Seninle Yeniden 16 Bölüm Özeti -11 Ekim Salı

Seninle Yeniden 16

Pallavi, Raghav’la Evlenmeyi Kabul Etti!

Seninle Yeniden 16.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 16.bölümde Pallavi, Raghav’la evlenmeyi kabul edecek! Seninle Yeniden 16.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 16.bölümde Raghav, Pallaviye evlenmeleri gerektiğini söylemişti. Raghav bunu Pallavi’nin annesini kışkırtarak bilerek yaptığını söyler. Aslında Pallavi’nin dünden razı oluğunu ima etmeye başlar.

Pallavi Raghav’ın saçma konuşmalarını daha fazla duymamak için arabadan iner. Kirshana’yı arayarak yardıma çağırır.

Kirti de annesinin yanına gider. Jaya kızına düşüncelerini paylaşır. Kirti, Raghav’ın Pallavi’nin hayatını cehenneme çevireceğini söyler. Jaya ise Raghav’ın karşısında sadece Pallavi’nin durabileceğini Raghav’ın hakkından Pallavi’in geleceğini düşünür. Pallavi’nin savaşmayı bildiğini söyler. Raghav’ı kontrol edip yola sokacağını belirtir.

Kirti bu olanlarda Pallavi’nin suçu ne der? Hayalleri ve mutluluklarına ne olacağını sorar. Jaya bir yuva kazanacağını söylüyor. Evinde bile istenmediğini Vijay’ın kovduğunu ve Soluchana’nın yaptıklarını hatırlatır.

Kirti gülümser ve annesine en sevdiğin oğlun her zaman Raghav oldu der. Jaya oğlundan nasıl nefret edebileceğini sorar.

Pallavi Krishna’dan 5laksh ister. Raghav, Pallavi’nin bu parayı bulmaması için adamları uyarır. Pallavi’nin kimseden para almamasını sağlayacaklardır. Raghav, Pallavi’yi sevmediğini ama kişisel sebeplerden dolayı evleneceğini söyler.

Raghav, Pallavi’yi sıkıştırmaya devam eder. Paraya ihtiyacı olduğunu öğrendiğini ve kendisiyle evlenirse tüm bunlara sahip olacağını saygınlık kazanıp istediği her yerde mağaza açabileceğini ve asla rahatsız etmeyeceğini söyler. Raghav kağıt paralardan yüzük yapıp Pallavi’ye uzatır.

Pallavi daha çok sinirlenir. Kendisinin satılık bir eşya olmadığını ve onu öldüreceğini söyler. Raghav sen evet diyene kadar ayrılmayacağım diyor.

Raghav evine ulaşır ve Nikhil’in Harish ile konuştuğunu görür. Nikhil para alarak ayrılır. Raghav, Harish’e Nikhil’i sorar. Harish kendileri için çalıştığını söyler.

Pallavi, Kirti’yi görür. Onunla Raghav’ın teklifini konuşmayı düşünür ama çekinir. Jaya, Kirti’ye aşkımız onların nefretini yenecek der.

Raghav plan yapar. Harish ve Farhad’a anlatır. Harish, Nikhil’le buluşup teslimat yapmasını ister. Nikhil genelde teslim alanın kendisi olduğunu söylüyor. Harish bunun acil olduğunu söyleyerek Raghav’ın Nikhil’in başına çorap örmeye çalıştığını anlıyoruz.

Pallavi beklenmedik bir şekilde Nikhil’in karşısına çıkar. Harish hemen patronunu bilgilendirir. Raghav bu duruma sinirlenir. Raghav hemen nasıl oluyorsa hastanede beliriyor. Sharda, Pallavi’den Raghav’ın orada olduğunu öğrenir.

Nikhil Tutuklanır! Raghav Pallavi’yi oyalamayı başarır. Pallavi, Nikhil’in koştuğunu polis tarafından kovalandığını fark eder. Pallavi şaşkınlık içinde Nikhil’e doğru koşar. Polis Nikhil’i yakalar ve arabaya atar. Pallavi akasından koşar ama yetişemez.

Pallavi’ye Nikhil’in yasadışı elmas kaçakçılığı yaptığı söylenir. Pallavi bir karışıklık olması gerektiğini, dijital pazarlama işinde çalıştığını söyler. Müfettiş polisi görünce koştuğunu ve kefalet için bir avukat bulmasını ister.

Pallavi, Krishna’nın yardımıyla avukat tutar, Pallavi, Nikhil ile konuşur. Pallavi inanmadığını bir karışıklık olacağını söyler. Nikhil ise iddialara karşı gelmez kabul eder.

Raghav endişeli şekilde bekler. Farhad gelip Pallavi’nin Nikhil’i çıkarmak için her şeyi yapacağını ve başaracağını söyler. Bu Raghav’ın hoşuna gitmez. Pallavi, Sharda ve Milind’e de Nikhil’in başına gelenleri anlatır.

Avukat Nikhil’in suçlu olduğunu kanıt bulamayacaklarını söyler. Pallavi her yerde Harish’i arar. Pallavi arkadan Raghav’ın sesini duyar. Raghav ona neden yardıma ihtiyacı varken gelmediğini sorar. Kefalet parasını çok kolay karşılayabileceğini söyler. Pallavi, Raghav’ın yakasını yapışır.

Raghav eve tatlılarla gider. Kirti, Pallavi’nin kabul edip etmediğini sorar. Raghav’ın tavırlarından yine Pallavi’yi zor durumda bıraktığını onu tuzağa düşürmeye çalıştığını anlarlar.

Pallavi dört koldan sıkıştırılmıştır. Tek çözüm Nikhil’i çıkarmak için Raghav’ın teklifini kabul etmek olduğunu düşünür. Raghav ve Pallavi buluşur. Onlar evlenirken Nikhil serbest kalacaktır.

Pallavi, Sharda’yla vedalaşmaya gider. Sharda hiçbir şeyin farkında değildir. Vijay iyileştiğinde her şeyin normale döneceğini söyler. Pallavi son kez sarılır.

Raghav eve gelir ve dolabının yarısını boş bulur ve sinirlenir. Farhad, Raghav’dan daha çok heyecanlıdır ve dolabın yarısını Pallavi için boşaltmıştır.

Pallavi, Krishna’yı uyandırır ona dükkanla ilgili bilgilerin olduğu kitapçığı verir. Vijay’ın bundan sonraki tepkisini kestiremez. Büyük ihtimalle Pallavi’yi kabul etmeyecektir. Farhad, Jaya ve Kirti’ye evlilikten bahseder. Jaya çok heyecanlı bir şekilde hazırlanıp geleceğini söyler.

Raghav düğün için giyinir. Pallavi, Raghav’ın evine gelir. Raghav ona Nikhil ile Milind’in görüntülerini gösterir. Kirti, Sharda’yı arar. Soluchana telefonu açar. Kirti, Soluchana’yla konuştuğunun farkında değildir. Kirti, Raghav ve Pallavi’nin düğününden bahseder. Soluchana onunla evlenemeyeceğini söyler. Soluchana, Sharda’nın yanına gelince hoparlöre alır. Sharda bunun olmasına asla izin vermeyeceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Yerli Bilim Kurgu Filmine Hazır Olun!
  Türkiye’nin ilk sürdürülebilir film girişimi olan, iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzünün yaşanılmaz hale geldiği gelecekte geçen Bir Zamanlar Gelecek: 2121, 28 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek.
 • Final Yapacak Diziler Belli Oldu!
  Sezon sonuna sayılı haftalar kaldı ve sevdiğimiz dizilere veda zamanı geldi çattı. Sevilen dizilerin bir kısmı gelecek sezon onayı alırken bir kısmının da fişi çekildi. Zayıf senaryolar, günü değişen diziler ve zamanla reyting kaybına uğrayanlar… Bu senenin tutunamayan o dizileri…

Bir yanıt yazın