Masum 477.Bölüm Özeti- 12 Temmuz Pazartesi

Jaggi Kamyon ÇARPTI! Artık Yürüyemeyecek!

Masum dizisi 477.bölüm özetinde Ricky gerçek yüzünü ortaya çıkarmış ve herkesi kandırmıştı. Seta ise tüm bu düştüğü durumdan daha güçlü çıkmayı zorda olsa başarmıştı. Masum dizisi 477.bölüm özeti devam ediyor.

Seta Ricky’i buluyor! Seta kendisine gelen telefonu Ricky haber vermek için onu arasa da sarhoş Ricky onunla konuşmaz. Seta bir şekilde Ricky ulaşması gerektiğini düşünür. Bu amaçla ertesi gün onun oteline gitmeye karar verir.

Seta bunu düşünürken diğer tarafta Bhavani ise Daram’ın kaslarına bakarak iç geçirmeye devam eder. Ona Hintlilere özel bir ritüel için krem sürer. Bhavani Daram’ın vücuduna dokunmaktan haz duyar.

Jaggi tehlikede! Bhavani bunları yaparken Gaura ise büyük bir sorunla baş başadır. Bu sorun hatırlarsanız Gaura’nın suçlu olduğu yazılı kolyedir. Gaura adamlarına emir vererek ne pahasına olursa olsun kolyeyi Jaggi’den almasını söylerler.

Jaggi peşinde Gaura’nın adalarının olduğundan habersiz dışarı çıkar. Aynı zaman da Seta Ricky’e Gopi’de dua etmek için mabede doğru yola çıkar. İşler Seta için çabuk çözülür. Ricky bulup ona telefon konuşmasını aktarır.

Ricky başta Seta’ya hakaret edip onu ezmek ister. Ancak Seta’nın söylediklerini duyunca şoke olur. Seta’ya gelen telefonda Singapur’da Ricky için yakalama kararı çıktığı söylenmiştir. Ricky böylelikle kendi ayağıyla polise gitmekten kurtulmuş olur.

Jaggi araba çarptı! Seta ve Ricky için işler iyi gitse de Jaggi için işler kötü gider. Jaggi Gaura’nın adamları tarafından takip ediliyordur. Gaura’nın katil adamları Jaggi’ye kamyon ile çarparak kaçar. Jaggi kanlar içinde yerde kalır.

Bu esnada Gopi’de oradan geçiyordur. Kaza yüzünden Gopi trafiğe takılır. Gopi burada verdiği kararla büyük bir vicdan azabı yaşar. Tapınağa gitmesi gerektiği için kazaya yardım etmez ve hızla oradan geçer. Ancak orada yaralanan kişi Jaggi’dir. 

Jaggi hastaneye kaldırıldı! Gopi’nin yaptığını diğer insanlarda yapar. Hiç kimse orada öylece yatan Jaggi yardım etmez. Şans eseri oradan geçen iyi yürekli bir adam Jaggi’yi hastaneye götürür. Orada öylece duran insanlara da kızar! Tüm olanlardan habersiz olan Gopi ise mabette dua ediyordur.

Gopi töreni bitirip konağa döndüğünde gerçekleri öğrenir. Konağa gelen telefonda Jaggi’nin ağır yaralandığı söylenir. Gopi şok içinde kalırken hepsi hastaneye gider. Modiler Ahem’in durumunu öğrenirken Gopi ikinci bir vicdan azabını daha yaşar. Bunun sebebi Gopi’nin mabede giderken önemsemediği kazadaki yaralının Jaggi olduğunu öğrenmesidir.

Jaggi ölecek mi? Gopi öğrendiği bu bilgi karşısında büyük bir sorumluluk hisseder. Mabede gitmek yerine yardıma koşsa Jaggi bu derece kötü bir hale düşmeyebilirdi der.

Gopi vicdan azabıyla karşı karşıya kalırken doktorlar ise ellerinden geleni yaparlar. Ancak Jaggi’nin durumu çok kritiktir. Doktor dua etmekten başka birşey yapılamayacağını söyler. Odiler bu haber üzerine gözyaşlarına boğulur. Bu olayın diğer bir vahim detayı ise Jaggi’nin başına gelen kazanın tıpkı Ahem’in başına gelen gibi olmasıdır. Bu yüzden Modilerin acısı iki kat daha fazladır.

Seta’nın babası öldü! Gopi Jaggi’ye dua etmek için hemen mabede gider. Orada Jaggi için tanrılara dans etmeye başlar. Jaggi ölümle savaşırken Gopi terinin son damlasına kadar dans etmeye başlar. Gopi artık yorulup düşerken Jaggi ise yaşam mücadelesinden zaferle ayrılıp gözlerini açar.

Jaggi kurtulurken Bhavani’nin İmli’yi öldürme planı ters tepmiştir. İmli yerine Seta’nın babası zehirli içeceği içip ölür. Polisler hemen olayı soruşturmaya başlar. Vidya bu soruşturma delilleriyle Bhavani tehdit etse de Bhavani hemen delilleri Viidya’dan kapıp yok eder.

Jaggi kötürüm! Gopi hastaneye gelip soluğu hemen Jaggi yanında alır. Ancak bu güzel tablo doktorun gerçekleri söylemesiyle bozulur. Doktor Gopi köşeye çekerek Jaggi’nin omurilik zedelenmesi yaşadığını anlatır. Yani Jaggi bir daha yürüyememe tehlikesi ile karşı karşıyadır.

Jaggi inancı çok yüksek tutar. Yürümeye çalışır ancak yere düşer. Gopi Jaggi yardım etmediği için çok üzgündür. Çünkü Gopi eğer Jaggi yardım etseydi belki de Jaggi sakat kalmayacaktı. Jaggi’nin iyileşmesi için ise oldukça zorlu bir süreç gerekldir ve bununda başarıya ulaşmasının bir garantisi yoktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir