Candan Öte 96.Bölüm Özeti – 9 Ekim Pazartesi

Candan Öte 96

Taşıyıcı Anne Ne İşler Çeviriyor!

Candan Öte 96.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 96. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 96. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 96.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 96.bölümde neler olacak? Candan Öte 96. bölüm özetinde Jevika ve Viren taşıyıcı anne konusunda Vidhi’de karar kılar. Vidhi 9 ay boyunca o evde yaayacaktır. Candan Öte 96. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 96

Hint Dizi Özetleri Jevika ve Viren taşıyıcı annelik konusunda Vidhi ile anlaşırlar. Üçlü birlikte hastaneye giderek gerekli işlemleri tamamlar.

Virat’ta yapım şirketinden teklif almış Manvi’yle birlikte oraya gitmiştirler. Manvi’nin midesi bulanır ve hemen oraya boşaltır. Yapım şirketindeki adam Manvi’yle kavga etmeye başlar. İkili mutsuz şekilde eve döner. Virat çok iyi bir iş almışken onu mahvettiği için Manvi’yi azarlar. Manvi ağlarken ona Vaniska destek olur.

Doktor transfer işinin yolunda gittiğini açıklar. Jevika, Vidhi’nin 9 ay boyunca evlerinde kalmasını istiyordur. Vidhi çekinse de Jevika onu eve getirir. Swamini ve Vaniska’nın kafası karışıktır. Vidhi’nin hamile oluşu ve Viren’le Jevika’nın arasının açılacağı yönündedir. Jevika, Viren’e güvendiğini ifade eder.

Viren, Vidhi’yi evine götürür ve eşyalarını almasını söyler. Vidhi ise evde babası tarafından şiddete uğrar. Viren kızı tutup çıkarır. Vidhi de Viren’in kibarlığından, aile üyelerinin birbirlerine destek çıkışına hayran kalmıştır.

Vidhi evli olduğunu saklıyordur. Bu arada Manvi yapımcıya hamile olduğunu bu yüzden özür diler. Adam hamile olduğunu duyunca yumuşar ve albüm çalışmalarına devam ederler.

Vidhi, Viren’in fotoğrafına hayranlıkla bakarken Viren’in içeri girmesiyle çerçeveyi düşürüp kırar. Eli kesilince Viren elini sarmaya başlar. Bu arada Vidhi’nin hamileliği de kesinleşir. Jevika ve Viren birbirine sarılarak tebrik eder.

Viren gece uyanınca su olmadığını fark eder. Odasından çıkınca Vidhi’nin de uyanık olduğunu görür ve Vidhi aç hissettiğini söyler. Viren ona sandviç yaparken yanlarına Manvi gelir. Manvi yine Virat’la atışmıştır.

Jevika uyanınca yanında Viren’i göremez ve merak eder. Kalkıp baktığında Vidhi’yi sandviç yerken bulup şaşırır. Vidhi, Viren’in Mnavi’yle olduğunu söyler.

Büyükbaba, taşıyıcı annelik yapmak için gelen ve hırsızlık yapıp kaçan kişilerden bahseder. Viren, Vidhi’ye güvendiğini açıklar. Jevika’da konuşmaları dinlerken gergindir.

Vidhi’de telefonda paranın kendisinde olduğunu sözünü tutacağını ama şimdi gelemeyeceğini söylüyordur. Jevika ona konuşmaları sorarken Vidhi’nin paniğe kapıldığını görür. Jevika bir şeylerden şüphelenmeye başlar. Viren’in ona para aktardığını görür.

Evdeki görevli Vidhi’nin çantasıyla birlikte evden ayrıldığını haber verir. Jevika şoke olur. Çocuğunu da alıp kaçtığını söyler. Jevika yıkılırken Viren Vidhi’nin eve geldiğini görür. Jevika ona kızmaya başlarken Vidhi butik işinde çalıştığını ve son siparişini vermek için ayrıldığını anlatır. Jevika ondan özür diler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Candan Öte 96. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 9 Ekim Pazartesi

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir