Mutlu Ol 1.Bölüm Özeti – 4 Ekim Çarşamba

Mutlu Ol 1

Küçük Hala’yı Bekleyen Zorlu Bir Hayat!

Mutlu Ol 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Mutlu Ol son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Ekim Çarşamba günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 1. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 1 .Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 1.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 1. bölüm özetinde Hala’nın gelişi evdeki gerilimi daha da arttırır. Küçük Hala babasından ayrılarak istenmeyen bir evde yaşamaya başlayacaktır. Mutlu Ol 1. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 1
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Yeni Pakistan dizimiz epey gürültülü, kavgalı başlıyor. Huysuz Raees, karısına şikayetlenerek işe geç kaldığını söylüyor. Ev ortamı oldukça huzursuz ve gergindir. Bir de bu kaosu yöneten kayınvalide vardır. Her fırsatta sızlanıp yeni bir olay yaratmak için fırsat bekler.

Evde Raees ve Jalees adında iki erkek kardeş vardır ve eşleri Şah Cihan ve Sofia evin idaresindedir. İkili iyi anlaşıyordur. Raees, annesinin izinden gider ve karısı onun için hiçbir şey ifade etmez. Oldukça kaba bir adamdır. Şah Cihan oğlunun istediği kitabı almayan kocasına kendi biriktirdiği harçlığından verir ama o annesine ilaç alıp döner.

Bu ilaç meselesi dallanıp budaklanır ve kayınvalide eşyalarını toplayıp bu evde kalamayacağını söyleyerek acındırır. Herkes ona engel olmaya çalışırken 3. oğul Nafes kızıyla içeri girer. Nafes yurt dışından gelmiştir. Nafes ikinci evliliğini yapmış ve yeni karısı kızını istemediğinden buraya bırakmaya gelmiştir. Nafes kızını kabul ettirmek için büyük mücadele verir. Annesine bilezik ve küpeleri aldıktan sonra anne fikrini değiştirir. Gelinler ise Hala’yı istemiyordur. Ayrıca Nafes düzenli olarak Hala için para göndereceğini söyler. Böylece Raees’te istenilen kıvama gelir ve karısına elbiseler alarak onu susturmaya çalışır.

Mutlu Ol 1. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 4 Ekim Çarşamba

Evde Hala dışlanmaya başlar. Burada da en büyük faktör gelinlerin ona yaklaşımıdır. Hala itilip kakılarak bir hayat sürmeye başlar. Kıza yemek yerine durmadan reçel ekmek yedirirler. Küçük Hala, gelinlerin öfkeli konuşmalarını yanlış anlayarak her şeyi babaannesine anlatır. Yeni bir kavganın ateşini fitiller ve Raess karısına tokat atar. Böylece Şah Cihan Hala’dan nefret eder.

Aradan yıllar geçer ve Hala büyür. Hindistan sıcağında yürüyerek eve ulaşmaya çalıştığı gösterilir. Hala parası olmadığı için yürüyerek eve geldiğini söyleyince Şah Cihan hoplar ve küplere biner. Sanki ondan para kaçırmıyormuş havasına bürünür. Hala’nın oldukça mutsuz günler yaşadığını söylemek mümkün olacaktır.,.

İlk bölümü nasıl buldunuz? Mutlu Ol dizisini izlemeye devam edecek misiniz?

Bir yanıt yazın

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın