Mutlu Ol 1.Bölüm Özeti – 4 Ekim Çarşamba

Mutlu Ol 1

Küçük Hala’yı Bekleyen Zorlu Bir Hayat!

Mutlu Ol 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Mutlu Ol son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Ekim Çarşamba günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 1. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 1 .Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 1.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 1. bölüm özetinde Hala’nın gelişi evdeki gerilimi daha da arttırır. Küçük Hala babasından ayrılarak istenmeyen bir evde yaşamaya başlayacaktır. Mutlu Ol 1. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 1
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Yeni Pakistan dizimiz epey gürültülü, kavgalı başlıyor. Huysuz Raees, karısına şikayetlenerek işe geç kaldığını söylüyor. Ev ortamı oldukça huzursuz ve gergindir. Bir de bu kaosu yöneten kayınvalide vardır. Her fırsatta sızlanıp yeni bir olay yaratmak için fırsat bekler.

Evde Raees ve Jalees adında iki erkek kardeş vardır ve eşleri Şah Cihan ve Sofia evin idaresindedir. İkili iyi anlaşıyordur. Raees, annesinin izinden gider ve karısı onun için hiçbir şey ifade etmez. Oldukça kaba bir adamdır. Şah Cihan oğlunun istediği kitabı almayan kocasına kendi biriktirdiği harçlığından verir ama o annesine ilaç alıp döner.

Bu ilaç meselesi dallanıp budaklanır ve kayınvalide eşyalarını toplayıp bu evde kalamayacağını söyleyerek acındırır. Herkes ona engel olmaya çalışırken 3. oğul Nafes kızıyla içeri girer. Nafes yurt dışından gelmiştir. Nafes ikinci evliliğini yapmış ve yeni karısı kızını istemediğinden buraya bırakmaya gelmiştir. Nafes kızını kabul ettirmek için büyük mücadele verir. Annesine bilezik ve küpeleri aldıktan sonra anne fikrini değiştirir. Gelinler ise Hala’yı istemiyordur. Ayrıca Nafes düzenli olarak Hala için para göndereceğini söyler. Böylece Raees’te istenilen kıvama gelir ve karısına elbiseler alarak onu susturmaya çalışır.

Mutlu Ol 1. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 4 Ekim Çarşamba

Evde Hala dışlanmaya başlar. Burada da en büyük faktör gelinlerin ona yaklaşımıdır. Hala itilip kakılarak bir hayat sürmeye başlar. Kıza yemek yerine durmadan reçel ekmek yedirirler. Küçük Hala, gelinlerin öfkeli konuşmalarını yanlış anlayarak her şeyi babaannesine anlatır. Yeni bir kavganın ateşini fitiller ve Raess karısına tokat atar. Böylece Şah Cihan Hala’dan nefret eder.

Aradan yıllar geçer ve Hala büyür. Hindistan sıcağında yürüyerek eve ulaşmaya çalıştığı gösterilir. Hala parası olmadığı için yürüyerek eve geldiğini söyleyince Şah Cihan hoplar ve küplere biner. Sanki ondan para kaçırmıyormuş havasına bürünür. Hala’nın oldukça mutsuz günler yaşadığını söylemek mümkün olacaktır.,.

İlk bölümü nasıl buldunuz? Mutlu Ol dizisini izlemeye devam edecek misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir