Seninle Yeniden 16 Bölüm Özeti -11 Ekim Salı

Seninle Yeniden 16

Pallavi, Raghav’la Evlenmeyi Kabul Etti!

Seninle Yeniden 16.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 16.bölümde Pallavi, Raghav’la evlenmeyi kabul edecek! Seninle Yeniden 16.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 16.bölümde Raghav, Pallaviye evlenmeleri gerektiğini söylemişti. Raghav bunu Pallavi’nin annesini kışkırtarak bilerek yaptığını söyler. Aslında Pallavi’nin dünden razı oluğunu ima etmeye başlar.

Pallavi Raghav’ın saçma konuşmalarını daha fazla duymamak için arabadan iner. Kirshana’yı arayarak yardıma çağırır.

Kirti de annesinin yanına gider. Jaya kızına düşüncelerini paylaşır. Kirti, Raghav’ın Pallavi’nin hayatını cehenneme çevireceğini söyler. Jaya ise Raghav’ın karşısında sadece Pallavi’nin durabileceğini Raghav’ın hakkından Pallavi’in geleceğini düşünür. Pallavi’nin savaşmayı bildiğini söyler. Raghav’ı kontrol edip yola sokacağını belirtir.

Kirti bu olanlarda Pallavi’nin suçu ne der? Hayalleri ve mutluluklarına ne olacağını sorar. Jaya bir yuva kazanacağını söylüyor. Evinde bile istenmediğini Vijay’ın kovduğunu ve Soluchana’nın yaptıklarını hatırlatır.

Kirti gülümser ve annesine en sevdiğin oğlun her zaman Raghav oldu der. Jaya oğlundan nasıl nefret edebileceğini sorar.

Pallavi Krishna’dan 5laksh ister. Raghav, Pallavi’nin bu parayı bulmaması için adamları uyarır. Pallavi’nin kimseden para almamasını sağlayacaklardır. Raghav, Pallavi’yi sevmediğini ama kişisel sebeplerden dolayı evleneceğini söyler.

Raghav, Pallavi’yi sıkıştırmaya devam eder. Paraya ihtiyacı olduğunu öğrendiğini ve kendisiyle evlenirse tüm bunlara sahip olacağını saygınlık kazanıp istediği her yerde mağaza açabileceğini ve asla rahatsız etmeyeceğini söyler. Raghav kağıt paralardan yüzük yapıp Pallavi’ye uzatır.

Pallavi daha çok sinirlenir. Kendisinin satılık bir eşya olmadığını ve onu öldüreceğini söyler. Raghav sen evet diyene kadar ayrılmayacağım diyor.

Raghav evine ulaşır ve Nikhil’in Harish ile konuştuğunu görür. Nikhil para alarak ayrılır. Raghav, Harish’e Nikhil’i sorar. Harish kendileri için çalıştığını söyler.

Pallavi, Kirti’yi görür. Onunla Raghav’ın teklifini konuşmayı düşünür ama çekinir. Jaya, Kirti’ye aşkımız onların nefretini yenecek der.

Raghav plan yapar. Harish ve Farhad’a anlatır. Harish, Nikhil’le buluşup teslimat yapmasını ister. Nikhil genelde teslim alanın kendisi olduğunu söylüyor. Harish bunun acil olduğunu söyleyerek Raghav’ın Nikhil’in başına çorap örmeye çalıştığını anlıyoruz.

Pallavi beklenmedik bir şekilde Nikhil’in karşısına çıkar. Harish hemen patronunu bilgilendirir. Raghav bu duruma sinirlenir. Raghav hemen nasıl oluyorsa hastanede beliriyor. Sharda, Pallavi’den Raghav’ın orada olduğunu öğrenir.

Nikhil Tutuklanır! Raghav Pallavi’yi oyalamayı başarır. Pallavi, Nikhil’in koştuğunu polis tarafından kovalandığını fark eder. Pallavi şaşkınlık içinde Nikhil’e doğru koşar. Polis Nikhil’i yakalar ve arabaya atar. Pallavi akasından koşar ama yetişemez.

Pallavi’ye Nikhil’in yasadışı elmas kaçakçılığı yaptığı söylenir. Pallavi bir karışıklık olması gerektiğini, dijital pazarlama işinde çalıştığını söyler. Müfettiş polisi görünce koştuğunu ve kefalet için bir avukat bulmasını ister.

Pallavi, Krishna’nın yardımıyla avukat tutar, Pallavi, Nikhil ile konuşur. Pallavi inanmadığını bir karışıklık olacağını söyler. Nikhil ise iddialara karşı gelmez kabul eder.

Raghav endişeli şekilde bekler. Farhad gelip Pallavi’nin Nikhil’i çıkarmak için her şeyi yapacağını ve başaracağını söyler. Bu Raghav’ın hoşuna gitmez. Pallavi, Sharda ve Milind’e de Nikhil’in başına gelenleri anlatır.

Avukat Nikhil’in suçlu olduğunu kanıt bulamayacaklarını söyler. Pallavi her yerde Harish’i arar. Pallavi arkadan Raghav’ın sesini duyar. Raghav ona neden yardıma ihtiyacı varken gelmediğini sorar. Kefalet parasını çok kolay karşılayabileceğini söyler. Pallavi, Raghav’ın yakasını yapışır.

Raghav eve tatlılarla gider. Kirti, Pallavi’nin kabul edip etmediğini sorar. Raghav’ın tavırlarından yine Pallavi’yi zor durumda bıraktığını onu tuzağa düşürmeye çalıştığını anlarlar.

Pallavi dört koldan sıkıştırılmıştır. Tek çözüm Nikhil’i çıkarmak için Raghav’ın teklifini kabul etmek olduğunu düşünür. Raghav ve Pallavi buluşur. Onlar evlenirken Nikhil serbest kalacaktır.

Pallavi, Sharda’yla vedalaşmaya gider. Sharda hiçbir şeyin farkında değildir. Vijay iyileştiğinde her şeyin normale döneceğini söyler. Pallavi son kez sarılır.

Raghav eve gelir ve dolabının yarısını boş bulur ve sinirlenir. Farhad, Raghav’dan daha çok heyecanlıdır ve dolabın yarısını Pallavi için boşaltmıştır.

Pallavi, Krishna’yı uyandırır ona dükkanla ilgili bilgilerin olduğu kitapçığı verir. Vijay’ın bundan sonraki tepkisini kestiremez. Büyük ihtimalle Pallavi’yi kabul etmeyecektir. Farhad, Jaya ve Kirti’ye evlilikten bahseder. Jaya çok heyecanlı bir şekilde hazırlanıp geleceğini söyler.

Raghav düğün için giyinir. Pallavi, Raghav’ın evine gelir. Raghav ona Nikhil ile Milind’in görüntülerini gösterir. Kirti, Sharda’yı arar. Soluchana telefonu açar. Kirti, Soluchana’yla konuştuğunun farkında değildir. Kirti, Raghav ve Pallavi’nin düğününden bahseder. Soluchana onunla evlenemeyeceğini söyler. Soluchana, Sharda’nın yanına gelince hoparlöre alır. Sharda bunun olmasına asla izin vermeyeceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın