı kapıda görür. Huysuz kayınpederine hoş geldin der. Vijay dükkanın anahtarlarını getirir. Raghav, Pallavi’ye Vijay’in söylediklerini anlatır ve anahtarlarını gösterir. Pallavi hayaller kolay kırılmaz ve hayalinin ölmesine izin vermeyeceğim der.

Raghav misafirleri karşılar ve onları annesi ve kız kardeşiyle tanıştırır. Kirti bütün bu olanları tuhaf bulduğunu aklının Pallavi’de oluğunu söyler.

Raghav’ın misafirleri partiyi severler. Raghav’dan karısını tanıtmasını isterler.  Raghav Pallavi’yi arar ve hemen aşağı inmesini ister.

Işıklar söner.  Pallavi herkese merhaba diyerek içeriye girer. Raghav Rao’nun karısıyla tanışmak için beni beklediğinizi biliyorum, işte buradayım ben “Bayan Pallavi Raghav Rao”. Pallavi’yi beyaz sari içinde görenler dedikoduya başlar. Raghav, Pallavi’yi kenara çekip bu saçmalığın ne olduğunu sorar. Herkesin içinde kavga etmemesini ister. Pallavi, Raghav’a dul bir kadınla evli olduğunu söyler. Pallavi, Deshmukh ailesinin gelini olduğunu söylüyor. Raghav onların kızı olduğunu sanmıştır.

Jaya, Pallavi’ye neden bu sariyi giydiğini sorar. Pallavi bir süre beklemesini ister. Raghav, Farhad’a Pallavi’nin dul olduğunu biliyor muydun diye sorar. Farhad da yeni öğrenmiştir. Raghav gerilir. Pallavi Jaya’ya gerçeği söylemez, Jaya Raghav’ı azarlar ve ondan Pallavi ile düzgün bir şekilde konuşmasını ister.

İnsanlar Pallavi’ye neden bu renk bir sari giydiğini sorar. Raghav değiştireceğini söylerken Pallavi favori rengi ve kimliğinin olduğunu herkes hikayelerini anlatmak için can attığını söyler. Jaya, Raghav’a umarım Pallavi’nin anlattıklarından utanmam der.

Pallavi, insanların ona renkleri unutturduğunu ama Raghav’ın hayatına girmesiyle birlikte renklendiğini hayatına renk kattığını bire bin katarak anlatır. Anlatılanlar Jaya’nın hoşuna gider. Kirti’nin kafası karışır.

Pallavi, Raghav beni hayatında bir dul olarak kabul etti ve herkes onun büyüklüğünü görmeli diyor ve bu yüzden onun evli bir kadını simgeleyen her şeyi üzerimden atmasını istiyorum der. Raghav, Pallavi’nin takılarını çıkarır. Daha sonra avukat ve Pallavi’nin bir bakışması olur.

Partiden sonra Raghav, Pallavi’ye bağırarak yatak odasına girer. Eşyaları yatağın üzerindedir. Yatağın üzerinde duran evlilik hukuk kitabı dikkatini çeker. Kitabın içinden bir kağıt yere düşer. Pallavi, yer istediği için odasını değiştirmesini ister ve eğer odada yaşamasına izin vermezse ne olacağını bilmek istiyorsa Evlilik kanunu kitabının 489.sayfasını açmasını ister. Bir koca karısına işkence ederse, o zaman 3 yıl hapiste geçirmek zorunda kaldığı ve kefaletle ödemesi mümkün olmayan bir suç olduğunu öğrenir.

Raghav eşyalarını da alıp odadan çıkar. Pallavi’nin bu kadar şeyi nasıl bilebildiği kendisine nasıl meydan okuduğunu düşünür. Farhad elinde limonlu suyla gelir. Pallavi’nin ona gönderdiğini söyler. Raghav, Farhad’ı dövmek üzeredir. Farhad patronunun eşi de patronu olduğu için dinlemek zorunda olduğunu söyler

Jayai Pallavi’nin odasına gelir. Ona takılar ve elbise gidermiştir. Özel biriyle buluşacaklarını hazırlanmasını ister. Pallavi hazırlanır ve dışarı çıkar. Jaya, Pallavi’ye çok güzel göründüğünü söylüyor.

 Pallavi onu neden parka getirdiğini sorar. Jaya, Pallavi’nin özel biriyle konuşmasını istediğini söylüyor. Jaya, orada bekleyen Sharda’yı işaret eder. Pallavi, Sharda’yı orada görünce şok olur. Jaya’nın beklediğinin aksine Sharda çok kızgındır. Üstelik Jaya’ya kızmaya başlar. Onun kadar bencil bir insan görmediğini söyler. Oğlu gibi biriyle Pallavi’nin evlenmesine nasıl onay verdiğini sorar. Pallavi’nin şantaj ve tehditle evlendiğini bu evlilikten nasıl bir hayır beklediğini sorar.

Evde de poja hazırlıkları yapılıyordur. Raghav hazırlıklarla yakından ilgilenir. Jaya gelir ve Raghav’ı tokatlar. Bunu gören Pandit ise pojayı başlatmadan gider.

Raghav, Pallavi’yi suçluyor. Jaya, Raghav’a Pallavi’nin kendisine karşı tek bir kelime bile etmediğini söyler ve Kirti’den Pallavi’nin sare dükkanından geldiğinde gideceklerini söyleyerek eşyalarını toplamasını ister. Raghav elini Jaya’nın önünde kavuşturur ve ondan burada kalmasını ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir