Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma

Öylesine Derin 12

Mirab’ı Hamile Sandılar!

Öylesine Derin 12.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Öylesine Derin son bölüm izle! Öylesine Derin yeni bölüm izle. Öylesine Derin adlı Pakistan dizisinin 12. bölümü Kanal 7 ekranlarında 12 Temmuz Cuma günü yayınlandı. Öylesine Derin dizisinin 12.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz.

Öylesine Derin 12. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 12. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 12.bölüm özetinde Murtasım’ı Haya’dan kıskanmaya devam eden Mirab, odasının çiçek bahçesine döndüğünü görür. Öylesine Derin 12.bölüm özeti devam ediyor.

Öylesine Derin 12
Öylesine Derin

Pakistan Dizi Özetleri Öylesine Derin’de Murtasım işe giderken Meryem’de okula onunla gider. Bu andan mahrum kalmak istemeyen Haya hemen öne oturarak o da okula gitmeye karar verir. Her anı Murtasım’la geçirebilmek için değerlendiriyordur.

Mirab, Haya’nın Murtasım’la gittiğini öğrenir. Kahvaltı masasında Selma Begüm’le Haya meselesini konuşurlar. Mirab bu konudaki hoşnutsuzluğunu dile getirir. Selma Begüm her koşulda gelinin tarafında olacağını söyler.

Yolda satıcı arabayı durdurup Murtasım’dan çiçek bileklikten eşine almasını ister. Haya heyecanlanırken Murtasım ona vermez. Ama bu Haya durur mu arabadan inerken bileklikleri koluna geçirir ve Mirab’a hava atmaya başlar.

Mirab kıskanmıyorum dese de Murtasım’a hesap sorar. Haber vermeden evden çıkmaya çalışır. Malik Zübeyr’den çekindiği için Murtaısm onu yalnız bırakmaz. Mirab ve Murtasım birlikte sokak lezzetleri deneyip eğlenir. Ardından Mirab bir anda karşısında Rohail’i görür. Tüm morali çöker ve eve dönerler.

Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma Özeti Devam Ediyor

Hizmetçi, Haya’nın çatı katında yaptığı büyüleri bulur. Hanımına şikayet edecekken Haya tarafından tehdit edilir.

Ertesi sabah Murtasım köydeki üç adamının öldürüldüğünü öğrenir. Apar topar köye gidecektir. Selma Begüm yalnız gitmemesini isterken yanında olan Haya’yı gönderir. Haya ne mana!

O sırada Mirab uyuyordur. Selma Begüm odasına girer ve uyanması için perdeleri açar. Mirab bir anda kusmaya koşar. Selma Begüm onu hamile zannederek havalara uçar. Evde Mirab’ın hamile olduğunu söylerken bir yandan da insanlara hediyeler dağıtmaya başlar.

Mİrab olanları şoke olmuş vaziyette dinliyordur. Bu arada Rohil onu arar ve buluşurlar. Rohil onu çok sevdiğini açıklar. Enver kızını görür ve eve döndüklerinde Selma Begüm’e doktordan geldiklerini söyler.

Selma Begüm, Mirab’ın hamileliğini öğrendikten sonra Haya’yı Murtasım’la birlikte köye gönderdiğini saklar.

Öylesine Derin Dizisinin Konusu Ne?

Haydarabad’da köy muhtarı olan Murtasım topraklarına ve çalışanlarına değer veren biridir. Böylesine güçlü bir adamın bir de düşmanı vardır. Arada yaşanan rekabetler acımasızlıklara itecektir.

Murtasim’in annesi Salma Begüm köylüler tarafından saygı ve sevgi görülen bir isimdir. İnsanların sorunlarına ve acılarına sakince kulak vermeye ve onların sefaletlerine uygun çözümler bulmaya alışkın bir karakterdir. Şimdi sırada olmazsa olmaz arıza çıkaran bir tip geliyor. Haya…. Murtasım’ın kuzeni ve onunla evlilik hayali kuran bir karakter. Ya benimsin ya da kara toprağın diyerek ne kadar takıntılı bir karakter olduğunu anlayabiliriz.

Diğer tarafta ünlü bir avukat olan babasının prensesidir. Yüksek öğrenim görmek isteyen ve babası Vakkas  gibi haklı bir avukat olmayı arzulayan hırslı ve güzel bir genç kızdır . Tüm dünyasının ebeveynlerinin etrafında döndüğü ve en çok onlara inandığı gösteriliyor. Güçlü ve kendine güvenen kişiliği, etrafındaki sosyal adaletsizliklere karşı durmasını sağlıyor ve toplumun masumlara verdiği zararlarla ilgili tartışmasını dile getirmek için asla geri kalmıyor.

Murtasım’ın amcası Enver, Mirab’ın babası Vakkas’ın uzun yıllardır tanıdığı dostudur. Ailesinin onu Murtasım’la evlendirmek istemesi üzerine bir anda hayatı değişen Mirab, bir de öz babasının aslında Murtasım’ın amcası Enver olduğunu öğrenir ve büyük bir yıkım yaşar. Bunun üzerine Mirab, Murtasım’dan nefret etmeye başlar. Öte yandan, Mirab’ın davranışlarının kibirden ve şımarıklıktan ibaret olduğunu düşünen Murtasım da aynı şekilde ondan nefret etmeye başlar.

Kendi kararlarını almaya alışmış olan Mirab, böyle bir dayatma karşısında Murtasım’ın aile geleneklerini ve çevre baskını kabul etmez. Mirab ve Murtasım’ın beklenmedik olaylar çerçevesinde kesişen yolları onları evliliğe kadar sürükler. Evlenmiş olsalar bile bir süre sonra evlilikleri yanlış anlaşılmaların yarattığı sorunlar ve duygusal açıdan ıstıraplara neden olur. Her ne kadar birbirlerinden nefret etseler de içten içe sevgi tohumları ekilmeye başlamıştır. Birbirlerinden nefret eden bu iki genç, kendilerine olan saygıları ve egolarına mı yenik düşecek yoksa aşklarını kabul edecek mi?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın