Emanet 417.Bölüm ( 3.sezon 1.Bölüm)

Emanet 417

“Benim Senden Başka Gidecek Evim Yok”

Emanet dizisi için geri sayım başladı. Emanet dizisi yeni sezon tanıtımlarıyla heyecanlı bir giriş yaptı. Emanet dizisi 417.bölümde neler olacak? Yaman öfkeli, Nana kim? Emanet dizisi 19 Eylül akşamı 3.sezonuyla başlıyor.

Emanet 417.bölümde Seher’in kaybıyla mücadele eden Yaman Kırımlı’nın öfkesini izliyor olacağız. Bu öfkeyi daha da harlandıracak Nanuka ise intikam için geliyor. Bu sezonun diğer sezonlardan farkı ise Yaman ve Nanuka’nın ruh ikizi olması. İkisinin de birbirinden farkı yok!

Benim Senden Başka Bir Evim Yok! Yaman Kırımlı soluğu her zaman Seher’in yanında alıyor. Acısını dindirmek yerine kanatmayı tercih ediyor. Çünkü Yaman kendisini asla affetmeyecek. Yaman için frene basacağı tek nokta Yusuf! Yusuf için dik durmalı ve onu yalnız bırakmamalı…

Nana İÇİN İNTİKAM Vakti! Nana’nın gözünü hırs bürümüştür. Yaman’dan intikamını alacaktır. Bu iki karakter birbirine ayna görevi görecektir. Aynadaki yansımaları okuyabilirlerse birçok sorunun cevabına ulaşabileceklerdir. Nana her ne kadar çok güçlü bir karakter olsa da kalp kırıklığına yenilecektir. Nana içinde Yusuf dönüm noktası olacaktır.

19 Eylül Pazartesi başlayacak olan Emanet dizisi için şimdiden hepimizi heyecan sardı. Gelecek bölümü sakın kaçırmayın.

Emanet Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri  

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın