Sakın Söyleme 8.Bölüm Fragmanı – 27 Aralık Çarşamba

Sanam ve Ahram Evlendi! Hadi Aşkı Öğrenecek mi?

Sakın Söyleme 8.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Sakın Söyleme son bölüm izle! Sakın Söyleme yeni bölüm izle. Sakın Söyleme adlı Pakistan dizisinin 8. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Aralık Çarşamba günü yayınlandı. Sakın Söyleme dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Sakın Söyleme 8.Bölüm Full İzle.

Sakın Söyleme 8.bölümde neler olacak? Sakın Söyleme 8. bölüm özetinde Sanam ve Ahram evleniyor. Hadi Sanam’ı kaçırdı! Sakın Söyleme 8. bölüm özeti devam ediyor.

Sakın Söyleme 8
sakın söyleme

Pakistan Dizi Özetleri Ahram, Sanam’a aşk itirafında bulunmuştu. Aşk konusunda yaralı olan Sanam ise tepki göstererek Ahram’ın yanından ayrılır. Annesi kızındaki agresifliği fark edip ağzını arar. Sanam annesinden bir şey gizlemiyor onunla açık açık konuşabiliyordur. Ahram’ın onu beğendiğini söyler. Annesi ise bunda kızacak ne olduğunu sorar. Beğenmiyorsan reddedersin der. Aynı zamanda annesi bıyık altından gülüyordur.

Raima’da babasının Sanam’dan hoşlandığını anlar. Sanam’a gidip babasıyla konuşmasını ister. Sanam bu işe kızını karıştırdığı için Ahram’a kızar. Ahram ise bunun bilincinde olduğunu kızını karıştırmadığını söyler. Ayrıca Sanam’a onun sorumluluklarını ve yüküne ortak olmak istediğini söyler. Bu Sanam’ın hoşuna gider.

Sanam ve Ahram için aileler bir araya gelir. Sanam’ın ailesine oğullarını nasıl kaybettikleri sorulduğunda anne ateşli hastalıktan olduğunu söyleyerek yalan söyler. Bu Sanam’ın hiç hoşuna gitmez. Gerçeği söylemek istediğindeyse annesi buna karşı çıkar.

Sakın Söyleme 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Sakın Söyleme 27 Aralık Çarşamba

Düğün günü kararlaştırılır. Zaman hızlı geçer. Sanam düğüne amcasını da çağırır. Böylece Sanam’ın adresi Mir Hadi tarafından öğrenilir. Hadi ve ekibi yola koyulur. Hadi için zaman geçmek bilmez. Ya arabası bozulur ya da başka olaylar çıkar. Uzun süren yolculuktan sonra Mir Hadi gelinlikler içinde Sanam’ı görür. Sanam evden çıkmadan Mir Hadi balkondan onun odasına girerek onu zorla götürür. Tabi bu sahneler biraz zorlama. Sanam neden sesini çıkarmadı ya da neden gizem katılma gereği duyuldu! Anne ve Sara düğün alanına götürmek için Saram’ın odasına girdiklerinde Mir Hadi’nin bıraktığı notla karşılaşıyorlar.

“Sanam’ı kendimin yapmaya götürüyorum. Damadınız Mir Hadi” . Sanam’ına annesi gözyaşlarına boğulur. Öte yandan Sanam ve Mir Hadi yüzleşmesi yaşanır. Mir Hadi nikahlarının kıyılacağını söyler. Sanam’a yaklaşmaya çalışır. Sanam ise ondan korkmadığını ağzı şarap eli kan kokan birinden korkmayacağını ayrıca kendisine yalvarıp kendi gözünden düşmeyeceğini ne isterse yapabileceğini söyler. Bu sözler Hadi’de soğuk duş etkisi yapar. Tokat yemiş gibi kendine gelir. Sürekli Sanam’ın bu sözleri beyninde canlanır.

Evdekiler endişeli beklerken Sanam çıkagelir. Sanam olanları anlatır ve evlenmeden önce Ahram’a gerçeği söyleyeceğini belirtir. Annesi gözyaşları içinde buna engel olur ve yemin ettirir.

Sanam ve Ahram evlenir. Sanam yeni evine doğru yola çıkar. Raima onu yalnız bırakmıyor yeni annesiyle uyuyacağını söylüyordur. Ahram da Sanam’a yaklaşmaya çalışıyor Sanam geri çekiliyordur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sakın Söyleme Dizisinin Konusu Ne?

Senaryosu gerçek bir olaydan uyarlanan “Sakın Söyleme” dizisi, izleyenleri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Sanam Khan, kendi halinde çekingen bir kişiliğe sahiptir ve bundan dolayı kardeşleri ona “Khaani” yani korkak lakabını takmışlardır. Khaani’nin bir de ikiz erkek kardeşi vardır ve adı Sarim’dir. Sarim, üniversiteden mezun olma arifesindeyken Mir Hadi isimli zengin ve nüfuzlu bir ailenin oğluyla tartışma yaşar. Sarim ve Mir Hadi tartışması kavgaya dönüşür ve Mir Hadi, Sarim’i öldürür.

Sarim’in ölümünden sonra ailesi yıkılır. Oğullarını öldüren Mir Hadi’nin cezasını çekmesi için dava açarlar fakat Mir Hadi’nin babası politikacıdır ve güçlü bağlantıları vardır. Cinayetin üstünü kapatmak isteyen babası her türlü imkanını kullanmakta kararlıdır ve Sarim’in ailesine baskı, tehdit ve şantaj uygular. Sarim’in ailesi tereddüte düşse de kardeşinin ölümünden sonra her şeyi göze alan ve dik duruşunu bozmayan Khaani, sonuna kadar gitmeye kararlıdır.

Mir Hadi’nin kaldığı cezaevine bile gider ve acısını dindirmek için ona asla hapisten çıkamayacağını söyleyerek içindekileri kusar ancak birkaç gün sonra kardeşinin katili Mir Hadi’nin serbest kaldığını öğrenir. Deliye dönen Khaani, Mir Hadi’nin evine giderek ona özgür olsa da çok acı çekeceğini haykırır. Her dileğinin gerçekleşmesine alışkın olan ve çabuk sinirlenen şımarık zengin çocuğu Mir Hadi ise Khaani’nin alnına silah dayar. Ailesinin “Khaani” yani korkak lakabını taktığı Sanam Khan, alnına dayalı duran silaha rağmen gözünü bir kere bile kırpmadan dik duruşunu bozmaz ve boyun eğmez. Khaani’nin cesareti Mir Hadi’yi çok etkiler ve günlerce o sahne aklından çıkmaz.

Khaani’ye aşık olan hatta onu takıntı haline getiren Mir Hadi, Khaani’yi takip etmeye başlar. Ona hediyeler alarak iletişim kurmaya çalışan Mir Hadi, Khaani’nin kendisini net bir şekilde reddetmesiyle farklı yollara başvurur.

Mir Hadi, kendi ismini gizleyerek Khaani’ye aşk mektupları yazar ve durumdan habersiz Khaani ise zamanla gizli hayranından hoşlanmaya başlar. Khaani, kardeşinin katili Mir Hadi’nin aşkına karşılık verecek mi? Pişmanlık, aşk için yeterli bir sebep midir? Acı ve pişmanlık arasında sıkışan bir aşk hikayesi “Sakın Söyleme”, 18 Aralık Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir