Nanuka Stambolishvili Kimdir?

Nana-Stambolishvili-kimdir

Nanuka Stambolishvili 32 yaşında. Aslen Batumlu. Gürcü, model ve dansçı. Kendisine ait Kartveli Nana isimli giysi markası bulunmaktadır.

İyiyi daha iyi, daha iyiyi de en iyi yapana kadar asla durma.” – Nana Nanuka Stambolishvili

Sürekli çalışan, zorluklardan korkmayan ve yeni şeyler arayan profesyonel dansçı. Muhasebe ve vergilendirme alanında lisans derecesi ve finans bankacılık alanında yüksek lisans derecesi ile mezun oldu. Gürcü Halk Danslarında profesyonel dansçı. Gürcü unsurlarla modern kıyafetler yaratmaya çalışıyor. Kartveli Nana isimli giyim markası bulunmaktadır.

Gezmeye bayılıyor. Ona göre her ülke kendine göre çekici, güzel ve akılda kalıcı… Ama bir hafta sonra memleketine geri dönmek istiyor… En uzun kaldığı tek şehrin İstanbul olduğunu söylüyor.

Hiçbir şeyi önceden planlamayı sevmiyor. Hayatın akışına göre hareket ediyor. Kendisine ve ailesine faydalı olan işlerle uğraşmayı seviyor. Tek amacı iyi bir insan olmak.

“Asla bir beklenti yaratma”

“Olan her şey en iyisi içindir”

 “İyiyi daha iyi ve daha iyi yapana kadar asla durma.” Bu sözler onun favori sözleriymiş.

12 Şubat 2011 tarihinden beri ‘Lasha Mgeladze’ ile evlidir. Kapadokya’da dans grubunun turneye çıktığında Lasha’nın Nana’yı sahnede gördüğü sırada tanışmışlar. Kısa süre sonra evlemişler ve o zamandan beri birçok müzik videosu çektiler.


Sosyal medyada Twitter, TikTok, Instagram ve Facebook platformlarını aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Emanet Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri  

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın