Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe

Her Halimle Sev 4

Savi ve Nityam Geceyi Birlikte Geçirdi!

Her Halimle Sev 4.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Her Halimle Sev son bölüm izle! Her Halimle Sev yeni bölüm izle. Her Halimle Sev adlı Pakistan dizisinin 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Temmuz Perşembe günü yayınlandı. Her Halimle Sev dizisinin 4.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz.

Her Halimle Sev 4. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 4. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 4.bölüm özetinde Savi ve Nityam yağmurda yol kapanınca çekçek içinde geceyi geçirir. İkili magazine düşerken Sonam’da Shivam’la nişanlanır. Her Halimle Sev 4.bölüm özeti devam ediyor.

Pakistan Dizi Özetleri Sonam ve Nityam’ın aileleri bir aradaydı. Kuyumcu yanlarından ayrılırken bir kolyenin kayıp olduğunu söyler ve bu Nityam’ı sinirlendirir. Ntyam parası neyse vereceğini söyler.

Dimpi ortalığı kızıştırmak istese de umduğunu bulamaz. Nutan yerde duran çantaya uzandığında ağır olduğunu fark eder ve kızına getirdikleri eşyaları neden çıkarmadığını sorar. Nutan elini attığında kolyeyi bulur. Savi utanmaya başlarken Tashu, çantanın masanın yakınında olduğu için çantaya düşmüş olabileceğini söyler. Bu durum çok büyütülmez.

Sonam’a Shivam’ndan telefon gelir. O onunla konuşmak için ayrılırken Nityam’da kendi işine gider. Nutan Savi’den Nityam’ın parmak ölçüsünü almaya gönderir. Savi utana sıkıla ölçüyü almaya gider. Kolyeyi çalmadığını açıklarken Nityam bunu bildiğini cesaret edemeyeceğini söyler.

Savi eve döndüğünde kız kardeşi Ananya’nın saçlarını okşayarak nasihat eder. İyi bir eğitim almasını ve Nityam gibi kibirli insanlardan uzak durmasını söyler. Bunlarda da eğitim için çabalayıp okulu bitirmeden hemen evlenmeleri de ayrı bir çelişki!

Savi para kazanmak için yollara düşer. Hava oldukça kötü ve yağmurludur. Bir çift Mahu’ya gitmek istediğini ve ekstra para vereceklerini söyler. Savi düşünse de kabul etmekten başka çaresi yoktur.

Çekçeke binen çift biraz tedirgin ve şüpheli hareketler sergiler. Bu çift kaçarak evlenecektir ama peşlerinde kızın ailesi vardır. Yarı yolda da çekçekin önünü keserler. Savi kahramanlık yapmaya çalışınca arabasını yakmaya çalışırlar.

Bu sırada aynı yöne gitmekte olan Nityam gelir ve Savi’nin arabasını kurtarır. Ayrıca ailenin damadı kabul etmeleri içinde girişimlerde bulunur.

Olaylar tatlıya bağlanır ve herkes yoluna devam eder. Bu arada yağmur şiddetini arttırıp yolu kapayınca Savi ve Nityam bir kez daha karşılaşmak zorunda kalır. Nityam geceyi Savi’nin çekçekinde geçirir. Bu olay habercilerin dikkatini çeker ve magazine bomba gibi düşer. Savi’yi Nityam’ın nişanlısı zannederler. Haberlerde böyle olunca aileler gerilir.

Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Çarşamba Özeti Devam Ediyor

Savi ve Nityam hakkında çıkan haberlere Vedika çok itibar etmez. Sonam ve yengesi biraz kıskançlık yapar ama onların daha da korktuğu mesele haritanın açığa çıkması. Sabah Savi eve dönüne haberleri görür ve Nityam’ın bu olaya nasıl tepki vereceğini düşünür. Nityam ise nişanın hemen ertesi gün olmasını ister.

Kız evine bir sürü hediye gider. Sonam sevinirken telefonuna gelen mesaj tedirgin eder. Shivam onunla buluşmak istiyordur yoksa canına kıyacaktır.

Sonam Şivam’la Nişanlanır!

Ertesi gün Sonam kuaföre gideceğim bahanesiyle evden ayrılırken Savi onu çekçekle bırakmak ister. Savi ablasını bırakıp ayrılırken Sonam kuaförden kaçıp gider. Bu arada telefonu da çekçekte unutmuştur. Savi bu yüzden Nityam’ın aramalarını açıp kuaförün konumunu atmak zorunda kalır. Yalnız Savi kuaförü kontrol etmeye gittiğinde ablasını görememiştir.

Sonam Shivam’la buluştuğunda Shivam ona yüzük uzatır ve nişanlanacaklarını söyler. Sonam karşı gelemez ve parmağına yüzüğü takar.

Niytyam ise Savi’yi sıkıştırarak basına nişanlı olmadıklarını ablasından ve kariyerinden bahsetmesini ister. Böylede kibirlidir. Sonam zar zor gelir. Yüzü de oldukça solgundur.

Sonam ve Nityam’ın yüzüklerinin takılacağı esnada Sonam yüzüğü çıkarmayı unutmuştur. Nityam ise bu ne demek oluyor diye Sonam’ın yüzüne bakar.

Her Halimle Sev Dizisinin Konusu

Saavi, ailesini geçindirmek için çekçek süren bir kızdır. Babasının bir trafik kazasında ölmesinden sonra, annesi Buran ve ablası Sonam ile birlikte, dayısının evi olan Brijesh’in evine taşınır.

Öte yandan, zengin bir iş adamı olan Nityam Dalmiya’nın annesi Vedika, onun için bir kız (burcu kendisiyle uyuşan) aramaktadır. Saavi’nin ablası Sonam, Nityam’a aşık olur. Nityam’a biçilen kızın Saavi’den başkası olmadığını öğrenir. Nityam’ı kendine ait kılmak amacıyla, burcunu Saavi’ninkiyle değiştirir. Buna rağmen Vedika, Sonam’ı gelini olarak sevmez. Sonam’ın planları, burçların değişiminin ardındaki gerçek Vedika’nın önüne çıkınca başarısız olur. Vedika, onaylamayarak Sonam ile olan düğünü bozar ve Nityam’ı Saavi ile evlendirir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.